FOLLOW UP LIGA JUNIORA

Grupa I

Kolo br. Pozicija Tim Bodovi Broj utakmica Pobjeda Poraza Koš razlika
4 1 Lovćen 1945 7 4 3 1 75
4 2 Podgorica 7 4 3 1 41
4 3 All Stars 7 4 3 1 22
4 4 Anagastum 6 4 2 2 -17
4 5 Sedmica 5 4 1 3 -52
4 6 Sport Kids 2010 4 4 0 4 -69

Grupa II

Kolo br. Pozicija Tim Bodovi Broj utakmica Pobjeda Poraza Koš razlika
4 1 Junior 8 4 4 0 44
4 2 Mladost 2014 5 3 2 1 49
4 3 Panter 5 3 2 1 7
4 4 Cetinje MNE 5 4 1 3 -16
4 5 Danilovgrad 5 4 1 3 -105
4 6 Play Off 5 3 1 2 +21
4 7 Studentski Centar 4 3 1 2  

 

5. kolo - Grupa I  Follov up liga juniora

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
13 - 20.03.2017. 10:00 All Stars Sedmica    
13 - 20.03.2017. 10:00 Sport Kids 2010 Anagastum    
13 - 20.03.2017. 11:00 Podgorica All Stars    

4. kolo - Grupa I  Follov up liga juniora

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
06 - 13.03.2017. 10:00 Sedmica Podgorica 50 : 71  Nema videa 
06 - 13.03.2017. 10:00 Lovcen 1945 Sport Kids 2010 77 : 49  Nema videa 
06 - 13.03.2017. 11:00 Anagastum All Stars 71 : 67  Nema videa 

3. kolo - Grupa I  Follov up liga juniora

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
27.02. - 06.03.2017. 10:00 Anagastum Sedmica 71 : 62  Nema videa 
27.02. - 06.03.2017. 10:00 All Stars Lovćen 1945 75 : 71  Nema videa 
27.02. - 06.03.2017. 11:00 Sport Kids 2010 Podgorica 52 : 65  Nema videa 

2. kolo - Grupa I  Follov up liga juniora

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
20 - 27.02.2017. 10:00 Sedmica Sport Kids 2010 70 : 57 Nema videa
20 - 27.02.2017. 10:00 Podgorica All Stars 50 : 57 Nema videa
20 - 27.02.2017. 11:00 Lovćen 1945 Anagastum 78 : 62 Nema videa


1. kolo - Grupa I  Follov up liga juniora

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
13 - 20.02.2017. 10:00 Lovćen 1947 Sedmica 75 : 40 Nema videa
13 - 20.02.2017. 10:00 Anagastum Podgorica 60 : 74 Nema videa
13 - 20.02.2017. 11:00 All Stars Sport Kids 2010 69 : 54 Nema videa

 

6. kolo - Grupa II  Follov up liga juniora

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
13 - 20.03.2017.   Cetinje MNE   slobodan  
13 - 20.03.2017. 11:00 Studentski Centar Play Off    
13 - 20.03.2017. 10:00 Mladost 2014 Panter    
13 - 20.03.2017. 11:00 Danilovgrad Junior    

 5. kolo - Grupa II  Follov up liga juniora

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
06 - 13.03.2017.   Danilovgrad    slobodan  
06 - 13.03.2017. 11:00 Junior Mladost 2014 82 : 73   Nema videa
06 - 13.03.2017. 10:00 Panter Studentski Centar 69 : 62  Nema videa 
06 - 13.03.2017. 11:00 Play Off Cetinje MNE 87 : 61  Nema videa 

4. kolo - Grupa II  Follov up liga juniora

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
27.02. - 06.03.2017.   Play Off      
27.02. - 06.03.2017. 11:00 Cetinje MNE Panter 74 : 88  Nema videa
27.02. - 06.03.2017. 10:00 Studentski Centar Junior 61 : 66 Pogledajte video
27.02. - 06.03.2017. 11:00 Mladost 2014 Danilovgrad 93 : 54  Nema videa

