17. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
25.11. 13:00 Jezero Lovćen 2 : 2 Naručite
26.11. 13:00 Jedinstvo Igalo 0 : 1 Naručite 
26.11. 13:00 Čelik Mladost Lješkopolje 1970 0 : 5 Naručite 
26.11. 13:00 Otrant-Olympic Ibar 2 : 0 Naručite 
28.11. 13:00 Cetinje Berane 0 : 4 Naručite 
28.11. 13:00 Bokelj Mornar 2 : 0 Naručite 

 

16. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
19.11. 13:00 Berane Lovćen 0 : 1 Naručite
19.11. 13:00 Ibar Jezero 1 : 0 Naručite 
19.11. 13:00 Mladost Lješkopolje 1970 Otrant-Olympic 2 : 1 Naručite 
19.11. 13:00 Igalo Čelik 3 : 1 Naručite 
19.11. 13:00 Mornar Jedinstvo 1 : 0 Naručite 
19.11. 13:00 Cetinje Bokelj 0 : 1 Naručite

 

15. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
12.11. 13:00 Bokelj Berane 1 : 4 Naručite
12.11. 13:00 Jedinstvo Cetinje 2 : 0 Naručite 
12.11. 13:00 Čelik Mornar 0 : 4 Naručite
12.11. 13:00 Otrant-Olympic Igalo 2 : 1 Naručite 
12.11. 13:00 Jezero Mladost Lješkopolje 1970 1 : 0 Naručite 
12.11. 13:00 Lovćen Ibar 3 : 1 Naručite 

 

14. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
05.11. 13:30 Berane Ibar 3 : 1 Naručite
05.11. 13:30 Mladost Lješkopolje 1970 Lovćen 3 : 1 Naručite
05.11. 13:30 Igalo Jezero 0 : 1 Naručite
05.11. 13:30 Mornar Otrant-Olympic 3 : 2 Naručite
05.11. 13:30 Cetinje Čelik 1 : 0 Naručite
05.11. 13:30 Bokelj Jedinstvo 1 : 1 Naručite

 

13. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
29.10. 13:30 Jedinstvo Berane 0 : 2  Naručite
29.10. 13:30 Čelik Bokelj 0 : 0 Naručite 
29.10. 13:30 Otrant-Olympic Cetinje 0 : 0 Naručite 
29.10. 13:30 Jezero Mornar 1 : 0 Naručite 
29.10. 13:30 Lovćen Igalo 4 : 0 Naručite 
29.10. 13:30 Ibar Mladost Lješkopolje 1970 0 : 1 Naručite 

 

12. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
22.10. 13:30 Berane Mladost Lješkopolje 1970 1 : 1 Naručite
22.10. 13:30 Igalo Ibar 0 : 0 Naručite 
22.10. 13:30 Mornar Lovćen 3 : 0 Naručite 
22.10. 13:30 Cetinje Jezero 2 : 2 Naručite 
22.10. 13:30 Bokelj Otrant-Olympic 3 : 1 Naručite 
22.10. 13:30 Jedinstvo Čelik 1 : 0 Naručite 

 

11. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
15.10. 14:30 Čelik Berane 0 : 3 Naručite
15.10. 14:30 Jedinstvo Otrant-Olympic 0 : 5 Naručite
15.10. 14:30 Bokelj Jezero 4 : 0 Naručite 
15.10. 14:30 Cetinje Lovćen 1 : 2 Naručite 
15.10. 14:30 Mornar Ibar 4 : 0 Naručite 
15.10. 14:30 Igalo Mladost Lješkopolje 1970 0 : 0 Naručite 

 

10. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
08.10. 14:30 Mladost Lješkopolje 1970 Mornar 2 : 0 Naručite
08.10. 14:30 Lovćen Bokelj 0 : 0 Naručite 
08.10. 14:30 Jezero Jedinstvo 0 : 2 Naručite 
08.10. 14:30 Otrant-Olympic Čelik 6 : 1 Naručite 
11.10. 14:30 Berane Igalo 3 : 2 Naručite 
11.10. 14:30 Ibar Cetinje 2 : 0 Naručite 

 

9. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
30.09. 15:00 Čelik Jezero 0 : 2 Naručite
01.10. 15:00 Jedinstvo Lovćen 0 : 3 Naručite
01.10. 15:00 Mornar Igalo 3 : 1 Naručite
01.10. 15:00 Bokelj Ibar 0 : 0 Naručite
01.10. 15:00 Cetinje Mladost Lješkopolje 1970 1 : 2 Naručite
01.10. 15:00 Otrant-Olympic Berane 3 : 1 Naručite

