19. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
09.12. 13:00 Rudar Mladost 2 : 0 Pogledajte video
10.12. 13:00 Grbalj Petrovac 0 : 0 Pogledajte video
10.12. 13:00 Dečić Zeta 1 : 2 Pogledajte video
10.12. 13:00 Budućnost Iskra 0 : 1 Pogledajte video
10.12. 13:00 Kom Eurozox Sutjeska 0 : 1 Pogledajte video

 

18. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
06.12. 13:00 Petrovac Kom Eurozox 0 : 1 Pogledajte video
06.12. 13:00 Dečić Iskra 3 : 1 Pogledajte video
06.12. 13:00 Rudar Zeta 0 : 0 Pogledajte video
06.12. 13:00 Grbalj Mladost 0 : 2 Pogledajte video
06.12. 16:00 Budućnost Sutjeska 3 : 1 Pogledajte video 

 

17. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
01.12. 13:00 Zeta Grbalj 1 : 1 Pogledajte video
02.12. 13:00 Mladost Petrovac 5 : 0 Pogledajte video
02.12. 13:00 Iskra Rudar 0 : 2 Pogledajte video
02.12. 13:00 Sutjeska Dečić 3 : 0 Pogledajte video
02.12. 13:00 Kom Eurozox Budućnost 0 : 1 Pogledajte video


16. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
25.11. 13:00 Petrovac Budućnost 0 : 0 Pogledajte video
25.11. 13:00 Dečič Kom Eurozox 1 : 1 Pogledajte video
25.11. 13:00 Rudar Sutjeska 0 : 3 Pogledajte video
25.11. 13:00 Grbalj Iskra 0 : 1 Pogledajte video
28.11. 13:00 Mladost Zeta 0 : 1 Pogledajte video

 

15. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
18.11. 13:00 Zeta Petrovac 0 : 0 Pogledajte video
18.11. 13:00 Iskra Mladost 0 : 1 Pogledajte video
18.11. 13:00 Sutjeska Grbalj 1 : 0 Pogledajte video
18.11. 13:00 Kom Eurozox Rudar 1 : 0 Pogledajte video
18.11. 17:00 Budućnost Dečić 4 : 1 Pogledajte video

 

14. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
04.11. 13:00 Mladost Sutjeska 0 : 2 Pogledajte video
04.11. 13:30 Rudar Budućnost 2 : 0 Pogledajte video
04.11. 13:30 Grbalj Kom Eurozox 3 : 2 Pogledajte video
04.11. 13:30 Zeta Iskra 1 : 2 Pogledajte video
04.11. 17:00 Petrovac Dečić 1 : 0 Pogledajte video
Pregled kola Pogledajte video

 

13. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
28.10. 13:30 Iskra Petrovac 0 : 0 Pogledajte video
28.10. 13:30 Kom Eurozox Mladost 2 : 1 Pogledajte video
28.10. 13:30 Dečić Rudar 0 : 0 Pogledajte video
28.10. 14:00 Sutjeska Zeta 1 : 0 Pogledajte video
28.10. 16:00 Budućnost Grbalj 4 : 1 Pogledajte video

 

12. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
21.10. 12:30 Iskra Sutjeska 0 : 1 Pogledajte video
21.10. 13:30 Petrovac Rudar 0 : 0 Pogledajte video
21.10. 13:30 Grbalj Dečić 1 : 1 Pogledajte video
21.10. 13:30 Zeta Kom Eurozox 4 : 2 Pogledajte video
22.10. 13:30 Mladost Budućnost 3 : 3 Pogledajte video

 

11. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
18.10. 14:00 Sutjeska Petrovac 3 : 0 Pogledajte video
18.10. 14:00 Kom Eurozox Iskra 1 : 0 Pogledajte video
18.10. 14:00 Dečić Mladost 1 : 1 Pogledajte video
18.10. 14:00 Rudar Grbalj 0 : 1 Pogledajte video
18.10. 18:00 Budućnost Zeta 2 : 1 Pogledajte video


 

10. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
13.10. 14:00 Iskra Budućnost 0 : 0 Pogledajte video
14.10. 14:30 Petrovac Grbalj 2 : 3 Pogledajte video
14.10. 14:30 Mladost Rudar 1 : 1 Pogledajte video
14.10. 14:30 Zeta Dečić 1 : 1 Pogledajte video
14.10. 14:30 Sutjeska Kom Eurozox 4 : 0 Pogledajte video

 

9. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
30.09. 13:00 Zeta Rudar 0 : 0 Pogledajte video
30.09. 15:00 Kom Eurozox Petrovac 2 : 1 Pogledajte video
30.09. 15:00 Iskra Dečić 4 : 1 Pogledajte video
30.09. 15:00 Mladost Grbalj 2 : 1 Pogledajte video
01.10. 15:00 Sutjeska Budućnost 1 : 0 Pogledajte video

 

8. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
22.09. 13:00 Petrovac Mladost 1 : 0 Pogledajte video
22.09. 15:00 Grbalj Zeta 2 : 1 Pogledajte video
22.09. 15:00 Budućnost Kom 1 : 0 Pogledajte video
22.09. 15:00 Dečić Sutjeska 0 : 0 Pogledajte video
22.09. 15:00 Rudar Iskra 0 : 1 Pogledajte video

 

7. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
16.09. 13:00 Zeta Mladost 3 : 0 Pogledajte video
16.09. 15:00 Sutjeska Rudar 3 : 0 Pogledajte video
16.09. 15:30 Kom Eurozox Dečić 2 : 1 Pogledajte video
16.09. 15:30 Iskra Grbalj 0 : 0 Pogledajte video
16.09. 18:00 Budućnost Petrovac 0 : 0 Pogledajte video

 

6. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
08.09. 18:00 Petrovac Zeta 0 : 1 Pogledajte video
09.09. 15:00 Grbalj Sutjeska 1 : 1 Pogledajte video
09.09. 16:00 Mladost Iskra 2 : 0 Pogledajte video
09.09. 16:00 Dečić Budućnost 0 : 0 Pogledajte video
09.09. 16:00 Rudar Kom Eurozox 1 : 0 Pogledajte video

 

5. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
26.08. 17:00 Iskra Zeta 1 : 1 Pogledajte video
26.08. 17:00 Kom Eurozox Grbalj 0 : 0 Pogledajte video
26.08. 17:00 Dečić Petrovac 2 : 1 Pogledajte video
26.08. 17:00 Budućnost Rudar 1 : 0 Pogledajte video
26.08. 19:15 Sutjeska Mladost 1 : 1 Pogledajte video 

 

4. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
19.08. 17:00 Petrovac Iskra 0 : 1 Pogledajte video
19.08. 17:00 Mladost Kom Eurozox 2 : 2 Pogledajte video
19.08. 17:00 Grbalj Budućnost 1 : 2 Pogledajte video
19.08. 17:00 Rudar Dečić 4 : 0 Pogledajte video
20.08. 16:00 Zeta Sutjeska 1 : 2 Pogledajte video

 

3. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
16.08. 17:30 Dečić Grbalj 3 : 3 Pogledajte video
16.08. 17:30 Rudar Petrovac 4 : 1 Pogledajte video
16.08. 17:30 Kom Eurozox Zeta 1 : 1 Pogledajte video
16.08. 18:00 Budućnost Mladost 1 : 0 Pogledajte video
16.08. 19:30 Sutjeska Iskra 2 : 1 Pogledajte video

 

2. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
12.08. 17:00 Zeta Budućnost 1 : 0 Pogledajte video
12.08. 17:30 Grbalj Rudar 1 : 0 Pogledajte video
12.08. 17:30 Petrovac Sutjeska 0 : 1 Pogledajte video
12.08. 17:30 Iskra Kom Eurozox 1 : 1 Pogledajte video
12.08. 17:30 Mladost Dečić 0 : 0 Pogledajte video

 

1. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
05.08. 18:00 Grbalj Petrovac 0 : 2 Pogledajte video
05.08. 18:00 Rudar Mladost 0 : 1 Pogledajte video
05.08. 18:00 Dečić Zeta 1 : 4 Pogledajte video
05.08. 18:00 Kom Eurozox Sutjeska 0 : 1 Pogledajte video
05.08. 19:00 Budućnost Iskra 3 : 0 Pogledajte video