3. kolo - Grupa II  Follov up liga juniora

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
20 - 27.02.2017.   Mladost 2014   slobodan  
20 - 27.02.2017. 10:00 Danilovgrad Studentski Centar 67 : 66 Nema videa
20 - 27.02.2017. 10:00 Junior Cetinje MNE 71 : 51 Nema videa
20 - 27.02.2017. 11:00 Panter Play Off 78 : 72 Nema videa

2. kolo - Grupa II  Follov up liga juniora

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
13 - 20.02.2017.   Panter   slobodan  
13 - 20.02.2017. 10:00 Play Off Sedmica 74 : 80 Pogledajte video
13 - 20.02.2017. 10:00 Cetinje MNE Danilovgrad 96 : 62 Nema videa
13 - 20.02.2017. 11:00 Studentski Centar Mladost 2014 50 : 44 Nema videa

1. kolo - Grupa II Follov up liga juniora

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
9 - 11. 02.2017.   Studentski Centar    slobodan  
9 - 11. 02.2017. 12:00 Mladost 2014 Cetinje MNE 85 : 69 Pogledajte video
9 - 11. 02.2017. 15:00 Danilovgrad Play Off 52 : 85 Pogledajte video
9 - 11. 02.2017. 10:30 Junior Panter 54 : 41 Pogledajte video

 

 LIGAŠKI DIO

Juniori I grupa

Kolo br. Pozicija Tim Bodovi Broj utakmica Pobjeda Poraza Koš razlika
10 1 Budućnost VOLI 20 10 10 0 275
10 2 Junior 17 10 7 3 83
10 3 Podgorica 15 10 5 5 47
10 4 Anagastum 14 10 4 6 -73
10 5 Studentski Centar II 13 10 3 7 -137
10 6 Sport Kids 2010 11 10 1 9 -195

Juniori II grupa

Kolo br. Pozicija Tim Bodovi Broj utakmica Pobjeda Poraza Koš razlika
10 1 Sutjeska 19 10 9 1 335
10 2 Studentski Centar I 18 10 8 2 183
10 3 Lovćen 1947 16 10 6 4 71
10 4 Mladost 2014 15 10 5 5 19
10 5 Sedmica 11 10 1 9 -244
10 6 Danilovgrad 11 10 1 9 -394

Juniori III grupa

Kolo br. Pozicija Tim Bodovi Broj utakmica Pobjeda Poraza Koš razlika
10 1 MNE Team 19 10 9 1 147
10 2 Slavija 19 10 9 1 85
10 3 Panter 16 10 6 4 75
10 4 Play Off 14 10 4 6 10
10 5 All Stars 12 10 2 8 -90
10 6 Cetinje MNE 10 10 0 10 -227

 Preuzmi tabelu

 Kvalifikacije

Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
Studentski Centar I Slavija 70 : 42 Pogledajte video
Junior Slavija 96 : 94 Nema videa
Junior Studentski Centar I 46 : 77 Pogledajte video
Studentski Centar Orion   Pogledajte video

 Omladinska liga

Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
Sedmica Sumotore 76 : 57 Pogledajte video
Sedmica Šušanj   Pogledajte video

10. kolo - Juniori I grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
28.11. - 05.12.2016. 10:00 Junior Studentski Centar II 53 : 67 Nema videa
28.11. - 05.12.2016. 15:00 Sport Kids 2010 Budućnost VOLI 48 : 100 Nema videa
28.11. - 05.12.2016. 16:15 Anagastum Podgorica 76 : 65 Nema videa

9. kolo - Juniori I grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
21 - 28.11.2016. 10:00 Podgorica Junior 69 : 72 Pogledajte video
21 - 28.11.2016. 15:00 Budućnost VOLI Anagastum 76 : 44 Nema video
21 - 28.11.2016. 16:15 Studentski Centar II Sport Kids 2010 41 : 87 Nema video

8. kolo - Juniori I grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
14 - 21.11.2016. 10:00 Junior Sport Kids 2010 87 : 64 Pogledajte video
14 - 21.11.2016. 15:00 Anagastum Studentski Centar II 80 : 64 Nema video
14 - 21.11.2016. 16:15 Podgorica Budućnost VOLI 57 : 77 Pogledajte video

