SUPER LIGA KADETA

Kolo br. Pozicija Tim Bodovi Broj utakmica Pobjeda Poraza Razlika koševa
5 1 Mladost 2014 9 5 4 1 62
5 2 Budućnost VOLI 9 5 4 1 31
5 3 Mogren Basket 8 5 3 2 14
5 4 Studentski Centar 8 5 3 2 -3
5 5 MNE Team 7 5 2 3 -12
5 6 Gorštak 7 5 2 3 -37
5 7 Mornar 6 5 1 4 -7
5 8 Centar 6 5 1 4 -48

 

VI KOLO - Super liga kadeta

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
06 - 13.03.2017. 15:00 Gorstak Mogren Basket    Nema videa
06 - 13.03.2017. 11:30 MNE Team Centar    Nema videa
06 - 13.03.2017. 12:45 Buducnost VOLI Studentski Centar 61 : 64 Pogledajte video
06 - 13.03.2017. 11:00 Mladost 2014 Mornar  68 : 66 Pogledajte video

V KOLO - Super liga kadeta

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
27.02. - 06.03.2017. 15:00 Mladost 2014 Gorštak 75 : 35  Pogledajte video
27.02. - 06.03.2017. 11:30 Mornar Budućnost VOLI 50 : 55  Pogledajte video
27.02. - 06.03.2017. 12:45 Studentski Centar MNE Team 65 : 59  Pogledajte video
27.02. - 06.03.2017. 11:00 Centar Mogren Basket 544 : 65 Nema videa

IV KOLO - Super liga kadeta

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
20 - 27.02.2017. 15:00 Gorštak Centar  73 : 61 Nema video
20 - 27.02.2017. 11:30 Mogren Basket Studentski Centar 76 : 57  Pogledajte video
20 - 27.02.2017. 12:45 MNE Team Mornar 65 : 56  Pogledajte video
20 - 27.02.2017. 11:00 Budućnost VOLI Mladost 2014 70 : 62 Pogledajte video

III KOLO - Super liga kadeta

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
13 - 20.02.2017. 10:00 Budućnost VOLI Gorštak 55 : 62 Pogledajte video
13 - 20.02.2017. 12:00 Mladost 2014 MNE Team  71 : 62 Pogledajte video
13 - 20.02.2017. 15:00 Mornar Mogren Basket  71 : 73 Pogledajte video
13 - 20.02.2017. 16:00 Studentski Centar Centar  64 : 51 Pogledajte video

II KOLO - Super liga kadeta

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
06 - 13.02.2017. 10:00 Gorstak Studentski Centar 68 : 75 Nema videa
06 - 13.02.2017. 11:00 Centar Mornar 57 : 56 Pogledajte video
06 - 13.02.2017. 12:00 Mogren Basket Mladost 2014 64 : 72 Pogledajte video
06 - 13.02.2017. 15:00 MNE Team Buducnost VOLI 53 : 68 Pogledajte video

I KOLO - Super liga kadeta

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
30.01. - 06.02.2017. 10:00 MNE Team Gorstak 65 : 56 Pogledajte video
30.01. - 06.02.2017. 12:00 Buducnost VOLI Mogren Basket 62 : 52 Pogledajte video
30.01. - 06.02.2017. 13:30 Mladost 2014 Centar 77 : 64 Pogledajte video
30.01. - 06.02.2017. 11:00 Mornar Studentski Centar 84 : 74  Nema videa

 

FOLLOW UP LIGA KADETA

GRUPA I

Kolo br. Pozicija Tim Bodovi Broj utakmica Pobjeda Poraza Razlika koševa
5 1 Sutjeska 8 4 4 0 69
5 2 Podgorica 7 4 3 1 53
5 3 Play Off 7 4 3 1 24
5 4 Cetinje MNE 7 5 2 3 -3
5 5 BKM 6 4 2 2 -2
5 6 Montenegro 6 5 1 4 -29
5 7 Junior 4 4 0 4 -112

GRUPA II

Kolo br. Pozicija Tim Bodovi Broj utakmica Pobjeda Poraza Razlika koševa
5 1 Slavija 9 5 4 1 85
5 2 Sedmica 9 5 4 1 68
5 3 Panter 9 5 4 1 15
5 4 Zeta 9 5 3 2 -4
5 5 Anagastum 7 5 2 3 4
5 6 Studentski Centar 7 5 2 3 -14
5 7 Danilovgrad 6 5 1 4 -36
5 8 Sport Kids 2010 5 5 0 5 -118

