FINALE 2

Datum Vrijeme Tim A Tim B Rezultat MNESPORT
14.05. 19:00 EPCG Jugopetrol 44 : 39 Pogledajte video

 

UTAKMICA ZA TREĆE MJESTO

Datum Vrijeme Tim A Tim B Rezultat MNESPORT
14.05. 18:00 Klinički centar  Javna uprava 57 : 46 Pogledajte video

 

FINALE 1

Datum Vrijeme Tim A Tim B Rezultat MNESPORT
07.05. 19:00 Jugopetrol EPCG 47 : 51 Pogledajte video

  

POLUFINALE 2

Datum Vrijeme Tim A Tim B Rezultat MNESPORT
23.04. 18:00 Javna uprava Jugopetrol 35 : 56 Pogledajte video
23.04. 19:00 Klinički centar CG EPCG 37 : 52 Pogledajte video

 

POLUFINALE 1

Datum Vrijeme Tim A Tim B Rezultat MNESPORT
09.04. 18:00 Klinički centar CG EPCG  33 : 47 Pogledajte video
09.04. 19:00 Javna uprava  Jugopetrol 30 : 47 Pogledajte video 

 

14 KOLO

Datum Vrijeme Tim A Tim B Rezultat MNESPORT
02.04. 20:00 Javna uprava CKB 42 : 29 Pogledajte video

 

13 KOLO

Datum Vrijeme Tim A Tim B Rezultat MNESPORT
26.03. 15:30 Klinički centar CG Erste banka 51 : 44 Pogledajte video
26.03. 16:30 Javna uprava CKB 47 : 40 Pogledajte video
26.03. 17:30 Plantaže Jugopetrol 29 : 54 Pogledajte video
26.03. 18:30 ID Construction EPCG 30 : 43 Pogledajte video

 

12 KOLO

Datum Vrijeme Tim A Tim B Rezultat MNESPORT
19.03. 18:00 EPCG ID Construction 50 : 33 Pogledajte video
19.03. 19:00 Plantaže  Jugopetrol 32 : 59  Pogledajte video
22.03. 18:00 Klinički centar Este banka 40 : 32 Pogledajte video

 

11 KOLO

Datum Vrijeme Tim A Tim B Rezultat MNESPORT
12.03. 17:00 Javna uprava Erste banka 53 : 42 Pogledajte video
12.03. 18:00 EPCG Societe Generala banka 41 : 26 Pogledajte video
12.03. 19:00 KCCG  Jugopetrol 41 : 50 Pogledajte video
12.03. 20:00 Plantaže  Telenor 46 : 27 Pogledajte video
12.03. 21:00 ID Construction HETA 41 : 45 Pogledajte video

 

10 KOLO

Datum Vrijeme Tim A Tim B Rezultat MNESPORT
05.03. 17:00 ID Construction Plantaže 42 : 31 Pogledajte video
05.03. 18:00 Telenor EPCG 36 : 43  Pogledajte video
05.03. 19:00 KSCG Societe Generale Banka 43 : 33 Pogledajte video
05.03. 20:00 Javna Uprava  Jugopetrol AD 40 : 44 Pogledajte video
05.03. 21:00 Erste banka CKB 37 : 35 Pogledajte video

 

9 KOLO

Datum Vrijeme Tim A Tim B Rezultat MNESPORT
26.02. 19:00 EPCG ID Construction 42 : 20 Pogledajte video
26.02. 20:00 Klinicki centar CG Telenor 70 : 40 Pogledajte video
26.02. 21:00 Javna Uprava Societe Generale Montenegro 49 : 33 Pogledajte video
03.03. 18:30 CKB Jugopetrol   Pogledajte video

 

8 KOLO

Datum Vrijeme Tim A Tim B Rezultat MNESPORT
19.02. 17:00 HETA EPCG 21 : 49 Pogledajte video
19.02. 18:00 ID Construction  KCCG 48 : 51 Pogledajte video
19.02. 19:00 Telenor  Javna uprava 39 : 53 Pogledajte video
19.02. 20:00 Societe Generale Montenegro CKB 28 : 36 Pogledajte video
19.02. 21:00 Jugopetrol  Erste banka 31 : 23 Pogledajte video
    Slobodan:   Plantaže  

