12. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
22.10. 13:30 Berane Mladost Lješkopolje 1970 - : -  
22.10. 13:30 Igalo Ibar - : -  
22.10. 13:30 Mornar Lovćen - : -  
22.10. 13:30 Cetinje Jezero - : -  
22.10. 13:30 Bokelj Otrant-Olympic - : -  
22.10. 13:30 Jedinstvo Čelik - : -  

 

11. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
15.10. 14:30 Čelik Berane 0 : 3  
15.10. 14:30 Jedinstvo Otrant-Olympic 0 : 5 Pogledajte video
15.10. 14:30 Bokelj Jezero 4 : 0  
15.10. 14:30 Cetinje Lovćen 1 : 2  
15.10. 14:30 Mornar Ibar 4 : 0  
15.10. 14:30 Igalo Mladost Lješkopolje 1970 0 : 0  

 

10. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
08.10. 14:30 Mladost Lješkopolje 1970 Mornar 2 : 0 Pogledajte video
08.10. 14:30 Lovćen Bokelj 0 : 0  
08.10. 14:30 Jezero Jedinstvo 0 : 2  
08.10. 14:30 Otrant-Olympic Čelik 6 : 1  
11.10. 14:30 Berane Igalo 3 : 2  
11.10. 14:30 Ibar Cetinje 2 : 0  

 

9. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
30.09. 15:00 Čelik Jezero 0 : 2 Video u pripremi
01.10. 15:00 Jedinstvo Lovćen 0 : 3 Pogledajte video
01.10. 15:00 Mornar Igalo 3 : 1 Video u pripremi
01.10. 15:00 Bokelj Ibar 0 : 0 Video u pripremi 
01.10. 15:00 Cetinje Mladost Lješkopolje 1970 1 : 2 Video u pripremi 
01.10. 15:00 Otrant-Olympic Berane 3 : 1 Video u pripremi 

 

8. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
23.09. 15:00 Berane Mornar 1 : 3 Pogledajte video
24.09. 15:00 Jezero Otrant-Olympic 3 : 2 Pogledajte video
24.09. 15:00 Igalo Cetinje 4 : 0 Pogledajte video
24.09. 15:00 Mladost Lješkopolje 1970 Bokelj 0 : 0 Pogledajte video
24.09. 15:00 Ibar Jedinstvo 1 : 1 Pogledajte video
24.09. 15:00 Lovćen Čelik 2 : 1 Pogledajte video

 

7. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
17.09. 15:30 Jezero Berane 0 : 2 Pogledajte video
17.09. 15:30 Otrant-Olympic Lovćen 0 : 1 Pogledajte video
17.09.. 15:30 Čelik Ibar 1 : 2 Pogledajte video
17.09. 15:30 Jedinstvo Mladost Lješkopolje 1970 1 : 4 Pogledajte video
17.09. 15:30 Cetinje Mornar 0 : 5 Pogledajte video
19.09. 15:30 Bokelj Igalo 0 : 1 Pogledajte video

 

6. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
09.09. 16:00 Berane Cetinje 1 : 0 Pogledajte video
10.09. 16:00 Mornar

Bokelj

0 : 0 Pogledajte video
10.09. 16:00 Igalo Jedinstvo 1 : 0 Pogledajte video
10.09. 16:00 Mladost Lješkopolje 1970 Čelik 4 : 0 Pogledajte video
10.09. 16:00 Lovćen Jezero 2 : 0 Pogledajte video
10.09. 16:00 Ibar Otrant-Olympic 0 : 0 Pogledajte video

 

5. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
03.09. 16:00 Bokelj Cetinje 4 : 2 Pogledajte video
03.09. 16:00 Lovćen Berane 2 : 2 Pogledajte video
03.09. 16:00 Jedinstvo Mornar 0 : 2 Pogledajte video
03.09. 16:00 Čelik Igalo 2 : 3 Pogledajte video
03.09. 16:00 Otrant-Olympic Mladost Lješkopolje 1970 1 : 1 Pogledajte video 
03.09. 16:00 Jezero Ibar 2 : 0 Pogledajte video

 

4. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
30.08. 17:00 Mornar Čelik 0 : 0 Pogledajte video
30.08. 17:00 Ibar Lovćen 0 : 0 Pogledajte video
30.08. 17:00 Mladost Lješkopolje 1970 Jezero 3 : 2 Pogledajte video
30.08. 17:00 Igalo Otrant-Olympic 1 : 2 Pogledajte video
30.08. 17:00 Cetinje Jedinstvo 0 : 1 Pogledajte video
31.08. 17:00 Berane Bokelj 0 : 2 Pogledajte video

 

3. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
27.08. 17:00 Lovćen Mladost Lješkopolje 1970 0 : 3 Pogledajte video
27.08. 17:00 Ibar Berane 0 : 2 Pogledajte video
27.08. 17:00 Jezero Igalo 1 : 0 Pogledajte video
27.08. 17:00 Jedinstvo Bokelj 0 : 3 Pogledajte video
27.08. 17:00 Čelik Cetinje 2 : 0 Pogledajte video
27.08. 17:00 Otrant-Olympic Mornar 0 : 0 Pogledajte video

 

2. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
20.08. 17:00 Berane Jedinstvo 1 : 0 Pogledajte video
20.08. 17:00 Bokelj Čelik 2 : 0 Pogledajte video
20.08. 17:00 Cetinje Otrant-Olympic 0 : 2 Pogledajte video
20.08. 17:00 Mornar Jezero 0 : 0 Pogledajte video
20.08. 17:00 Igalo Lovćen 1 : 1 Pogledajte video
20.08. 17:00 Mladost Lješkopolje 1970 Ibar 1 : 2 Pogledajte video

 

1. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
13.08. 17:30 Mladost Lješkopolje 1970 Berane 0 : 3 Pogledajte video
13.08. 17:30 Ibar Igalo 0 : 0 Pogledajte video
13.08. 17:30 Čelik Jedinstvo 0 : 1 Pogledajte video
13.08. 17:30 Jezero Cetinje 0 : 0 Pogledajte video
13.08. 17:30 Otrant-Olympic Bokelj 0 : 0 Pogledajte video
13.08. 17:30 Lovćen Mornar 0 : 0 Pogledajte video