Kolo br. Pozicija Tim Bodovi Broj utakmica Pobjeda Poraza Razlika koševa
15 1 MNE Team 23 12 11 1 278
15 2 Panter 22 12 10 2 72
15 3 Play Off 20 12 8 4 76
15 4 Zeta 18 12 6 6 12
15 5 Cetinje MNE 17 12 5 7 -128
15 6 BKM 15 12 3 9 -75
15 7 Sport Kids 2010 12 12 0 12 -262

 

14. kolo - Kadeti II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
12 - 19.12.2016.   Zeta      
12 - 19.12.2016. 12:00 Panter Sport Kids 2010 62 : 42 Nema videa
12 - 19.12.2016.  14:00 Play Off MNE Team 77 : 66 Pogledajte video
12 - 19.12.2016.  15:30 BKM Cetinje MNE 62 : 66 Nema videa

13. kolo - Kadeti II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
05 - 12.12.2016.   Cetinje MNE   slobodan  
05 - 12.12.2016. 12:00 MNE Team BKM 94 : 41 Nema videa
05 - 12.12.2016.  14:00 Sport Kids 2010 Play Off 45 : 70 Nema videa
05 - 12.12.2016.  15:30 Zeta Panter 62 : 69 Nema videa

12. kolo - Kadeti II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
01 - 05.12.2016.   Panter   slobodan  
01 - 05.12.2016. 12:00 Play Off Zeta 77 : 57 Nema videa
01 - 05.12.2016.  14:00 BKM Sport Kids 2010 44 : 37 Nema videa
01 - 05.12.2016.  15:30 Cetinje MNE MNE Team 72 : 91 Nema videa

11. kolo - Kadeti II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
28.11. - 01.12.2016.   MNE Team   slobodan  
28.11. - 01.12.2016. 12:00 Sport Kids 2010 Cetinje MNE 69 : 80 Nema videa
28.11. - 01.12.2016.  14:00 Zeta BKM 37 : 29 Nema videa
28.11. - 01.12.2016.  15:30 Panter Play Off 73 : 70 Nema videa

10. kolo - Kadeti II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
21 - 28.11.2016.   Play Off   slobodan  
21 - 28.11.2016. 12:00 BKM Panter 43 : 44 Nema videa
21 - 28.11.2016.  14:00 Cetinje MNE Zeta 61 : 73 Nema videa
21 - 28.11.2016.  15:30 MNE Team Sport Kids 2010 67 : 35 Nema videa

 9. kolo - Kadeti II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
14 - 21.11.2016.   Sport Kids 2010   slobodan  
14 - 21.11.2016. 12:00 Zeta MNE Team 72 : 48 Nema video
14 - 21.11.2016.  14:00 Panter Cetinje MNE 82 : 53 Nema video
14 - 21.11.2016.  15:30 Play Off BKM 63 : 78 Pogledajte video

8. kolo - Kadeti II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
07 - 14.11.2016.   BKM   slobodan  
07 - 14.11.2016. 12:00 Cetinje MNE Play Off 82 : 71 Nema video
07 - 14.11.2016.  14:00 MNE Team Panter 103 : 41 Nema video
07 - 14.11.2016.  15:30 Sport Kids 2010 Zeta 74 : 77 Nema video

7. kolo - Kadeti II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
31.10. - 07.11.2016.    Zeta   slobodan  
31.10. - 07.11.2016. 12:00 Sport Kids 2010 Panter 54 : 77 Nema video
31.10. - 07.11.2016.  14:00 MNE Team Play Off 55 : 44 Nema video
31.10. - 07.11.2016.  15:30 Cetinje MNE BKM 53 : 52 Nema video

6. kolo - Kadeti II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
 27 - 31.10.2016.       slobodan  
 27 - 31.10.2016. 12:00 BKM MNE Team 39 : 65 Pogledajte video
 27 - 31.10.2016.  14:00 Play Off Sport Kids 2010 63 : 43 Nema video
27 - 31.10.2016.   15:30 Panter Zeta 79 : 52 Nema video

5. kolo (međukolo) - Kadeti II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
24 - 27.10.2016.   Panter   slobodan  
24 - 27.10.2016. 10:00 Zeta Play Off 64 : 76 Nema video
24 - 27.10.2016. 11:30 Sport Kids 2010 BKM 33 : 65 Pogledajte video
24 - 27.10.2016. 13:00 MNE Team Cetinje MNE 82 : 64 Nema video

4. kolo - Kadeti II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
17 - 24.10.2016.   MNE Team   slobodan  
17 - 24.10.2016. 10:00 Cetinje MNE Sport Kids 2010 89 : 65 Nema video
17 - 24.10.2016. 12:00 BKM Zeta 45 : 47 Nema video
17 - 24.10.2016. 14:00 Play Off Panter 63 : 74 Nema video

3. kolo - Kadeti II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
10 - 17.10.2016.   Play Off   slobodan  
10 - 17.10.2016. 12:00 Panter BKM 72 : 52 Nema video
10 - 17.10.2016. 14:00 Zeta Cetinje MNE 68 : 37 Nema video
10 - 17.10.2016. 16:00 Sport Kids 2010 MNE Team 45 : 76 Nema video

 2. kolo - Kadeti II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
03 - 10.10.2016. 15:00 Sport Kids 2010   slobodan  
03 - 10.10.2016. 14:15 MNE Team Zeta 76 : 40 Nema video
03 - 10.10.2016. 10:00 Cetinje MNE Panter 46 : 64 Nema video
03 - 10.10.2016. 15:40 BKM Play Off 51 : 65 Nema video

1. kolo - Kadeti II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
 26.09. - 03.10.2016. 10:00 BKM    slobodan  
 26.09. - 03.10.2016.  12:00  Play Off Cetinje MNE  84 : 59 Nema video
 26.09. - 03.10.2016.  14:00  Panter MNE Team  46 : 71 Nema video
 26.09. - 03.10.2016.  15:00  Zeta Sport Kids 2010  69 : 35 Nema video