5. KOLO - Grupa I Follow up kadeta

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
06 -13.03.2017.   Junior    slobodan  
06 -13.03.2017. 11:00 Montenegro Play Off 97 : 69  Nema videa 
06 -13.03.2017. 12:00 Sutjeska BKM 73 : 50  Nema videa 
06 -13.03.2017. 14:00 Podgorica Cetinje MNE 61 : 54  Nema videa 

4. KOLO - Grupa I Follow up kadeta

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
27.02. - 06.03.2017.   Podgorica      
27.02. - 06.03.2017. 11:00 Cetinje MNE Sutjeska  74 : 76 Nema videa 
27.02. - 06.03.2017. 12:00 BKM Montenegro 60 : 48  Nema videa 
27.02. - 06.03.2017. 14:00 Play Off Junior 93 : 65 Pogledajte video

3. KOLO - Grupa I Follow up kadeta

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
20 - 27.02.2017. 10:00 Play Off   slobodan  
20 - 27.02.2017. 11:00 Junior BKM  52 : 68 Pogledajte video
20 - 27.02.2017. 12:00 Montenegro Slavija 75 : 79  Nema videa 
20 - 27.02.2017. 14:00 Sutjeska Podgorica 80 : 59  Nema videa 

2. KOLO - Grupa I Follow up kadeta

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
13 - 20.02.2017.   Sutjeska   slobodan  
13 - 20.02.2017. 10:00 Podgorica Montenegro 80 : 62 Pogledajte video
13 - 20.02.2017. 11:00 Cetinje MNE Junior 82 : 63 Nema videa
13 - 20.02.2017. 15:00 BKM Play Off 46 : 53 Nema videa

1. KOLO - Grupa I Follow up kadeta

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
06 - 13.02.2017.   BKM    slobodan  
06 - 13.02.2017. 10:00 Play Off Cetinje MNE 84 : 67 Pogledajte video
06 - 13.02.2017. 11:00 Junior Podgorica 29 : 78 Nema videa
06 - 13.02.2017. 15:00 Montenegro Sutjeska 61 : 84 Pogledajte video

 

5. KOLO - Grupa II Follow up kadeta

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
06 -13.03.2017. 11:00 Sedmica Anagastum  77 : 44 Nema videa 
06 -13.03.2017. 12:00 Zeta Sport Kids 2010 44 : 31   Nema videa
06 -13.03.2017. 13:00 Panter Slavija 71 : 64   Nema videa
06 -13.03.2017. 14:00 Danilovgrad Studentski Centar 75 : 69  Nema videa 

4. KOLO - Grupa II Follow up kadeta

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
27.02. - 06.03.2017. 11:00 Anagastum Danilovgrad 83 : 64  Nema videa 
27.02. - 06.03.2017. 12:00 Studentski Centar Panter 84 : 78   Nema videa
27.02. - 06.03.2017. 13:00 Slavija Zeta 63 : 37   Nema videa
27.02. - 06.03.2017. 14:00 Sport Kids 2010 Sedmica 33 : 48  Nema videa 

3. KOLO - Grupa II Follow up kadeta

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
20 - 27.02.2017. 11:00 Sport Kids 2010 Anagastum 54 : 78  Nema videa 
20 - 27.02.2017. 12:00 Sedmica Slavija 57 : 67  Nema videa 
20 - 27.02.2017. 13:00 Zeta Studentski Centar 52 : 43  Nema videa 
20 - 27.02.2017. 14:00 Panter Danilovgrad 71 : 62  Nema videa 

2. KOLO - Grupa II Follow up kadeta

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
13 - 20.02.2017. 11:00 Anagastum Panter 71 : 72 Nema videa
13 - 20.02.2017. 12:00 Danilovgrad Zeta 65 : 73 Nema videa
13 - 20.02.2017. 13:00 Studentski Centar Sedmica 50 : 74 Nema videa
13 - 20.02.2017. 14:00 Slavija Sport Kids 2010 77 : 30 Nema videa

1. KOLO - Grupa II Follow up kadeta

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
06 - 13.02.2017. 15:00 Slavija Anagastum 77 : 72 Nema videa
06 - 13.02.2017. 10:00 Sport Kids 2010 Studentski Centar 39 : 58 Nema videa
06 - 13.02.2017. 11:00 Sedmica Danilovgrad 59 : 53 Nema videa
06 - 13.02.2017. 15:00 Zeta Panter 65 : 69 Nema videa

Kadeti I grupa

Kolo br. Pozicija Tim Bodovi Broj utakmica Pobjeda Poraza Razlika koševa
10 1 Budućnost VOLI 19 10 9 1 196
10 2 Studentski Centar II 19 10 9 1 165
10 3 Montenegro 15 10 5 5 -3
10 4 Slavija 13 10 3 7 -36
10 5 Podgorica 13 10 3 7 -71
10 6 Anagastum 11 10 1 9 -251

