FINALNI TURNIR - KADETI

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
12.06. 16:00 Mogren Basket MNE Team 74 : 63 Pogledajte video
12.06. 18:00 Budućnost Voli Mladost 2014 66 : 65 Pogledajte video

 

Datum Vrijeme Domaćin Gost   Rezultat MNESPORT
13.06. 16:00 MNE Team Mladost 2014  III mjesto 65 : 51 Pogledajte video
13.06. 18:00 Mogren Basket  Budućnost Voli  FINALE 63 : 70 Pogledajte video

FINALNI TURNIR - JUNIORI

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
02.06. 17:00 Sutjeska  Primorje 1945 64 : 60 Pogledajte video
02.06. 19:00 Budućnost Voli Mornar 81 : 66 Pogledajte video

 

Datum Vrijeme Domaćin Gost   Rezultat MNESPORT
03.06. 15:30 Primorje 1945 Mornar III mjesto 69 : 72 Pogledajte video
03.06. 17:30 Sutjeska  Budućnost Voli FINALE 85 : 66 Pogledajte video

FINALNI TURNIR - PIONIRI - PODGORICA

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
06.05. 19:30 As Morača 77 : 83 Pogledajte video
06.05. 21:30 Junior Budućnost Voli 64 : 58 Pogledajte video
07.05. 11:30 As Budućnost Voli 65 : 42 Pogledajte video
07.05. 13:30 Morača Junior 50 : 73 Pogledajte video

FINALNI TURNIR - MLAĐI PIONIRI

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
29.04.   Budućnost Voli Sutjeska 47 : 54 Pogledajte video
29.04.   As Anagastum 65 : 54 Pogledajte video
30.04.   Anagastum Budućnost Voli 58 : 54 Pogledajte video
30.04.   As Sutjeska 51 : 61 Pogledajte video

 

POLUFINALNI TURNIR - PIONIRI - HERCEG NOVI

Pozicija Tim Bodovi Broj utakmica Pobjeda Poraza Koš razlika
1 As 6 3 3 0 90
2 Budućnost Voli  5 3 2 1 23
3 Antivari 4 3 1 2 -39
4 Pljevlja 3 3 0 3 -79

 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
21.04. 16:00 As Antivari 94 : 47 Pogledajte video
21.04.  18:00  Pljevlja  Budućnost VOLI  48 : 75 Pogledajte video
22.04. 16:00 Pljevlja Antivari 47 : 68 Pogledajte video
22.04. 18:00 As Budućnost VOLI 76 : 59  Pogledajte video
23.04. 09:00 Budućnost VOLI Antivari 79 : 66 Pogledajte video
23.04. 11:00 Pljevlja As 42 : 68 Pogledajte video

POLUFINALNI TURNIR - PIONIRI - PODGORICA

Pozicija Tim Bodovi Broj utakmica Pobjeda Poraza Koš razlika
1 Junior 6 3 3 0 31
2 Morača 4 3 1 2 -1
3 Lim 4 3 1 2 -12
4 Kotor  4 3 1 2 -18

 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
21.04. 20:00 Morača Kotor  75 : 64 Pogledajte video
21.04.  22:00  Junior  Lim  57 : 46 Pogledajte video
22.04. 14:00 Junior Morača 67 : 58 Pogledajte video
22.04. 16:00 Kotor Lim 43 : 39 Pogledajte video
23.04. 10:00 Lim Morača 63 : 60 Pogledajte video
23.04. 12:00 Kotor Junior 64 : 75  Pogledajte video

POLUFINALNI TURNIR - MLAĐI PIONIRI - HERCEG NOVI

Pozicija Tim Bodovi Broj utakmica Pobjeda Poraza Koš razlika
1 As 3 37 
2 Sutjeska  55 
3 Ulcinj  -1 
4 Centar  -91 

 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
13.04. 14:30 As Ulcinj  40 : 26 Pogledajte video
13.04.  16:30  Centar  Sutjeska  34 : 88  Pogledajte video
14.04.  14:30  Ulcinj  Centar  60 : 45  Pogledajte video
14.04.  16:30  Sutjeska  As  51 : 53  Pogledajte video
15.04.  10:00  As  Centar  59 : 38 Pogledajte video 
15.04.  12:00  Sutjeska  Ulcinj  53 : 50  Pogledajte video 

POLUFINALNI TURNIR - MLAĐI PIONIRI - PLJEVLJA

Pozicija Tim Bodovi Broj utakmica Pobjeda Poraza Koš razlika
1 Budućnost VOLI 3 91 
2 Anagastum  70 
3 Mediteran  -49 
4 Pljevlja  -112 

 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
12.04. 18:00 Pljevlja Budućnost VOLI  19 : 93 Pogledajte video
12.04. 20:00  Anagastum  Mediteran  73 : 46 Pogledajte video
13.04.  16:00  Budućnost VOLI  Anagastum  - : -  Pogledajte video 
13.04.  18:00  Mediteran  Pljevlja  - : -  Pogledajte video
14.04.  10:00  Budućnost VOLI  Mediteran  62 : 38 Pogledajte video 
14.04.  12:00  Pljevlja  Anagastum  44 : 92  Pogledajte video