TABELA 

Pozicija Tim Bodovi Broj utakmica Pobjeda Poraza Razlika setovi
1 Luka Bar   49 17 16 1 44
2 Galeb  39 17 13 4 26
3 AOK Rudar 37 17 12 5 20
4 Budvanska rivijera Budva  34 17 11 6 18
5 Morača 32 17 11 6 14
6 Herceg Novi 23 17 8 9 -6
7 Budućnost Bemax 12 17 5 12 -25
8 Gorštak 10 17 3 14 -28
9 Nikšić 10 17 3 14 -30
10 Gimnazijalac 0 17 3 14 -33

Preuzmi tabelu

 

FINALE - III UTAKMICA

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
08.05. 19:00 Luka Bar Galeb 3 : 0 Pogledajte video

 

FINALE - II UTAKMICA

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
04.05. 18:00 Galeb Luka Bar 0 : 3 Pogledajte video

 

FINALE - I UTAKMICA

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
30.04. 16:30 Luka Bar Galeb 3 : 0 Pogledajte video

 

POLUFINALE - 3. utakmica

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
26.04.   Galeb Rudar 3 : 2 Pogledajte video

 

POLUFINALE - 2. utakmica

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
22.04. 18:00 Budvanska rivijera Budva Luka Bar 0 : 3 Pogledajte video
22.04. 19:00 Rudar Galeb 0 : 3 Pogledajte video

 

POLUFINALE - 1. utakmica

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
19.04. 16:00 Galeb Rudar 2 : 3 Pogledajte video
19.04. 18:30 Luka Bar Budvanska rivijera Budva 3 : 0 Pogledajte video

 

18. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
31.03. 19:00 Rudar Gorštak 3 : 0 Nema videa 
01.04. 18:00 Luka Bar Gimnazijalac 3 : 0 Nema videa
01.04. 19:00 Morača Nikšić 3 : 0 Nema videa
01.04. 19:30 Herceg Novi Galeb 0 : 3 Pogledajte video
02.04. 18:00 Budvanska rivijera Budva Budućnost Bemax 3 : 0 Nema videa 

 

17. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
24.03. 19:00 Gimnazijalac Rudar 0 : 3 Nema videa
24.03. 20:00 Budućnost Bemax Luka Bar 0 : 3 Pogledajte video
25.03. 16:00 Gorštak Morača 0 : 3 Nema videa
26.03. 17:30 Nikšić Herceg Novi 1 : 3 Nema videa 
26.03. 18:00 Galeb Budvanska rivijera Budva 2 : 3 Pogledajte video

 

16. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
17.03. 19:00 Rudar Budućnost Bemax 3 : 0 Nema videa
18.03. 16:00 Gorštak Gimnazijalac 3 : 1 Nema videa
18.03. 19:30 Morača Herceg Novi 3 : 1 Pogledajte video
19.03. 18:00 Budvanska rivijera Budva Nikšić 3 : 0 Nema videa
19.03. 18:00 Luka Bar Galeb 3 : 0 Pogledajte video

 

15. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
11.03. 17:00 Budućnost Bemax Gorštak 3 : 1 Nema videa
11.03. 17:00 Galeb Rudar 1 : 3 Pogledajte video
11.03. 19:00 Gimnazijalac Morača 0 : 3 Nema videa 
11.03. 20:00 Nikšić Luka Bar 0 : 3 Nema videa 
11.03. 20:00 Herceg Novi Budvanska rivijera Budva 3 : 2 Nema videa 

 

14. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
03.03. 19:00 Rudar Nikšić 3 : 0 Nema videa
04.03. 16:00 Gorštak Galeb 0 : 3 Nema videa 
04.03. 19:30 Morača Budvanska rivijera Budva 3 : 1 Pogledajte video
05.03. 19:00 Luka Bar Herceg Novi 3 : 0 Pogledajte video
06.03. 19:00 Gimnazijalac Budućnost Bemax 0 : 3  Nema videa 

 

13. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
24.02. 17:00 Herceg Novi Rudar 0 : 3 Nema videa
24.02. 20:00 Budućnost Bemax Morača 0 : 3 Pogledajte video
25.02. 16:00 Nikšić Gorštak 3 : 2 Nema videa 
25.02. 17:00 Galeb Gimnazijalac 3 : 0 Nema videa 
26.02. 18:00 Budvanska rivijera Budva Luka Bar 0 : 3 Pogledajte video

 

12. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
18.02. 17:00 Morača Luka Bar 0 : 3 Pogledajte video
17.02. 18:00 Rudar Budvanska Rivijera Budva 3 : 1 Nema videa
18.02. 17:00 Goštak Herceg Novi 3 : 0 Nema videa
18.02. 18:00 Gimnazijalac Nikšić 0 : 3 Nema videa
17.02. 17:00  Budućnost Bemax Galeb 0 : 3 Pogledajte video

 

11. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
11.02. 19:30 Galeb Morača 3 : 1 Pogledajte video
11.02. 19:30 Nikšić Budućnost Bemax 2 : 3 Nema videa
11.02. 18:30 Herceg Novi Gimnazijalac 3 : 0 Nema videa
11.02. 19:00 Budvanska rivijera Budva Gorštak 3 : 0 Nema videa
11.02. 17:00 Luka Bar AOK Rudar 3 : 1 Pogledajte video