Kadeti II grupa

Kolo br. Pozicija Tim Bodovi Broj utakmica Pobjeda Poraza Razlika koševa
15 1 MNE Team 23 12 11 1 278
15 2 Panter 22 12 10 2 72
15 3 Play Off 20 12 8 4 76
15 4 Zeta 18 12 6 6 12
15 5 Cetinje MNE 17 12 5 7 -128
15 6 BKM 15 12 3 9 -75
15 7 Sport Kids 2010 12 12 0 12 -262

Kadeti III grupa

Kolo br. Pozicija Tim Bodovi Broj utakmica Pobjeda Poraza Razlika koševa
10 1 Mladost 2014 19 10 9 1 298
10 2 Sutjeska 18 10 8 2 243
10 3 Sedmica 17 10 7 3 71
10 4 Danilovgrad 14 10 4 6 -134
10 5 Studentski Centar I 12 10 2 8 -18
10 6 Junior 10 10 0 10 -295

 Preuzmi tabelu

10. kolo - Kadeti I grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
05 - 12.12.2016. 10:00 Budućnost VOLI Podgorica 73 : 30 Pogledajte video
05 - 12.12.2016. 12:00 Slavija Studentski Centar 54 : 62 Nema videa
05 - 12.12.2016. 13:30 Montenegro Anagastum 70 : 53  Nema videa

9. kolo - Kadeti I grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
28.11. - 05.12.2016. 10:00 Anagastum Budućnost VOLI 55 : 95 Nema videa
28.11. - 05.12.2016. 12:00 Studentski Centar II Montenegro 63 : 32 Nema videa
28.11. - 05.12.2016. 13:30 Podgorica Slavija 56 : 57  Nema videa

8. kolo - Kadeti I grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
21 - 28.11.2016. 10:00 Budućnost VOLI Slavija 64 : 53 Nema videa
21 - 28.11.2016. 12:00 Monetengro Podgorica 51 : 57 Nema videa
21 - 28.11.2016. 13:30 Anagastum Studentski Centar II 47 : 78  Nema videa

7. kolo - Kadeti I grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
14  21.11.2016. 10:00 Studentski Centar II Budućnost VOLI 81 : 60 Pogledajte video
14  21.11.2016. 12:00 Podgorica Anagastum 70 : 50 Pogledajte video
14  21.11.2016. 13:30 Slavija Montenegro 36 : 44  Nema video

6. kolo - Kadeti I grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
07 - 14.11.2016. 10:00 Budućnost VOLI Montenegro 80 : 52 Nema video
07 - 14.11.2016. 12:00 Anagastum Slavija 60 : 49 Nema video
07 - 14.11.2016. 13:30 Studentski Centar II Podgorica 65 : 41 Pogledajte video

5. kolo - Kadeti I grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
31.10. - 07.11.2016. 10:00 Podgorica Budućnost VOLI 53 : 64 Pogledajte video
31.10. - 07.11.2016. 12:00 Studentski Centar II Slavija 69 : 51 Nema video
31.10. - 07.11.2016. 13:30 Anagastum Montenegro 46 : 69 Nema video

4. kolo - Kadeti I grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
24 - 31.10.2016. 10:00 Budućnost VOLI Anagastum 95 : 56 Nema video
24 - 31.10.2016. 12:00 Montenegro Studentski Centar II 47 : 50 Nema video
24 - 31.10.2016. 13:30 Slavija Podgorica 55 : 50 Nema video

3. kolo - Kadeti I grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
17 - 24.10.2016. 12:00 Slavija Budućnost VOLI 56 : 57 Nema video
17 - 24.10.2016. 13:30 Podgorica Montenegro 40 : 56 Nema video
17 - 24.10.2016. 11:00 Studentski Centar II Anagastum 76 : 36 Nema video

2. kolo - Kadeti I grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
10 - 17.10.2016. 10:00 Budućnost Voli Studentski Centar II 86 : 58 Nema video
10 - 17.10.2016. 11:00 Anagastum Podgorica 72 : 92 Nema video
10 - 17.10.2016. 12:00 Montenegro Slavija 76 : 59 Nema video

 1. kolo - Kadeti I grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
03 - 10.10.2016. 10:00 Montenegro Budućnost VOLI 56 : 72 Nema video
03 - 10.10.2016. 15:00 Slavija Anagastum 77 : 45 Nema video
03 - 10.10.2016. 16:15 Podgorica Studentski Centar II 37 : 54 Nema video

