Kolo br. Pozicija Tim Bodovi Broj utakmica Pobjeda Poraza Razlika koševa
5 1 Slavija 9 5 4 1 85
5 2 Sedmica 9 5 4 1 68
5 3 Panter 9 5 4 1 15
5 4 Zeta 9 5 3 2 -4
5 5 Anagastum 7 5 2 3 4
5 6 Studentski Centar 7 5 2 3 -14
5 7 Danilovgrad 6 5 1 4 -36
5 8 Sport Kids 2010 5 5 0 5 -118

 

7. KOLO 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
20. - 27.03.2017. 11:00 Zeta Anagastum 48:58 Nema videa
20. - 27.03.2017. 12:00 Panter Sedmica 75:67 Nema videa
20. - 27.03.2017. 13:00 Danilovgrad Sport Kids 2010 62:57 Nema videa
20. - 27.03.2017. 14:00 Studentski Centar Slavija 55:47 Nema videa

 

6. KOLO 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
13. - 20.03.2017. 11:00 Anagastum Studentski Centar 92:71 Nema videa
13. - 20.03.2017. 12:00 Slavija Danilovgrad 83:54 Nema videa
13. - 20.03.2017. 13:00 Sport Kids 2010 Panter 61:75 Nema videa
13. - 20.03.2017. 14:00 Sedmica Zeta 86:51 Nema videa

 

5. KOLO 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
06. - 13.03.2017. 11:00 Sedmica Anagastum 77 : 44 Nema videa 
06. - 13.03.2017. 12:00 Zeta Sport Kids 2010 44 : 31  Nema videa
06. - 13.03.2017. 13:00 Panter Slavija 71 : 64  Nema videa
06. - 13.03.2017. 14:00 Danilovgrad Studentski Centar 75 : 69  Nema videa 

4. KOLO

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
27. - 06.03.2017. 11:00 Anagastum Danilovgrad 83 : 64  Nema videa 
27. - 06.03.2017. 12:00 Studentski Centar Panter 84 : 78  Nema videa
27. - 06.03.2017. 13:00 Slavija Zeta 63 : 37  Nema videa
27. - 06.03.2017. 14:00 Sport Kids 2010 Sedmica 33 : 48  Nema videa 

3. KOLO 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
20 - 27.02.2017. 11:00 Sport Kids 2010 Anagastum 54 : 78  Nema videa 
20 - 27.02.2017. 12:00 Sedmica Slavija 57 : 67  Nema videa 
20 - 27.02.2017. 13:00 Zeta Studentski Centar 52 : 43  Nema videa 
20 - 27.02.2017. 14:00 Panter Danilovgrad 71 : 62  Nema videa 

2. KOLO

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
13 - 20.02.2017. 11:00 Anagastum Panter 71 : 72 Nema videa
13 - 20.02.2017. 12:00 Danilovgrad Zeta 65 : 73 Nema videa
13 - 20.02.2017. 13:00 Studentski Centar Sedmica 50 : 74 Nema videa
13 - 20.02.2017. 14:00 Slavija Sport Kids 2010 77 : 30 Nema videa

1. KOLO 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
06 - 13.02.2017. 15:00 Slavija Anagastum 77 : 72 Pogledajte video
06 - 13.02.2017. 10:00 Sport Kids 2010 Studentski Centar 39 : 58 Nema videa
06 - 13.02.2017. 11:00 Sedmica Danilovgrad 59 : 53 Nema videa
06 - 13.02.2017. 15:00 Zeta Panter 65 : 69 Nema videa