RASPORED ERSTE PRVE A MCKL

Kolo br. Pozicija Tim Bodovi Broj utakmica Pobjeda Poraza Koš razlika
26 1 Teodo 37 20 17 3 178
26 2 Lovćen 36 22 14 8 179
26 3 Ulcinj 36 23 13 10 37
26 4 Sutjeska 35 22 13 9 126
26 5 Ibar 35 21 14 7 77
26 6 Studentski centar 30 21 9 12 -42
26 7 Jedinstvo 30 22 8 14 -129
26 8 Danilovgrad 29 23 6 17 -206
26 9 Primorje 1945 26 22 4 18 -220

 Preuzmi tabelu

 

FINALE - V UTAKMICA

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
03.05. 20:30 Budućnost Voli Mornar 76 : 73 Pogledajte video
02.05. 20:30 Budućnost Voli Mornar 24 : 14 Pogledajte video

FINALE - IV UTAKMICA 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
30.04. 20:00 Mornar Budućnost Voli 82 : 66 Pogledajte video

FINALE - III UTAKMICA 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
27.04. 20:00 Budućnost Voli Mornar 90 : 69 Pogledajte video

 FINALE - II UTAKMICA 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
25.04. 20:00 Mornar Budućnost Voli 73 : 62 Pogledajte video

FINALE - I UTAKMICA 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
23.04, 20:00 Budućnost Voli  Mornar 78 : 64  Pogledajte video 

  

1/2 FINALE - 2. UTAKMICA

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
18.04. 18:00 Lovćen 1947 Budućnost VOLI 60 : 64 Pogledajte video
19:04. 18:05 Teodo Mornar 63 : 91 Pogledajte video

 

1/2 FINALE - 1. UTAKMICA

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
15.04. 19:00 Budućnost VOLI Lovćen 1947 79 : 69 Pogledajte video
15.04. 20:00 Mornar Teodo 70 : 65 Pogledajte video

 

BARAŽ 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
16.04. 20:00 Primorje 1945 Zeta 72 : 61 Pogledajte video

 

1/4 FINALE - 2. UTAKMICA

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
08.04. 18:00 Sutjeska Teodo 77 : 83 Pogledajte video 
08.04. 18:00 Ulcinj Mornar 0 : 2 Službeni rezultat 
09.04. 18:00 Ibar Lovćen 1947 76 : 80 Pogledajte video 
11.04. 20:00 Studentski centar Budućnost VOLI 60 : 87 Pogledajte video

 

1/4 FINALE - 1. UTAKMICA

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
01.04. 19:30 Mornar Ulcinj 85 : 68 Pogledajte video 
02.04. 18:00 Lovćen  Ibar 75 : 72 Pogledajte video
04.04. 18:05 Teodo Sutjeska 84 . 65 Pogledajte video
09.04. 21:00 Budućnost VOLI Studentski centar 94 : 70 Pogledajte video

 

XXVII KOLO

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
    Ulcinj slobodan     
25.03. 17:00 Jedinstvo Ibar 69 : 77 Nema videa
25.03. 18:00 Primorje 1945 Sutjeska 67 : 80 Nema videa
25.03. 18:00 Danilovgrad Teodo 65 : 99 Nema videa
25.03. 19:00 Studentski centar Lovćen 72 : 83 Pogledajte video

XXVI KOLO

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
    Danilovgrad slobodan    
21.03. 18:00 Lovćen 1947 Ulcinj 83 : 62  Pogledajte video
22.03. 17:00 Ibar Studentski Centar 93 : 83 Nema videa 
22.03. 19:00 Sutjeska Jedinstvo 76 : 69 Pogledajte video
    Teodo Primorje 1945 odložena  

XXV KOLO

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
    Lovćen slobodan     
18.03. 17:00 Jedinstvo Teodo 61 : 79 Pogledajte video
18.03. 18:00 Ulcinj Ibar 81 : 67 Pogledajte video
18.03. 18:00 Primorje 1945 Danilovgrad 65 : 72 Nema videa 
19.03. 20:00 Studentski Centar Sutjeska 83 : 88 Pogledajte video 

XXIV KOLO

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
    Primorje 1945 slobodan    
31.03. 18:30  Teodo Studentski Centar 69 : 62 Pogledajte video
14.03. 17:00 Ibar Lovćen 72 : 85 Nema videa
15.03. 18:00 Danilovgrad Jedinstvo 84 : 71  Nema videa 
15.03. 19:00 Sutjeska Ulcinj 56 : 62  Pogledajte video

XXIII KOLO

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
    Ibar slobodan    
11.03. 18:00 Lovcen Sutjeska 89 : 80 Pogledajte video
11.03. 18:00 Ulcinj Teodo  65 : 72 Pogledajte video
12.03. 18:00 Studentski Centar Danilovgrad  50 : 57 Pogledajte video
14.03. 17:00 Jedinstvo Primorje 1945 70 : 72 Nema videa

XXII KOLO

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
04.03.   Jedinstvo slobodan     
04.03. 18:05 Teodo Lovćen 68 : 65 Nema videa
04.03. 18:30 Danilovgrad Ulcinj 67 : 69 Nema videa
04.03. 19:00 Sutjeska Ibar 97 : 104 Pogledajte video
06.03. 19:30 Primorje 1945 Studentski Centar 67 : 72 Nema videa

XXI KOLO 25.02.2017.