 

10. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
05.02. 16:00 Morača AOK Rudar 3 : 2 Nema videa
04.02. 16:00 Gorštak Luka Bar 0 : 3 Nema videa
04.02. 18:00 Gimnazijalac Budvanska rivijera Budva 0 : 3 Nema videa
03.02. 20:00 Budućnost Bemax Herceg Novi 1 : 3 Nema videa
05.02. 18:30 Galeb Nikšić 3 : 0 Nema videa

 

10. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
05.02. 16:00 Morača AOK Rudar 3 : 2 Nema videa
04.02. 16:00 Gorštak Luka Bar 0 : 3 Nema videa
04.02. 18:00 Gimnazijalac Budvanska rivijera Budva 0 : 3 Nema videa
03.02. 20:00 Budućnost Bemax Herceg Novi 1 : 3 Nema videa
05.02. 18:30 Galeb Nikšić 3 : 0 Nema videa

 

9. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
09.12. 20:00 Nikšić Morača 0 : 3 Nema videa
09.12. 20:00 Galeb  Herceg Novi 3 : 0 Nema videa
09.12. 20:00 Budućnost Bemax Budvanska rivijera Budva 0 : 3 Nema videa
09.12. 18:00 Gimnazijalac Luka 0 : 3 Nema videa
09.12. 18:00 Gorštak AOK Rudar 0 : 3 Nema videa

 

8. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
03.12. 18:30 Morača Gorštak 2 : 3 Nema videa
02.12. 19:00 AOK Rudar Gimnazijalac 3 : 1 Nema videa
02.12. 17:30 Luka Bar Budućnost Bemax 3 : 0 Nema videa
04.12. 18:00 Budvanska rivijera Budva Galeb 2 : 3 Nema videa
03.12. 16:00 Herceg Novi Nikšić 3 : 1 Nema videa

 

 

7. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
26.11. 18:30 Herceg Novi Morača 0 : 3 Nema videa
26.11. 17:30 Nikšić Budvanska rivijera Budva 0 : 3 Nema videa
27.11. 18:00 Galeb Luka Bar 1 : 3 Pogledajte video
25.11. 20:00 Budućnost Bemax AOK Rudar 0 : 3 Pogledajte video
26.11. 18:00 Gimnazijalac Gorštak 3 : 1 Nema videa

 

6 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
18.11. 16:30 Luka Bar Nikšić 3 : 0 Nema videa
18.11. 19:00 AOK Rudar Galeb 0 : 3 Nema videa
19.11. 18:00 Gorštak Budućnost Bemax 2 : 3 Nema videa
19.11. 18:30 Morača Gimnazijalac 3 : 0 Nema videa
19.11. 19:00 Budvanska rivijera Budva Herceg Novi 3 : 0 Pogledajte video

 

5. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
11.11. 15:00 Galeb Gorštak 3 : 0 Nema videa 
11.11.  20:00 Budućnost Bemax Gimnazijalac 1 : 3 Nema videa
12.11.  18:00 Budvanska rivijera Budva Morača 3 : 0 Pogledajte video
12.11.  20:00 Herceg Novi Luka Bar 0 : 3 Nema videa 
12.11.  20:00 Nikšić  AOK Rudar 0 : 3 Nema videa

 

4. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
04.11. 19:00 AOK Rudar Herceg Novi 3 : 1 Nema videa 
05.11. 17:00 Luka Bar Budvanska rivijera Budva 3 : 1 Pogledajte video
05.11. 18:00 Gorštak Nikšić 1 : 3 Nema videa
05.11. 18:30 Morača Budućnost Bemax 3 : 0 Nema videa 
06.11. 18:00 Gimnazijalac Galeb 0 : 3 Nema videa

 

3. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
29.10. 16:00 Galeb Budućnost Bemax 3 : 1 Nema videa 
29.10. 18:00 Budvanska rivijera Budva AOK Rudar 3 : 1 Pogledajte video
29.10. 18:30 Luka Bar Morača 2 : 3 Nema videa
29.10. 18:30 Herceg Novi Gorštak 3 : 0 Nema videa 
30.10. 19:30 Nikšić Gimnazijalac 0 : 3 Nema videa

 

2. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
N/A   AOK Rudar Luka Bar 0 : 3 Nema videa
21.10. 20:00 Budućnost  Bemax 3 : 2 Nema videa
22.10. 18:00 Morača  Galeb 1 : 3 Pogledajte video 
22.10.  18:00 Gimnazijalac Herceg Novi 0 : 3 Nema videa 
22.10. 18:00 Gorštak Budvanska rivijera 1 : 3 Nema videa

 

1. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
14.10. 19:00 AOK Rudar  Morača 3 : 1 Nema videa
15.10. 17:00 Herceg Novi Budućnost Bemax 3 : 0 Nema videa
15.10. 18:00 Luka Bar Gorštak 3 : 0 Nema videa 
15.10. 18:00 Budvanska rivijera Budva Gimnazijalac 3 : 0 Nema videa 
15.10. 19:00 Nikšić Galeb 0 : 3 Pogledajte video