 

7 KOLO

Datum Vrijeme Tim A Tim B Rezultat MNESPORT
12.02. 17:00 Erste banka Societe Generale Montenegro - : - Pogledajte video
12.02. 18:00 EPCG Plantaže - : - Pogledajte video
12.02. 19:00 CKB Telenor - : - Pogledajte video
12.02. 20:00 Javna Uprava ID Construction - : - Pogedajte video
12.02. 18:00 Klinički centar CG HETA - : - Pogledajte video
    Slobodan:   Jugopetrol  

 

6 KOLO

Datum Vrijeme Tim A Tim B Rezultat MNESPORT
05.02. 17:00 Plantaže KCCG - : - Pogledajte video  
05.02. 18:00 HETA Javna Uprava - : - Pogledajte video 
05.02. 19:00 Telenor  Erste banka - : - Pogledajte video 
05.02. 20:00 Societe Generale Montenegro Jugopetrol - : - Pogledajte video
06.02. 18:00 ID Construction CKB - : - Pogledajte video

 

5 KOLO

Datum Vrijeme Tim A Tim B Rezultat MNESPORT
29.01. 18:00 Jugopetrol  Telenor - : - Pogledajte video
29.01. 19:00 Javna uprava  Plantaže - : - Pogledajte video
29.01. 20:00 Erste banka  Idea  - : - Pogledajte video

 

4 KOLO

Pozicija Datum Vrijeme Tim A Tim B Rezultat MNESPORT
1 17.12. 17:00 EPCG Javna Uprava 47 : 35 Pogledajte video 
2 17.12. 18:00 Telenor Societe Generale banka 53 : 26 Pogledajte video
3 17.12. 19:00 HETA Erste banka 37 : 42 Pogledajte video 
4 17.12. 20:00 ID Construction Jugopetrol - : -  
5 17.12. 21:00 CKB Plantaže odložena  
6 17.12. Slobodan:        

 

3 KOLO

Pozicija Datum Vrijeme Tim A Tim B Rezultat MNESPORT
1 11.12. 17:00 Societe Generale Montenegro ID Construction 25 : 34 Pogledajte video 
2 11.12. 18:00 CKB EPCG 30 : 39 Pogledajte video
3 11.12. 19:00 Erste banka Plantaže 45 : 35 Pogledajte video
4 11.12. 20:00 Jugopetrol HETA 40 : 27 Pogledajte video
5 11.12. 21:00 Javna Uprava KCCG 54 : 51 Pogledajte video
6 11.12. Slobodan: Telenor      

 

2 KOLO

Pozicija Datum Vrijeme Tim A Tim B Rezultat MNESPORT
1 04.12.  17:00 Klinički centar CG CKB  45 : 36 Pogledajte video
2 04.12.  18:00 EPCG  Erste banka  50 : 34 Pogledajte video
3 04.12.  19:00  Plantaže Jugopetrol  31 : 21 Pogledajte video
4 04.12.  20:00 HETA  Societe Generale Montenegro  37 : 27 Pogledajte video
5 04.12.  21:00 ID Construction  Telenor  38 : 52 Pogledajte video
6 04.12.  Slobodan:  Javna uprava      

 

1 KOLO

Pozicija Datum Vrijeme Tim A Tim B Rezultat MNESPORT
1 27.11. 17:00 Telenor HETA 41 : 32  Pogledajte video
2 27.11. 18:00 EPCG  Jugopetrol 38 : 34 Pogledajte video
3 27.11. 19:00 Plantaže   Societe Generale banka 37 : 35 Pogledajte video
4 27.11. 20:00 KCCG  Erste banka 43 : 49 Pogledajte video
5 27.11. 21:00 CKB  Javna uprava 38 : 48  Pogledajte uživo
6 27.11. Slobodan:  ID Construction