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
01.03.          
29.03. 18:00 Ibar Teodo 67 : 89  Pogledajte video
01.03. 18:00 Lovćen Danilovgrad 97 : 58 Pogledajte video
01.03. 18:00 Ulcinj Primorje 1945  64 : 58 Pogledajte video
02.03. 15:00 Studentski Centar Jedinstvo  90 : 66 Pogledajte video

XX KOLO 25.02.2017.

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
25.02.   Studentski Centar   slobodan  
25.02.  17:00 Jedinstvo Ulcinj 77 : 74 Pogledajte video
25.02. 19:00  Primorje 1945 Lovćen 50 : 59 Nema videa
25.02. 18:00  Danilovgrad Ibar 76 : 77  Nema videa
25.02. 18:05  Teodo Sutjeska 73 :70  Pogledajte video

XIX KOLO 14 - 18.02.2017.

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
14.02.   Teodo   slobodan  
14.02. 18:00 Lovcen Jedinstvo 98 : 64 Pogledajte video
15.02. 19:00 Sutjeska Danilovgrad 114 : 53 Pogledajte video
16.02. 18:00 Ulcinj Studentski Centar 92 : 83 Pogledajte video
18.02. 17:00 Ibar Primorje 1945 84 : 62 Nema videa 

XVIII KOLO 04 - 05.02.2017.

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
04.02.   Jedinstvo   slobodan  
04.02. 18:00 Ulcinj Danilovgrad 67 : 70  Nema videa
04.02. 18:00 Sutjeska Teodo 79 : 84 Pogledajte video
04.02. 18:00 Lovcen Primorje 81 : 66 Pogledajte video
05.02. 17:00 Studentski Centar Ibar 54 : 58  Nema videa

XVII KOLO 28 - 29.01.2017.

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
28.01.   Primorje 1945   slobodan  
28.01. 15:00 Danilovgrad Sutjeska 75 : 68  Nema videa
28.01. 17:00 Ibar Ulcinj 69 : 49  Nema videa
29.01. 17:00 Jedinstvo Studentski Centar 88 : 93 Pogledajte video
29.01. 19:30 Teodo Lovćen 80 : 72 Pogledajte video

XVI KOLO 21 - 22.01.2017.

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
21.01.   Studentski Centar   slobodan  
21.01. 17:00 Sutjeska Ibar 85 : 57 Pogledajte video
21.01. 18:00 Lovćen Danilovgrad 74 : 49 Pogledajte video
21.01. 19:00 Primorje 1945 Teodo 83 : 77  Nema videa
22.01. 17:00 Ulcinj Jedinstvo 78 : 67 Pogledajte video

XV KOLO 14 - 19.01.2017.

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
14.01.   Teodo   slobodan  
14.01. 17:00 Jedinstvo Sutjeska 72 : 60 Pogledajte video
14.01. 18:00 Danilovgrad Primorje 1945 60 : 64 Nema video
15.01. 17:00 Ibar Lovćen  68 : 61 Nema video
19.01. 17:00 Studentski Centar Ulcinj  76 : 89 Pogledajte video

XIV KOLO 10 - 14.01.2017.

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
    Ulcinj   slobodan  
 12.02. 18:00  Sutjeska Studentski Centar  96 : 72 Nema video
 01.02. 18:00 Lovćen Jedinstvo  80 : 51 Pogledajte video
 31.01. 18:00  Primorje 1945 Ibar 74 : 85  Nema video
 11.02. 18:05  Teodo Danilovgrad 78 : 65  Pogledajte video

XIII KOLO 27 - 28.12.2016.

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
27.12.   Danilovgrad   slobodan  
27.12. 17:00 Ibar Teodo  65 : 91  Nema videa
28.12. 15:00 Studentski Centar Lovćen 83 : 84  Nema videa 
27.12. 17:00 Jedinstvo Primorje 1945 83 : 72  Nema videa
28.12. 18:00 Ulcinj Sutjeska 74 : 77  Nema videa 

XII KOLO 24.12.2016.

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
24.12.   Sutjeska   slobodan  
24.12. 18:00 Lovćen Ulcinj 74 : 59 Pogledajte video
24.12. 18:00 Danilovgrad Ibar 64 : 81 Nema video
24.12. 18:05 Teodo Jedinstvo 89 : 68 Pogledajte video
24.12. 19:00 Primorje 1945 Studentski Centar 69 : 81 Nema video

XI KOLO 17 - 18.12.2016.