7. kolo - Juniori I grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
07 - 14.11.2016. 10:00 Budućnost VOLI Junior 76 : 66 Nema video
07 - 14.11.2016. 15:00 Studentski Centar II Podgorica 60 : 63 Pogledajte video
07 - 14.11.2016. 16:15 Sport Kids 2010 Anagastum 57 : 70  Nema video

6. kolo - Juniori I grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
31.10. - 07.11.2016. 10:00 Junior Anagastum 101 : 80 Pogledajte video
31.10. - 07.11.2016. 15:00 Podgorica Sport Kids 2010 63 : 40 Pogledajte video
31.10. - 07.11.2016. 16:15 Budućnost VOLI Studentski Centar II 70 : 40  Nema video

5. kolo - Juniori I grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
24 - 31.10.2016. 10:00 Studentski Centar II Junior 69 : 83 Nema video
24 - 31.10.2016. 15:00 Budućnost VOLI Sport Kids 2010 82 : 57  Nema video
24 - 31.10.2016. 16:15 Podgorica Anagastum 72 : 64  Nema video

4. kolo - Juniori I grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
17 - 24.10.2016. 15:00 Junior Podgorica 95 : 85 Pogledajte video
17 - 24.10.2016. 20:30 Anagastum Budućnost VOLI 68 : 104  Nema video
17 - 24.10.2016. 10:30 Sport Kids 2010 Studentski Centar II 77 : 79  Nema video

3. kolo - Juniori I grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
10 - 17.10.2016. 10:00 Sport Kids 2010 Junior 90 : 102 Nema video
 10 - 17.10.2016.  11:00 Studenstski Centar II Anagastum 88 : 68 Pogledajte video
 10 - 17.10.2016.  12:00 Budućnost Voli Podgorica 96 : 86  Nema video

1. kolo - Juniori I grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
 26.09. - 03.10.2016. 10:00 Anagatum Junior 73 : 103 Nema video
 26.09. - 03.10.2016.  11:00 Sport Kids 2010 Podgorica 53 : 105 Pogledajte video
 26.09. - 03.10.2016.  12:00 Sportski Centar II Budućnost 38 : 92 Pogledajte video

 10. kolo - Juniori II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
28.11. - 05.12.2016. 12:00 Sutjeska Lovćen 1947 71 : 74 Nema video
28.11. - 05.12.2016. 15:00 Danilovgrad Sedmica 61 : 49 Nema video
28.11. - 05.12.2016. 16:30 Mladost 2014 Studentski Centar I 53 : 81 Nema video

9. kolo - Juniori II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
21 - 28.11.2016. 12:00 Studentski Centar I Sutjeska 53 : 78 Nema video
21 - 28.11.2016. 15:00 Sedmica Mladost 2014 45 : 76 Nema video
21 - 28.11.2016. 16:30 Lovćen 1947 Danilovgrad 74 : 48 Nema video

8. kolo - Juniori II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
14 - 21.11.2016. 12:00 Sutjeska Danilovgrad 130 : 39 Nema video
14 - 21.11.2016. 15:00 Mladost 2014 Lovćen 1947 78 : 68 Nema video
14 - 21.11.2016. 16:30 Studentski Centar I Sedmica 88 : 84 Pogledajte video

7. kolo - Juniori II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
07 - 14.11.2016. 12:00 Sedmica Sutjeska 64 : 98 Pogledajte video
07 - 14.11.2016. 15:00 Lovćen 1947 Studentski Centar I 69 : 75 Nema video
07 - 14.11.2016. 16:30 Danilovgrad Mladost 2014 52 : 79 Pogledajte video

6. kolo - Juniori II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
31.10. - 07.11.2016. 12:00 Sutjeska Mladost 77 : 63 Nema video
31.10. - 07.11.2016. 15:00 Studentski Centar I Danilovgrad 106 : 44 Nema video
31.10. - 07.11.2016. 16:30 Sedmica Lovćen 1947 55 : 90 Pogledajte video

5. kolo - Juniori II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
24 - 31.10.2016. 15:00 Lovćen 1947 Sutjeska 47 : 73 Pogledajte video
24 - 31.10.2016. 15:00 Sedmica Danilovgrad 84 : 65 Nema video
24 - 31.10.2016. 12:00 Studentski Centar I Mladost 2014 76 : 49 Nema video

