Kadetkinje I grupa

Kolo br. Pozicija Tim Bodovi Broj utakmica Pobjeda Poraza Koš razlika
5 1 Antivari 8 4 4 0 159
5 2 Budućnost Bemax II 7 4 3 1 25
5 3 Lovćen 6 4 2 2 -13
5 4 Novi 5 4 1 3 -3
5 5 Orion 4 4 0 4 -168

Kadetkinje II grupa

Kolo br. Pozicija Tim Bodovi Broj utakmica Pobjeda Poraza Koš razlika
3 1 Rudar 5 3 2 1 32
3 2 Jedinstvo 4 2 2 0 31
3 3 Budućnost Bemax I 4 2 2 0 30
3 4 Berane 3 3 0 3 -65
3 5 Roling 2 2 0 2 -28

Preuzmi tabelu

6. kolo - Kadetkinje I grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
  15:30 Antivari Lovćen   Pogledajte video

5. kolo - Kadetkinje I grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
05 - 19.12.2016. 15:30 Budućnost Bemax II Orion 69 : 40 Nema videa
05 - 19.12.2016. 10:45 Novi Antivari 42 : 71 Nema videa

4. kolo - Kadetkinje I grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
21.11. - 05.12.2016. 10:30 Antivari Budućnost Bemax II 77 : 38 Nema videa
21.11. - 05.12.2016. 11:30 Orion Lovćen 33 : 54 Nema videa

3. kolo - Kadetkinje I grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
 07-21.11.2016.  10:00 Lovćen Antivari  39 : 65 Nema videa
 07-21.11.2016.  11:00  Budućnost Bemax II Novi  57 : 42 Nema videa

2. kolo - Kadetkinje I grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
18.10. - 01.11.2016.   Budućnost Bemax II   slobodan Nema videa
18.10. - 01.11.2016. 12:15 Novi Lovćen 56 : 68 Nema videa
18.10. - 01.11.2016. 13:00 Antivari Orion 86 : 21 Nema videa

1. kolo - Kadetkinje I grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
03 - 17.10.2016.   Antivari   slobodan Nema videa
03 - 17.10.2016. 10:00 Orion Novi 18 : 71 Nema videa
03 - 17.10.2016. 12:00 Lovćen Budućnost Bemax 31 : 51 Nema videa

 

4. kolo - Kadetkinje II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
21.11. - 05.12.2016.         Nema videa
21.11. - 05.12.2016.         Nema videa

3. kolo - Kadetkinje II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
07 - 21.11.2016. 15:00 Rudar Roling 61 : 40 Nema videa
07 - 21.11.2016. 13:30 Jedinstvo Berane 62 : 35 Nema videa

2. kolo - Kadetkinje II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
18.10. - 01.11.2016.   Jedinstvo   slobodan Nema videa
18.10. - 01.11.2016. 11:00 Berane Rudar 34 : 49 Nema videa
18.10. - 01.11.2016. 12:00 Roling Budućnost Bemax II 55 : 62 Nema videa

1. kolo - Kadetkinje II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
03 - 17.10.2016.   Roling     Nema videa
03 - 17.10.2016. 12:00 Budućnost Bemax I Berane 66 : 43 Nema videa
03 - 17.10.2016. 14:00 Rudar Jedinstvo 43 : 47 Nema videa