FINALNI TURNIR 

Datum Vrijeme Domaćin Gost   Rezultat MNESPORT
29.04. 14:00 Budućnost Bemax Jedinstvo   74 : 43 Pogledajte video
29.04. 16:00 Lovćen Nikšić 1995   52 : 46 Pogledajte video
30.04. 14:00 Jedinstvo Nikšić 1995 III mjesto 64 : 43 Pogledajte video
30.04. 16:00 Budućnost Bemax  Lovćen FINALE 63 : 64 Pogledajte video

 

3. kolo - grupa I

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
01-16.11.2016. 15:00 Castel Nuovo Lovćen 47 : 65 Pogledajte video

FINALNI TURNIR

Datum Vrijeme Domaćin Gost   Rezultat MNESPORT
06.05. 17:00 BKM Jadran   59 : 42 Pogledajte video
06.05. 19:00 Primorje Nikšić 1995   82 : 39 Pogledajte video
07.05. 11:00 Jadran Nikšić 1995 III mjesto 43 : 53 Pogledajte video
07.05. 13:00 BKM Primorje FINALE 41 : 68 Pogledajte video

 

2. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
24.10. - 07.11.2016. 14:00 Jadran Primorje 34 : 88 Pogledajte video

Košarkašice Castel Nuova i Lovćena odigraće meč 3. kola juniorske Lige mladih, u subotu u 20 časova.

Castel Nuovo je na startu poražen od Novog, tako da će juniorski sastav protiv Lovćena imati priliku da ostvari prvi trijumf u ovogodišnjem prvenstvu.

Košarkašice Lovćena su u prvom kolu imale izuzetno uspješan start. Cetinjanke su u gostima savladale Primorje, što će im svakako biti snažan podstrek da nastave u pobjedničkom ritmu.

 

RASPORED

Datum Vrijeme Domaćin Gost   Rezultat MNESPORT
06.05. 17:00 BKM Jadran   59 : 42 Pogledajte video
06.05. 19:00 Primorje Nikšić 1995   82 : 39 Pogledajte video
07.05. 11:00 Jadran Nikšić 1995 III mjesto 43 : 53 Pogledajte video
07.05. 13:00 BKM Primorje FINALE 41 : 68 Pogledajte video
Datum Dan Vrijeme Tim A Tim B Rezultat MNESPORT
30.10. Nedelja 11:00 ŽKK Lovćen / Budućnost ŽKK Posušje  83 : 36 Pogledajte video
30.10. Nedelja 14:00 ŽKK Posušje ŽKK Livno 38 : 73 Pogledajte video
30.10. Nedelja 17:00 ŽKK Livno ŽKK Lovćen / Budućnost 60 : 72  Pogledajte video

FINALNI TURNIR 

Datum Vrijeme Domaćin Gost   Rezultat MNESPORT
27.05. 13:00 Antivari  Jedinstvo    57 : 49 Pogledajte video
27.05.  15:00  Budućnost Bemax Lovćen    47 : 48 Pogledajte video
28.05.  11:00  Jedinstvo Budućnost Bemax  III mjesto 40 : 71 Pogledajte video 
28.05.  13:00  Antivari Lovćen  FINALE 52 : 63   Pogledajte video

 

8. kolo - grupa I

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
  15:30 Antivari Lovćen 57 : 31 Pogledajte video

 

6. kolo - grupa I

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
  15:30 Budućnost Bemax II Lovćen 32 : 58 Pogledajte video

 

 

RASPORED

Datum Vrijeme Domaćin Gost   Rezultat MNESPORT
27.05. 13:00 Antivari  Jedinstvo    57 : 49 Pogledajte video
27.05.  15:00  Budućnost Bemax Lovćen    47 : 48 Pogledajte video
28.05.  11:00  Jedinstvo Budućnost Bemax  III mjesto 40 : 71 Pogledajte video 
28.05.  13:00  Antivari Lovćen  FINALE 52 : 63   Pogledajte video

FINALNI TURNIR 

Datum Vrijeme Domaćin Gost   Rezultat MNESPORT
19.05. 13:00 Budućnost Bemax Primorje   56 : 61 Pogledajte video 
19.05. 15:00 Antivari Jedinstvo   68 : 44 Pogledajte video 
20.05. 11:00 Budućnost Bemax Jedinstvo III mjesto 67 : 40 Pogledajte video
20.05. 13:00 Primorje Antivari  FINALE 55 : 76 Pogledajte video

 

3. kolo - II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
02 - 16.11.2016. 15:00 Primorje  Risan 2011 127 : 13 Pogledajte video

RASPORED

Datum Vrijeme Domaćin Gost   Rezultat MNESPORT
19.05. 13:00 Budućnost Bemax Primorje   56 : 61 Pogledajte video 
19.05. 15:00 Antivari Jedinstvo   68 : 44 Pogledajte video 
20.05. 11:00 Budućnost Bemax Jedinstvo III mjesto 67 : 40 Pogledajte video
20.05. 13:00 Primorje Antivari  FINALE 55 : 76 Pogledajte video