TABELA

Pozicija Tim Bodovi Odigrano utakmica Pobjeda Poraza Neriješeno Gol razlika
1 Udruženje sudija SFR  18 6 6 0 0 13
2 Sportski novinari CG 12 5 4 1 0 15
3 ZIKS 12 5 4 1 0 4
4 Bar Kod  9 6 3 3 0 6
5 DMD Delta   9 5 3 2 0 2
6 Erste banka 9 5 3 2 0 -1
7 Vodovod Danilovgrad    7 6 2 3 1 -6
8 Expo Commerce     6 5 2 3 0 5
9 Agro Auto    6 6 2 4 0 0
10 CKB  1 5 0 4 1 -12
11 Monte Reds 0 6 0 6 0 -26

Preuzmi tabelu

 

6 kolo

Datum Dan Vrijeme Tim A Tim B Rezultat MNESPORT
04.12. Nedelja 17:00 Vodovod Danilovgrad CKB  4 : 4 Pogledajte video
04.12. Nedelja 18:00 Monte Reds Erste banka  0 : 3 Video u pripremi
04.12. Nedelja 19:00 ZIKS Argo Auto 3 : 0 Video u pripremi 
04.12. Nedelja 20:00 Expo commerce Udruženje sudija SFR 3 : 5 Pogledajte video 
04.12. Nedelja 21:00 DMD Delta Bar Kod 3 : 7 Pogledajte video
      Sportski novinari CG   slobodan  

 

5 kolo

Datum Dan Vrijeme Tim A Tim B Rezultat MNESPORT
26.11. Subota 18:00 Erste banka Vodovod Danilovgrad 1 : 3 Pogledajte video
26.11. Subota 19:00 Udruženje sudija SFR ZIKS 4 : 2  Video u pripremi
27.11. Nedelja 18:00 Agro Auto Monte Reds 11 : 4  Video u pripremi 
27.11. Nedelja 19:00 Bar Kod  Expo commerce  1 : 6  Pogledajte video 
27.11. Nedelja 20:00 CKB  Sportski novinari CG  2 : 6  Pogledajte video
      DMD Delta   slobodan  

 

4 kolo

Datum Dan Vrijeme Tim A Tim B Rezultat MNESPORT
20.11. Nedelja 17:00 Monte Reds Udruženje sudija SFR 3 : 6 Video u pripremi
20.11. Nedelja 18:00 Expo commerce  DMD Delta  4 : 5  Video u pripremi 
20.11. Nedelja 19:00 ZIKS  Bar kod  2 : 1 Video u pripremi 
20.11. Nedelja 20:00 Vodovod Danilovgrad  Agro auto  3 : 0 Video u pripremi  
20.11. Nedelja 21:00 Sportski novinari CG  Erstebanka  8 : 1 Video u pripremi  
      CKB       

 

3 kolo

Datum Dan Vrijeme Tim A Tim B Rezultat MNESPORT
13.11. Nedelja 17:00 Udruženje sudija SFR Vodovod Danilovgrad 3 : 5 Pogledajte video
13.11. Nedelja 18:00 Bar Kod Monte Reds 11 : 7 Pogledajte video 
13.11. Nedelja 19:00 DMD Delta ZIKS 2 : 3 Pogledajte video 
13.11. Nedelja 20:00 Erste banka CKB 4 : 0 Pogledajte video  
13.11. Nedelja 21:00 Agro auto Sportski novinari CG 2 : 3 Pogledajte video  
      Expo Commerce    slobodan  

2 kolo

Datum Dan Vrijeme Tim A Tim B Rezultat MNESPORT
30.10. Nedelja 17:00 Expo commerce Monte Reds 6 : 2 Pogledajte video
30.10. Nedelja 18:00 Agro Auto Erste Bank 0 : 1 Pogledajte video 
30.10. Nedelja 19:00 Udruženje Sudija SFR CKB 3 : 0 Pogledajte video 
30.10. Nedelja 20:00 DMD Delta Vodovod Danilovgrad 5 : 4 Pogledajte video 
30.10. Nedelja/td> 21:00 Bar Kod Sportski novinari CG 2 : 6 Pogledajte video 
      ZIKS   slobodan