8. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
16.12. 17:00 Studentski centar Lovćen 1947 72 : 84 Pogledajte video
16.12. 18:00 Danilovgrad Primorje 1945 - : -  
16.12. 18:00 Ulcinj Sutjeska 70 : 80  
16.12. 18:05 Teodo Ibar 96 : 59 Pogledajte video
      Jedinstvo 1950 slobodan  

 

7. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
09.12. 17:00 Ibar Danilovgrad 94 : 66 Pogledajte video
09.12. 19:00 Sutjeska Studentski centar 100 : 70 Pogledajte video
10.12. 18:00 Lovćen 1947 Teodo 88 : 87 Pogledajte video
11.12. 16:00 Primorje 1945 Jedinstvo 1950 91 : 80 Pogledajte video
      Ulcinj slobodan  

 

6. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
02.12. 16:00 Danilovgrad Lovćen 1947 47 : 71 Pogledajte video
02.12. 18:00 Jedinstvo 1950 Ibar 74 : 87 Pogledajte video
02.12. 18:05 Teodo Sutjeska 73 : 68 Pogledajte video
03.12. 16:30 Studentski centar Ulcinj 59 : 102 Pogledajte video
      Primorje 1945 slobodan  

 

5. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
25.11. 17:00 Ibar Primorje 1945 115 : 60 Pogledajte video
25.11. 18:00 Ulcinj Teodo 81 : 80 Pogledajte video
25.11. 19:00 Lovćen 1947 Jedinstvo 79 : 66 Pogledajte video
29.11. 19:00 Sutjeska Danilovgrad 76 : 67 Pogledajte video
           

 

4. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
18.11. 17:00 Danilovgrad Ulcinj 56 : 71 Pogledajte video
18.11. 18:05 Teodo Studentski centar 99 : 74  
18.11. 19:00 Primorje 1945 Lovćen 1947 55 : 109 Pogledajte video
19.11. 18:00 Jedinstvo Sutjeska 64 : 108 Pogledajte video
      Ibar slobodan  

 

3. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
11.11. 17:00 Lovćen 1947 Ibar 96 : 75 Pogledajte video
11.11. 18:00 Ulcinj Jedinstvo 1950 113 : 77 Pogledajte video
11.11. 19:00 Sutjeska Primorje 1945 95 : 64 Pogledajte video
11.11. 20:00 Studentski centar Danilovgrad 47 : 66 Pogledajte video
      Teodo  slobodan   

 

2. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
04.11. 17:00 Ibar Sutjeska 65 : 84 Pogledajte video
04.11. 17:00 Danilovgrad Teodo 73 : 68 Pogledajte video
04.11. 19:00 Primorje 1945 Ulcinj 64 : 83 Pogledajte video
05.11. 17:00 Jedinstvo 1950 Studentski centar 91 : 77 Pogledajte video
      Lovćen 1947 slobodan  

 

1. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
27.10. 18:05 Teodo Jedinstvo 1950 99 : 80 Pogledajte video
28.10. 18:00 Studentski centar Primorje 1945 84 : 65 Pogledajte video
28.10. 18:00 Ulcinj Ibar 72 : 65 Pogledajte video
29.10. 20:00 Sutjeska Lovćen 1947 76 : 58 Pogledajte video
      Danilovgrad slobodan