TABELA

Pozicija Tim Bodovi Odigrano utakmica Pobjeda Poraza Neriješeno Gol razlika
1 Mladost Lješkopolje 1970 58 20 19 1 1 78
2 Gorštak  28 20 9 1 1 -6
3 Zabjelo (-1)   27 20 9 1 1 -12
4 Ribnica    26 20 7 5 5 -10
5 Crvena stijena 21 20 6 3 3 -25
6 Drezga (-1) 11 20 3 3 3 -25
7 Blue Star (-3) -3 0 0 0 0 0

 

Preuzmi tabelu 

24. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
14.05. 16:00 Drezga Gorštak 2 : 1  Nema videa
13.05. 16:00 Zabjelo Ribnica 0 : 5  Nema videa 
13.05. 17:00 Mladost Lješkopolje 1970 Crvena stijena 14 : 0 Pogledajte video 

 

23. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
07.05.  17:00 Crvena stijena Drezga 0 : 5 Nema videa
06.05.  17:30  Ribnica Mladost Lješkopolje 1970 0 : 7 Nema videa
08.05.  14:00  Gorštak Zabjelo 3 : 0 Nema videa

 

22. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
30.04. 17:00 Drezga Zabjelo 0 : 1 Nema videa
03.05. 16:00 Mladost Ljeskopolje 1970 Gorštak 6 : 0 Pogledajte video
29.04.  16:30  Crvena stijena Ribnica 0 : 0 Nema videa

 

21. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
23.04. 12:30 Ribnica Drezga 1 : 1 Nema videa
22.04. 16:00 Gorštak Crvena stijena 4 : 0 Nema videa 
26.04. 16:00 Zabjelo  Mladost Ljeskopolje 1970 0 : 1 Nema videa

 

20. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
15.04. 16:30 Drezga Mladost Lješkopolje 1970 1 : 1 Nema videa
16.04.  16:30  Crvena stijena Zabjelo 3 : 0 Nema videa 
15.04.  16:30  Ribnica Gorštak 6 : 4 Nema videa 

 

19. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
08.04. 16:30 Gorštak Drezga 0 : 5 Nema videa
09.04. 16:00 Ribnica Zabjelo 1 : 1 Nema videa
09.04. 16:30 Crvena stijena Mladost Lješkopolje 1970 0 : 2 Nema videa

 

18. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
02.04. 16:00 Drezga  Crvena stijena 2 : 3 Pogledajte video
01.04. 16:00 Mladost Lješkopolje 1970 Ribnica 7 : 0 Pogledajte video
01.04. 13:00 Zabjelo Gorštak 0 : 1 Pogledajte video

 

17. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
26.03. 13:00 Zabjelo Drezga 3 : 0 Pogledajte video
25.03.  16:00  Gortak Mladost Lješkopolje 1970 0 : 2 Nema videa
25.03.  16:00  Ribnica   Crvena stijena 1 : 4 Pogledajte video

 

16. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
19.03. 14:00 Drezga  Ribnica 1 : 3 Nema videa
19.03.  15:00  Crvena Stijena Gorštak 3 : 0 Nema videa 
18.03.  14:30  Mladost Lješkopolje 1970 Zabjelo 7 : 2 Pogledajte video

 

15. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
12.03. 13:30 Mladost Lješkopolje 1970 Drezga 4 : 1 Pogledajte video 
12.03.  14:00  Zabjelo Crvena stijena 3 : 0  Nema videa
11.03.  14:00  Gorštak Ribnica 2 : 1 Nema videa

 

14. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
11.12. 13:00 Zabjelo Ribnica 0 : 3 Nema videa 
10.12. 13:00 Gorštak Mladost Lješkopolje 1970 1 : 5 Pogledajte video
11.12.  13:00 Crvena stijena Drezga 4 : 1 Nema videa 

 

13. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
03.12. 13:00 Mladost Lješkopolje  Crvena stijena 8 : 1 Pogledajte video
04.12. 13:00 Ribnica  Gorštak 3 : 1 Pogledajte video
03.12.   Blue Star Zabjelo Poništena  

 

12. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
26.11. 00:00 Gorštak  Blue Star - : - Nema videa
27.11. 14:00 Crvena stijena Ribnica 3 : 3 Nema videa
27.11. 13:00 Drezga Mladost Lješkopolje 0 : 5 Nema videa

 

11. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
20.11. 10:00 Ribnica Drezga 4 : 2 Pogledajte video
19.11. 00:00 Blue Star Crvena stijena Poništena  
19.11. 13:00 Zabjelo Gorštak 2 : 0 Pogledajte video

 

10. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
13.11. 14:00 Crvena stijena Zabjelo 2 : 5 Pogledajte video
12.11. 13:30 Drezga Blue Star 0 : 0 Nema videa
12.11. 14:00 Mladost Lješkopolje Ribnica 3 : 1 Nema videa

 

9. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
05.11. 14:00 Blue Star Mladost Lješkopolje 0 : 3 pff Nema videa
06.11. 14:00 Zabjelo  Drezga 2 : 0 Nema videa
06.11. 14:00 Gorštak Crvena Stijena 2 : 0 Pogledajte video

 

8. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
30.10. 13:30 Drezga Gorštak 0 : 3 Nema videa
29.10. 14:00 Mladost Lješkoplje Zabjelo 4 : 0 Pogledajte video
30.10. 13:30 Ribnica Blue Star 2 : 1 Nema videa

 

7. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
22.10. 15:00 Ribnica Zabjelo 1 : 4 Nema videa
22.10. 15:00 Mladost Lješkoplje Gorštak 3 : 2 Pogledajte video
23.10. 15:00 Drezga Crvena stijena 0 : 5 Nema videa

 6. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
15.10. 15:10 Crvena Stijena Mladost Lješkopolje  1 : 2 Pogledajte video
15.10. 15:30 Gorštak Ribnica 4 : 2 Nema videa
15.10. 14:30 Zabjelo Blue Star 1 : 3 Pogledajte video

 5. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
09.10. 15:30 Blue Star Gorštak 2 : 4 Nema videa
09.10.. 15:00 Ribnica Crvena Stijena 2 : 1 Pogledajte video
08.10. 15:00 Mladost Lješkopolje Drezga 4 : 2 Pogledajte video

 4. kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
02.10. 15:30 Drezga Ribnica 0 : 0 Pogledajte video
02.10.. 15:00 Crvena stijena Blue Star 1 : 2 Pogledajte video
01.10. 15:00 Gorštak Zabjelo 3 : 0 Nema videa

 3. kolo

 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
25.09. 15:30 Zabjelo Crvena stijena 1 : 0 Pogledajte video
25.09. 15:30 Blue Star Drezga 3 : 0 PFF Pogledajte video
25.09. 13:00 Ribnica Mladost Lješkopolje 1 : 4 Pogledajte video

  2. kolo

 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
17.09. 16:00 Mladost Lješkopolje Blue Star 3 : 0 Nema videa 
18.09. 16:00 Drezga Zabjelo 1 : 2 Pogledajte video
18.09. 16:00 Crvena stijena Gorštak 1 : 1 Pogledajte video

  1. kolo

 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
10.09. 16:00 Gorštak Drezga 4 : 1 Nema videa
11.09. 17:00 Zabjelo Mladost Lješkopolje 0 : 3 Pogledajte video
10.09. 16:30 Blue Star Ribnica 3 : 1 Pogledajte video