4. kolo - Juniori II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
17 - 24.10.2016. 12:00 Sutjeska Studentski Centar I 67 : 53 Nema video
17 - 24.10.2016. 15:00 Mladost 2014 Sedmica 72 : 57 Nema video
17 - 24.10.2016. 16:30 Danilovgrad Lovćen Basket 47 : 61 Nema video

3. kolo - Juniori II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
10 - 17.10.2016. 10:00 Danilovgrad Sutjeska 29 : 81 Nema video
10 - 17.10.2016. 11:00 Lovćen 1947 Mladost 2014 97 : 93 Nema video
10 - 17.10.2016. 12:00 Sedmica Studentski Centar I 42 : 83 Nema video

1. kolo - Juniori II grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
 26.09. - 03.10.2016. 10:00 Mladost 2014 Sutjeska 54 : 81 Nema video
  26.09. - 03.10.2016.  12:00 Danilovgrad Studenski Centar I 42 : 91  Nema video
 26.09. - 03.10.2016.  14:00 Lovćen Basket Sedmica 75 : 39  Nema video

 10. kolo - Juniori III grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
28.11. - 05.12.2016. 10:00 Cetinje MNE Play Off 59 : 82 Nema videa
28.11. - 05.12.2016. 15:00 Panter All Stars 79 : 58 Nema videa
28.11. - 05.12.2016. 20:00 Slavija MNE Team 70 : 64 Pogledajte video

9. kolo - Juniori III grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
21 - 28.11.2016. 10:00 MNE Team Cetinje MNE 80 : 60 Nema video
21 - 28.11.2016. 15:00 All Stars Slavija 49 : 53 Pogledajte video
21 - 28.11.2016. 20:00 Play Off Panter 55 : 65 Pogledajte video

8. kolo - Juniori III grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
14 - 21.11.2016. 10:00 Cetinje MNE Panter 61 : 75 Nema video
14 - 21.11.2016. 15:00 Slavija Play Off 79 : 60 Pogledajte video
14 - 21.11.2016. 20:00 MNE Team All Stars 74 : 61 Nema video

7. kolo - Juniori III grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
07 - 14.11.2016. 10:00 All Stars Cetinje MNE 74 : 35 Nema video
07 - 14.11.2016. 15:00 Play Off MNE Team 50 : 67 Pogledajte video
07 - 14.11.2016. 20:00 Panter Slavija 58 : 64 Nema video

6. kolo - Juniori III grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
31.10. - 07 .11.2016. 10:00 Cetinje MNE Slavija 66 : 91 Nema video
31.10. - 07 .11.2016. 15:00 MNE Team Panter 58 : 56 Nema video
31.10. - 07 .11.2016. 20:00 All Stars Play Off 65 : 78 Nema video

5. kolo - Juniori III grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
24 - 31.10.2016. 10:00 Play Off Cetinje MNE 76 : 52 Nema video
24 - 31.10.2016. 15:00 All Stars Panter 45 : 66 Nema video
24 - 31.10.2016. 20:00 MNE Team Slavija 66 : 54 Nema video

 4. kolo - Juniori III grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
17 - 24.10.2016. 10:00 Cetinje MNE MNE Team 18 : 64 Nema video
17 - 24.10.2016. 12:00 Slavija All Stars 49 : 42 Nema video
17 - 24.10.2016. 14:00 Panter Play Off 62 : 58 Nema video

3. kolo - Juniori III grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
10 - 17.10.2016. 10:00 Panter Cetinje MNE 81 : 64 Nema video
10 - 17.10.2016. 11:00 Play Off Slavija 51 : 63 Pogledajte video
10 - 17.10.2016. 12:00 All Stars MNE Team 58 : 81 Nema video

1. kolo - Juniori III grupa

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
26.09. - 03.10.2016. 11:00 Slavia Cetinje MNE 63 : 46 Nema video
26.09. - 03.10.2016.  13:00 Panter MNE Team 64 : 67  Nema video
26.09. - 03.10.2016.  15:00 Play Off All Stars 73 : 44 Pogledajte video