14. kolo - Kadeti II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
12 - 19.12.2016.   Zeta      
12 - 19.12.2016. 12:00 Panter Sport Kids 2010 62 : 42 Nema videa
12 - 19.12.2016.  14:00 Play Off MNE Team 77 : 66 Pogledajte video
12 - 19.12.2016.  15:30 BKM Cetinje MNE 62 : 66 Nema videa

13. kolo - Kadeti II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
05 - 12.12.2016.   Cetinje MNE   slobodan  
05 - 12.12.2016. 12:00 MNE Team BKM 94 : 41 Nema videa
05 - 12.12.2016.  14:00 Sport Kids 2010 Play Off 45 : 70 Nema videa
05 - 12.12.2016.  15:30 Zeta Panter 62 : 69 Nema videa

12. kolo - Kadeti II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
01 - 05.12.2016.   Panter   slobodan  
01 - 05.12.2016. 12:00 Play Off Zeta 77 : 57 Nema videa
01 - 05.12.2016.  14:00 BKM Sport Kids 2010 44 : 37 Nema videa
01 - 05.12.2016.  15:30 Cetinje MNE MNE Team 72 : 91 Nema videa

11. kolo - Kadeti II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
28.11. - 01.12.2016.   MNE Team   slobodan  
28.11. - 01.12.2016. 12:00 Sport Kids 2010 Cetinje MNE 69 : 80 Nema videa
28.11. - 01.12.2016.  14:00 Zeta BKM 37 : 29 Nema videa
28.11. - 01.12.2016.  15:30 Panter Play Off 73 : 70 Nema videa

10. kolo - Kadeti II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
21 - 28.11.2016.   Play Off   slobodan  
21 - 28.11.2016. 12:00 BKM Panter 43 : 44 Nema videa
21 - 28.11.2016.  14:00 Cetinje MNE Zeta 61 : 73 Nema videa
21 - 28.11.2016.  15:30 MNE Team Sport Kids 2010 67 : 35 Nema videa

 9. kolo - Kadeti II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
14 - 21.11.2016.   Sport Kids 2010   slobodan  
14 - 21.11.2016. 12:00 Zeta MNE Team 72 : 48 Nema video
14 - 21.11.2016.  14:00 Panter Cetinje MNE 82 : 53 Nema video
14 - 21.11.2016.  15:30 Play Off BKM 63 : 78 Pogledajte video

8. kolo - Kadeti II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
07 - 14.11.2016.   BKM   slobodan  
07 - 14.11.2016. 12:00 Cetinje MNE Play Off 82 : 71 Nema video
07 - 14.11.2016.  14:00 MNE Team Panter 103 : 41 Nema video
07 - 14.11.2016.  15:30 Sport Kids 2010 Zeta 74 : 77 Nema video

7. kolo - Kadeti II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
31.10. - 07.11.2016.    Zeta   slobodan  
31.10. - 07.11.2016. 12:00 Sport Kids 2010 Panter 54 : 77 Nema video
31.10. - 07.11.2016.  14:00 MNE Team Play Off 55 : 44 Nema video
31.10. - 07.11.2016.  15:30 Cetinje MNE BKM 53 : 52 Nema video

6. kolo - Kadeti II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
 27 - 31.10.2016.       slobodan  
 27 - 31.10.2016. 12:00 BKM MNE Team 39 : 65 Pogledajte video
 27 - 31.10.2016.  14:00 Play Off Sport Kids 2010 63 : 43 Nema video
27 - 31.10.2016.   15:30 Panter Zeta 79 : 52 Nema video

5. kolo (međukolo) - Kadeti II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
24 - 27.10.2016.   Panter   slobodan  
24 - 27.10.2016. 10:00 Zeta Play Off 64 : 76 Nema video
24 - 27.10.2016. 11:30 Sport Kids 2010 BKM 33 : 65 Pogledajte video
24 - 27.10.2016. 13:00 MNE Team Cetinje MNE 82 : 64 Nema video

4. kolo - Kadeti II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
17 - 24.10.2016.   MNE Team   slobodan  
17 - 24.10.2016. 10:00 Cetinje MNE Sport Kids 2010 89 : 65 Nema video
17 - 24.10.2016. 12:00 BKM Zeta 45 : 47 Nema video
17 - 24.10.2016. 14:00 Play Off Panter 63 : 74 Nema video