 

8. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
23.09. 15:00 Berane Mornar 1 : 3 Pogledajte video
24.09. 15:00 Jezero Otrant-Olympic 3 : 2 Pogledajte video
24.09. 15:00 Igalo Cetinje 4 : 0 Pogledajte video
24.09. 15:00 Mladost Lješkopolje 1970 Bokelj 0 : 0 Pogledajte video
24.09. 15:00 Ibar Jedinstvo 1 : 1 Pogledajte video
24.09. 15:00 Lovćen Čelik 2 : 1 Pogledajte video

 

7. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
17.09. 15:30 Jezero Berane 0 : 2 Pogledajte video
17.09. 15:30 Otrant-Olympic Lovćen 0 : 1 Pogledajte video
17.09.. 15:30 Čelik Ibar 1 : 2 Pogledajte video
17.09. 15:30 Jedinstvo Mladost Lješkopolje 1970 1 : 4 Pogledajte video
17.09. 15:30 Cetinje Mornar 0 : 5 Pogledajte video
19.09. 15:30 Bokelj Igalo 0 : 1 Pogledajte video

 

6. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
09.09. 16:00 Berane Cetinje 1 : 0 Pogledajte video
10.09. 16:00 Mornar

Bokelj

0 : 0 Pogledajte video
10.09. 16:00 Igalo Jedinstvo 1 : 0 Pogledajte video
10.09. 16:00 Mladost Lješkopolje 1970 Čelik 4 : 0 Pogledajte video
10.09. 16:00 Lovćen Jezero 2 : 0 Pogledajte video
10.09. 16:00 Ibar Otrant-Olympic 0 : 0 Pogledajte video

 

5. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
03.09. 16:00 Bokelj Cetinje 4 : 2 Pogledajte video
03.09. 16:00 Lovćen Berane 2 : 2 Pogledajte video
03.09. 16:00 Jedinstvo Mornar 0 : 2 Pogledajte video
03.09. 16:00 Čelik Igalo 2 : 3 Pogledajte video
03.09. 16:00 Otrant-Olympic Mladost Lješkopolje 1970 1 : 1 Pogledajte video 
03.09. 16:00 Jezero Ibar 2 : 0 Pogledajte video

 

4. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
30.08. 17:00 Mornar Čelik 0 : 0 Pogledajte video
30.08. 17:00 Ibar Lovćen 0 : 0 Pogledajte video
30.08. 17:00 Mladost Lješkopolje 1970 Jezero 3 : 2 Pogledajte video
30.08. 17:00 Igalo Otrant-Olympic 1 : 2 Pogledajte video
30.08. 17:00 Cetinje Jedinstvo 0 : 1 Pogledajte video
31.08. 17:00 Berane Bokelj 0 : 2 Pogledajte video

 

3. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
27.08. 17:00 Lovćen Mladost Lješkopolje 1970 0 : 3 Pogledajte video
27.08. 17:00 Ibar Berane 0 : 2 Pogledajte video
27.08. 17:00 Jezero Igalo 1 : 0 Pogledajte video
27.08. 17:00 Jedinstvo Bokelj 0 : 3 Pogledajte video
27.08. 17:00 Čelik Cetinje 2 : 0 Pogledajte video
27.08. 17:00 Otrant-Olympic Mornar 0 : 0 Pogledajte video

 

2. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
20.08. 17:00 Berane Jedinstvo 1 : 0 Pogledajte video
20.08. 17:00 Bokelj Čelik 2 : 0 Pogledajte video
20.08. 17:00 Cetinje Otrant-Olympic 0 : 2 Pogledajte video
20.08. 17:00 Mornar Jezero 0 : 0 Pogledajte video
20.08. 17:00 Igalo Lovćen 1 : 1 Pogledajte video
20.08. 17:00 Mladost Lješkopolje 1970 Ibar 1 : 2 Pogledajte video

 

1. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
13.08. 17:30 Mladost Lješkopolje 1970 Berane 0 : 3 Pogledajte video
13.08. 17:30 Ibar Igalo 0 : 0 Pogledajte video
13.08. 17:30 Čelik Jedinstvo 0 : 1 Pogledajte video
13.08. 17:30 Jezero Cetinje 0 : 0 Pogledajte video
13.08. 17:30 Otrant-Olympic Bokelj 0 : 0 Pogledajte video
13.08. 17:30 Lovćen Mornar 0 : 0 Pogledajte video