TABELA 

Pozicija Tim Bodovi Broj utakmica Pobjeda Poraza Gol Razlika
1 Devetka     24 13 12 1 147
2 Trebjesa Noa  20 13 9 2 74
3 Feniks 19 13 9 3 75
4 Budvanska rivijera   18 12 9 3 16
5 Maestral 16 13 8 5 10
6 Tivat   15 12 7 4 26
7 Budućnost III    10 13 5 8 -46
8 Prvi As   9 13 3 7 -52
9 Podgorica 2013  5 13 2 10 -64
10 Sutjeska 4 13 2 11 -56
11 Levalea 2010 II 0 12 0 12 -130

Preuzmi tabelu

 

20. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
29.04. 13:00 Budvanska Rivijera Prvai As -  : -  
29.04. 18:30 Levalea 2010 II Sutjeska - : -  
30.04. 18:30 Tivat Devetka - : -  
29.04. 17:30 Podgorica 2013 Trebjesa Noa - : -  
29.04. 15:00 Budućnost III Maestral Herceg Novi - : -  

 

19. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
22.04. 14:00 Maestral Tivat 18 : 22 Nema videa
22.04. 15:30 Devetka Levalea 2010 II 34 : 21  Nema videa 
22.04. 17:00 Trebjesa Noa Budvanska Rivijera 46 : 27 Nema videa 
23.04. 15:00 Prvi As Budućnost III 23 : 23 Nema videa 
26.04. 18:30 Feniks Podgorica 2013 - : -  

 

18. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
15.04. 12:00 Budvanska Rivijera Budućnost III 26 : 24 Nema videa
15.04. 15:30 Levalea 2010 II Maestral 30 : 27 Nema videa
15.04. 16:30 Podgorica 2013 Sutjeska 18 : 11 Nema videa 
15.04. 17:30 Trebjesa Noa Feniks 29 : 27 Nema videa 
19.04. 20:30 Tivat Prvi As 28 : 29 Nema videa 

 

17. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
07.04 15:30 Budućnost III Tivat 20 : 15 Nema videa
08.04. 10:00 Prvi As Levalea 2010 II 28 : 27 Nema videa 
08.04. 15:00 Devetka Podgorica 2013 35 : 20 Nema videa 
09.04. 13:00 Feniks Budvanska Rivijera 31 : 34 Nema videa 
09.04. 16:00 Sutjeska Trebjesa Noa 10 : 29 Nema videa 

 

16. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
31.03. 13:00 Podgorica 2013 Maestral 30 : 29 Nema videa
01.04. 14:00 Budvanska rivijera Tivat 35 : 27 Nema videa 
01.04. 16:30 Levalea 2010 II Budućnost III 17 : 15 Nema videa 
02.04. 16:00 Trebjesa Noa Devetka 25 : 24 Nema videa 
02.04. 18:30 Feniks Sutjeska 34 : 15 Nema videa 

 

15. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
22.03. 14:00 Devetka Feniks 31 : 22 Nema videa
25.03. 11:00 Prvi As Podgorica 2013 21 : 19 Nema videa 
25.03. 15:00 Sutjeska Budvanska rivijera 33 : 33 Nema videa 
25.03. 15:30 Maestral Herceg Novi Trebjesa Noa 21 : 26 Nema videa 
26.03. 17:00 Tivat Levalea 2010 II 24 : 23 Nema videa 

 

14. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
17.03. 11:00 Podgorica 2013 Budućnost III 17 : 20 Nema videa
18.03. 18:30 Feniks Maestral Herceg Novi 25 : 12 Nema videa
19.03. 12:00 Budvanska rivijera Levalea 2010 II 29 : 26 Nema videa
19.03. 16:00 Trebjesa Noa Prvi As 19 : 19 Nema videa
19.03. 18:00 Sutjeska Devetka 23 : 36 Nema videa

 

13. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
11.03. 15:00 Devetka Budvanska rivijera 39 : 20 Nema videa
11.03. 17:30 Maestral Sutjeska  27 : 25 Nema videa
12.03. 11:00 Prvi As Feniks 23 : 23 Pogledajte video
12.03. 13:00 Budućnost III Trebjesa Noa 17 : 27 Nema videa
12.03. 16:00 Tivat Podgorica 2013 28 : 19 Nema videa

 

12. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
04.03. 13:00 Sutjeska Prvi As 26 : 27 Nema videa
05.03. 16:00 Podgorica 2013 Levalea 2010 II 30 : 23  Nema videa 
05.03. 16:30 Trebjesa Noa Tivat 20 : 20  Nema videa 
05.03. 18:30 Devetka Maestral 31 : 19  Nema videa 
05.03. 18:30 Feniks Budućnost III 31 : 20  Nema videa 

 

11. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
14.12. 20:00 Trebjesa Noa   Levalea 2010 II  32 : 23 Nema videa
17.12. 13:00 Devetka Prvi As  28 : 12 Nema videa 
17.12. 20:00 Maestral Herceg Novi  Budvanska rivijera  21 : 20 Nema videa  
18.12. 14:00 Sutjeska Budućnost III 23 : 27 Nema videa  
18.12. 18:30 Fenix Tivat 29 : 18 Nema videa  

 

10. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
11.12. 12:00 Budvanska rivijera  Podgorica 2013 32 : 29 Nema videa
10.12. 15:30 Levalea 2010 II Fenix 19 : 34 Nema videa 
11.12. 18:30 Tivat Sutjeska 35 : 25 Nema videa  
11.12. 11:00 Prvi As Maestral Herceg Novi 19 : 18 Nema videa  
10.12. 15:00 Budućnost III Devetka 15 : 29 Nema videa  


 

9. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
07.12. 12:00 Prvi As Budvanska Rivijera 19 : 26 Nema videa
07.12. 13:00 Trebjesa Noa Podgorica 2013  32 : 18 Nema videa 
07.12. 15:00 Sutjeska Levalea 2010 II 26 : 22 Nema videa  
07.12. 15:30 Devetka  Tivat 33 : 20 Nema videa  
07.12. 17:30 Maestral Budućnost III 24 : 15 Nema videa  

 

8. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
03.12. 15 :00 Budućnost III Prvi As 23 : 20 Nema videa
03.12. 18:00 Levalea 2010 II Devetka  18 : 35 Nema videa 
04.12. 12:00 Budvanska Rivijera Trebjesa Noa 23 : 27 Nema videa 
04.12. 17:00 Podgorica 2013  Feniks 23 : 31 Nema videa 
04.12. 18:00 Tivat  Maestral 25 : 24 Nema videa 

 

7. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
30.12. 12:00 Prvi As Tivat  17 : 21 Nema videa
30.12. 13:00 Budućnost III Budvanska Rivijera 28 : 33 Nema videa 
30.12. 15:00 Sutjeska Podgorica 2013  32 : 22 Nema videa
30.12. 15:30 Maestral  Levalea 2010 II 24 : 17 Nema videa
30.12. 20:00 Feniks Trebjesa Noa 23 : 21 Nema videa 

 

6. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
26.11. 14:30 Tivat  Budućnost III 28 : 21 Nema videa
27.11. 12:00 Budvanska Rivijera Feniks 31 : 29 Nema videa 
27.11. 14:00 Podgorica 2013  Devetka  15 : 33 Nema videa
27.11. 18:00 Levalea 2010 II  Prvi As 24 : 28 Nema videa
27.11. 20:00 Trebjesa Noa Sutjeska 27 : 16 Nema videa 

 

5. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
19.11. 15:30 Sutjeska Feniks 19 : 26 Nema videa
18.11. 12:00 Tivat Budvanska Rivijera 21 : 26 Nema videa 
18.11. 15:45 Budućnost III Levalea 2010 II 30 : 11 Nema videa
20.11. 20:00 Maestral  Podgorica 2013 26 : 18 Nema videa
19.11. 14:30 Devetka Trebjesa Noa 26 : 14 Nema videa 

 

4. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
12.11. 15:00 Podgorica 2013 Prvi As 19 : 19 Nema videa
12.11. 15:45 Levalea 2010 II Tivat 13 : 36 Nema videa 
12.11. 17:45 Trebjesa Noa Maestral 27 : 26 Nema videa
13.11. 12:00 Budvanska rivijera Sutjeska 34 : 30 Nema videa
13.11. 18:30 Feniks Deveta 20 : 24 Nema videa 

 

3. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
05.11. 12:00 Maestral  Feniks 27 : 26 Nema videa
05.11. 13:30 Devetka Sutjeska 30 : 21 Nema videa 
05.11. 14:00 Prvi As Trebjesa Noa 22 : 42 Nema videa
05.11. 15:30 Levalea 2010 II Budvanska rivijera 18 : 25 Nema videa
05.11. 16:30 Budućnost III Podgorica 2013 22 : 16 Nema videa

 

2. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
29.10. 15:30 Sutjeska  Maestral 25 : 29 Nema videa
29.10. 18:30 Feniks Prvi As 28 : 25 Nema videa 
30.10. 11:00 Podgorica 2013 Tivat 17 : 24 Nema videa
30.10. 12:00 Budvanska rivijera Devetka 31 : 27 Nema videa
30.10. 15:00 Trebjesa Noa Budućnost III 28 : 15 Nema videa

 

 

1. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
22.10. 15:00 Tivat Trebjesa Noa 21 : 27 Nema videa
22.10. 16:00 Levalea 2010 II Podgorica 2013 16 : 31 Nema videa 
22.10. 16:30 Budućnost III Feniks 16 : 28 Nema videa
23.10. 14:00 Prvi As Sutjeska 33 : 28 Nema videa
23.10. 15:00 Maestral Devetka 17 : 21 Nema videa