3. kolo - Kadeti II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
10 - 17.10.2016.   Play Off   slobodan  
10 - 17.10.2016. 12:00 Panter BKM 72 : 52 Nema video
10 - 17.10.2016. 14:00 Zeta Cetinje MNE 68 : 37 Nema video
10 - 17.10.2016. 16:00 Sport Kids 2010 MNE Team 45 : 76 Nema video

 2. kolo - Kadeti II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
03 - 10.10.2016. 15:00 Sport Kids 2010   slobodan  
03 - 10.10.2016. 14:15 MNE Team Zeta 76 : 40 Nema video
03 - 10.10.2016. 10:00 Cetinje MNE Panter 46 : 64 Nema video
03 - 10.10.2016. 15:40 BKM Play Off 51 : 65 Nema video

1. kolo - Kadeti II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
 26.09. - 03.10.2016. 10:00 BKM    slobodan  
 26.09. - 03.10.2016.  12:00  Play Off Cetinje MNE  84 : 59 Nema video
 26.09. - 03.10.2016.  14:00  Panter MNE Team  46 : 71 Nema video
 26.09. - 03.10.2016.  15:00  Zeta Sport Kids 2010  69 : 35 Nema video

 

10. kolo - Kadeti III grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
05 - 12.12.2016. 11:00 Junior Sutjeska 41 : 85 Nema video
05 - 12.12.2016. 12:00 Danilovgrad Studentski Centar I 43 : 36 Nema video
05 - 12.12.2016. 16:30 Mladost 2014 Sedmica 78 : 64 Nema video

9. kolo - Kadeti III grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
28.11. - 05.12.2016. 11:00 Sedmica Junior 80 : 61 Nema video
28.11. - 05.12.2016. 12:00 Studentski Centar I Mladost 2014 36 : 74 Nema video
28.11. - 05.12.2016. 16:30 Sutjeska Danilovgrad 91 : 65 Nema video

 8. kolo - Kadeti III grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
21 - 28.11.2016. 11:00 Junior Danilovgrad 61 : 70 Nema video
21 - 28.11.2016. 12:00 Mladost 2014 Sutjeska 76 : 68 Nema video
21 - 28.11.2016. 16:30 Sedmica Studentski Centar I 61 : 41 Nema video

7. kolo - Kadeti III grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
14 - 21.11.2016. 11:00 Studentski Centar I Junior 48 : 41 Pogledajte video
14 - 21.11.2016. 12:00 Sutjeska Sedmica 76 : 61 Nema video
14 - 21.11.2016. 16:30 Danilovgrad Mladost 2014 44 : 68 Nema video

6. kolo - Kadeti III grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
07 - 14.11.2016. 11:00 Junior Mladost 2014 40 : 84 Nema video
07 - 14.11.2016. 12:00 Sedmica Danilovgrad 73 : 58 Nema video
07 - 14.11.2016. 16:30 Studentski Centar I Sutjeska 48 : 76 Pogledajte video

5. kolo - Kadeti III grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
31.10. - 07.11.2016. 11:00 Sutjeska Junior 70 : 35 Nema video
31.10. - 07.11.2016. 12:00 Studentski Centar I Danilovgrad 55 : 57 Nema video
31.10. - 07.11.2016. 16:30 Sedmica Mladost 2014 75 : 66 Pogledajte video

4. kolo - Kadeti III grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
17 - 24.10.2016. 11:00 Junior Sedmica 46 : 63 Pogledajte video
17 - 24.10.2016. 12:00 Mladost 2014 Studentski Centar I 88 : 29 Nema video
17 - 24.10.2016. 16:30 Danilovgrad Sutjeska 37 : 74 Nema video

3. kolo - Kadeti III grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
17 - 24.10.2016. 10:00 Danilovgrad Junior 69 : 56 Pogledajte video
17 - 24.10.2016. 11:00 Sutjeska Mladost 2014 56 : 61 Nema video
17 - 24.10.2016. 15:00 Studentski Centar I Sedmica 37 : 57 Nema video

2. kolo - Kadeti III grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
10 - 17.10.2016. 10:00 Junior Studentski Centar I 37 : 63 Nema video
10 - 17.10.2016. 11:00 Sedmica Sutjeska 41 : 70 Nema video
10 - 17.10.2016. 12:00 Mladost 2014 Danilovgrad 92 : 58 Nema video

 1. kolo - Kadeti III grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
03 - 10.10.2016. 15:00 Mladost 2014 Junior 115 : 34 Nema video
03 - 10.10.2016. 16:00 Danilovgrad Sedmica 46 : 75 Nema video
03 - 10.10.2016. 18:30 Sutjeska Studentski Centar I 82 : 40 Nema video