POLUFINALE PLAY OFF-a - 2. utakmica

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
18.04. 17:00 Galeb Rudar 2 : 3 Pogledajte video
18.04. 20:00 Morača Luka Bar - : - Snima se

 

POLUFINALE PLAY OFF-a - 1. utakmica

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
14.04. 19:00 Luka Bar Morača 3 : 2  
14.04. 19:30 Rudar Galeb 3 : 1 Pogledajte video

 

18. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
31.03. 18:00 Gimnazijalac Nikšić 3 : 0  
01.04. 16:00 Morača Budućnost Bemax 3 : 0 Pogledajte video
01.04. 17:00 Budvanska rivijera Budva Galeb 2 : 3  
01.04. 18:00 Herceg Novi Rudar 1 : 3  

 

17. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
23.03. 15:00 Galeb Herceg Novi 3 : 0  
23.03. 17:00 Luka Bar Morača 3 : 0 Pogledajte video
23.03. 20:00 Budućnost Bemax Gimnazijalac 3 : 1  
24.03. 17:30 Nikšić Budvanska rivijera Budva 0 : 3  

 

16. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
16.03. 18:00 Herceg Novi Nikšić 3 : 0  
17.03. 17:00 Gimnazijalac Luka Bar 0 : 3  
17.03. 19:00 Rudar Galeb 3 : 2  
18.03. 16:00 Budvanska rivijera Budva Budućnost Bemax 3 : 0  

 

15. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
09.03. 17:00 Luka Bar Budvanska rivijera Budva 3 : 0  
09.03. 20:00 Budućnost Bemax Herceg Novi 2 : 3 Pogledajte video
10.03. 18:30 Morača Gimnazijalac 3 : 0 Pogledajte video
11.03. 17:45 Nikšić Rudar - : -  


14. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
03.03. 18:00 Galeb Nikšić 3 : 0 Pogledajte video
03.03. 19:00 Rudar Budućnost Bemax 3 : 0  
04.03. 19:00 Budvanska rivijera Budva Morača 2 : 3  
07.03. 19:00 Herceg Novi Luka Bar - : -  

 

13. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
23.02. 20:00 Budućnost Bemax Galeb 0 : 3  
24.02. 18:00 Gimnazijalac Budvanska rivijera Budva 2 : 3  
24.02. 18:30 Morača Herceg Novi 3 : 0  
25.02. 18:00 Luka Bar Rudar 3 : 1 Pogledajte video

 

12. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
16.02. 17:00 Herceg Novi Gimnazijalac 3 : 1  
17.02. 18:00 Nikšić Budućnost Bemax 0 : 3  
17.02. 19:00 Rudar Morača 3 : 2 Pogledajte video
18.02. 19:00 Galeb Luka Bar 0 : 3 Pogledajte video

 

11. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
10.02. 18:00 Gimnazijalac Rudar 0 : 3  
10.02. 18:30 Morača Galeb 2 : 3 Pogledajte video
11.02. 17:00 Budvanska rivijera Budva Herceg Novi 3 : 0  
11.02. 17:00 Luka Bar Nikšić 3 : 0  

 

10. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
02.02. 20:00 Budućnost Bemax Luka Bar 0 : 3  
03.02. 15:00 Nikšić Morača 0 : 3  
03.02. 17:00 Galeb Gimnazijalac 3 : 0  
03.02. 19:00 Rudar Budvanska rivijera Budva 3 : 0 Pogledajte video

 

9. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
09.12. 15:30 Budućnost Bemax Morača 0 : 3  
09.12. 16:00 Nikšić Gimnazijalac 1 : 3  
09.12. 17:00 Galeb Budvanska rivijera Budva 3 : 0 Pogledajte video
09.12. 19:00 Rudar Herceg Novi 3 : 0  

 

8. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
02.12. 15:30 Herceg Novi Galeb 0 : 3  
02.12. 18:00 Gimnazijalac Budućnost Bemax 3 : 1  
02.12. 18:30 Morača Luka Bar 3 : 1 Pogledajte video
03.12. 17:00 Budvanska rivijera Budva Nikšić - : -  

 

7. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
24.11. 20:00 Budućnost Bemax Budvanska rivijera Budva 0 : 3  
25.11. 15:00 Galeb Rudar 1 : 3 Pogledajte video
25.11. 15:30 Nikšić Herceg Novi 3 : 2  
25.11. 17:30 Luka Bar Gimnazijalac 3 : 0  

 

6. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
18.11. 16:00 Herceg Novi Budućnost Bemax 0 : 3  
18.11. 18:00 Gimnazijalac Morača 1 : 3  
18.11. 19:30 Rudar Nikšić 3 : 0  
19.11. 17:00 Budvanska rivijera Budva Luka Bar 0 : 3  

 

5. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
10.11. 17:00 Luka Bar Herceg Novi 3 : 0  
10.11. 20:00 Budućnost Bemax Rudar 0 : 3 Pogledajte video
11.11. 16:30 Nikšić Galeb Poliklinika Hipokrat 0 : 3  
26.11. 16:30 Morača Budvanska rivijera Budva 1 : 3 Pogledajte video

 

4. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
04.11. 16:00 Herceg Novi Morača 0 : 3  
04.11. 17:00 Galeb Poliklinika Hipokrat Budućnost Bemax 3 : 1  
05.11. 17:00 Budvanska rivijera Budva Gimnazijalac 3 : 0  
05.11. 19:00 Rudar Luka Bar 0 : 3 Pogledajte video

 

3. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
28.10. 17:00 Budućnost Bemax Nikšić 3 : 1  
28.10. 19:00 Morača Rudar 2 : 3 Pogledajte video
28.10. 19:00 Luka Bar Galeb Poliklinika Hipokrat 1 : 3 Pogledajte video
29.10. 18:00 Gimnazijalac Herceg Novi 0 : 3  

 

2. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
21.10. 16:00 Nikšić Luka Bar 0 : 3  
21.10. 17:00 Galeb Poliklinika Hipokrat Morača 2 : 3 Pogledajte video
21.10. 19:00 Rudar Gimnazijalac 3 : 0  
22.10. 17:00 Herceg Novi Budvanska rivijera Budva 1 : 3  

 

1. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
14.10. 18:00 Gimnazijalac Galeb Poliklinika Hipokrat 1 : 3 Pogledajte video
14.10. 18:30 Morača Nikšić 3 : 0 Nema videa
15.10. 17:00 Budvanska rivijera Budva Rudar 0 : 3 Nema videa 
15.10. 19:30 Luka Bar Budućnost Bemax 3 : 0 Pogledajte video