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
17.12.   Ibar   slobodan  
17.12. 17:00 Jedinstvo Danilovgrad 88 : 70 Nema video
17.12. 17:00 Studentski Centar Teodo 60 : 71 Nema video
17.12. 18:00 Ulcinj Primorje 1945 78 : 72 Nema video
18.12. 18:30 Sutjeska Lovćen 79 : 70 Pogledajte video

X KOLO 10 - 11.12.2016.

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
10.12.   Lovćen   slobodan  
10.12. 18:00 Danilovgrad Studentski Centar 76 : 82 Pogledajte video
10.12. 18 : 05 Teodo Ulcinj 76 : 67 Pogledajte video
10.12. 19:00 Primorje 1945 Sutjeska 73 : 82 Pogledajte video
11.12. 17:00 Ibar Jedinstvo 83 : 84  Nema videa

IX KOLO 03.12.2016.

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
03.12.   Jedinstvo   slobodan  
03.12. 18:00 Ibar Studentski Centar 84 : 70 Nema videa
03.12. 18:00 Danilovgrad Ulcinj 67 : 75 Pogledajte video
03.12. 18:05 Teodo Sutjeska 86 : 85 Nema videa
03.12. 19:00 Primorje 1945 Lovćen 65 : 75 Nema videa

VIII KOLO 29 - 30.11.2016.

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
29.11.   Primorje 1945   slobodan  
29.11. 15:00 Studentski Centar Jedinstvo 88 : 83 Pogledajte video
29.11. 19:00 Sutjeska Danilovgrad 70 : 67 Pogledajte video
30.11. 18:00 Lovćen Teodo 68 : 70 Pogledajte video
30.11. 18:05 Ulcinj Ibar 76 : 72 Pogledajte video

VII KOLO 26.11.2016.

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
26.11.   Studentski Centar   slobodan  
26.11. 17:00 Jedinstvo Ulcinj 63 : 85  Nema videa
26.11. 17:00 Ibar Sutjeska 92 : 81  Nema videa
26.11. 18:00 Danilovgrad Lovćen 76 : 88  Nema videa
26.11. 18:05 Teodo Primorje 1945 117 : 73 Pogledajte video

VI KOLO 19 - 20.11.2016.

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
19.11.   Teodo   slobodan  
19.11. 18:00 Primorje 1945 Danilovgrad 90 : 83  Nema videa
19.11. 18:00 Lovćen Ibar 69 : 62 Pogledajte video
19.11. 20:00 Sutjeska Jedinstvo 70 : 61  Nema videa
20.11. 18:05 Ulcinj Studentski Centar 72 : 73 Pogledajte video

V KOLO 12 - 13.11.2016.

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
    Ulcinj   slobodan  
12.11. 17:00 Jedinstvo Lovćen 86 : 72  Nema video
12.11. 17:00 Ibar Primorje 1945 86 : 59  Nema video
12.11. 18:00 Danilovgrad Teodo 79 : 83 Pogledajte video
13.11. 18:00 Studenski centar Sutjeska 75 : 81 Pogledajte video

 

IV KOLO 04 - 05.11.2016.

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
    Danilovgrad   slobodan  
04.11. 18:30 Teodo Ibar 82 :86 Pogledajte video
05.11. 18:00 Primorje 1945 Jedinstvo 75 : 81 Pogledajte video
05.11. 17:00 Lovćen 1947 Studentski Centar 90 : 70  Nema video
05.11. 20:00 Sutjeska Ulcinj 67 :61  Nema video

III KOLO 29 - 30.10.2016.

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
    Sutjeska   slobodan  
30.10. 18:00 Ulcinj Lovćen 74 : 65  Nema video
28.10. 15:00 Studentski Centar Primorje 1945 83 : 70  Nema video
29.10. 18:00 Jedinstvo Teodo 77 : 83  Nema video
29.10. 17:00 Ibar Danilovgrad 82 :59  Nema video

II KOLO 22 - 23.10.2016.

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
    Ibar   slobodan  
 22.10. 18:00 Danilovgrad Jedinstvo 66 : 73  Nema video
 22.10.  18:05 Teodo Studentski centar 78 : 86  Nema video
 23.10.  18:00 Primorje 1945 Ulcinj 59 : 68  Nema video
 21.10.  18:00 Lovćen 1947 Sutjeska 73 : 80  Nema video

I KOLO 14 - 15.10.2016.

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
    Lovćen   slobodan  
 15.10.  21:00 Sutjeska  Primorje 1945 94 : 77 Pogledajte video
 15.10. 18:05 Ulcinj Teodo 58 : 73  Nema video
15.10. 18:00 Studenski centar Danilovgrad 71 : 78 Pogledajte video
15.10. 17:00 Jedinstvo Ibar 75 : 77  Nema video