TABELA - 

Pozicija Tim Bodovi Broj utakmica Pobjeda Poraza Neriješeno Gol Razlika
1 Budućnost 78 26 26 0 0 163
2 Sutjeska      63 26 20 3 3 97
3 Mladost   61 26 19 3 4 70
4 Danilovgrad 56 26 18 6 2 84
5 Zeta 55 26 17 5 4 59
6 Karioke 46 26 15 10 1 24
7 Zabjelo  34 26 11 14 1 -28
8 Kom 31 26 9 13 4 0
9 Župa      28 26 8 14 4 -22
10 Ilarion 22 26 6 16 4 -34
11 Dečić Fortuna 22 26 7 18 1 -71
12 Dečić 18 26 5 18 3 -84
13 Karioke NK    13 26 4 21 1 -107
14 Poletarac 3 26 1 25 0 -151

Preuzmi tabelu

 

26. kolo 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
21.05. 09:00 Ilarion Dečić 3 : 5 Nema videa
20.05. 14:00 Karioke Zeta 1 : 1  Pogledajte video
20.05. 13:00 Sutjeska Kom 3 : 0 Nema videa
21.05. 14:00 Karioke NK Poletarac 0 : 1 Nema videa
20.05. 10:00 Budućnost Fortuna 12 : 0 Pogledajte video 
21.05. 12:00 Župa Zabjelo 3 : 0 Nema videa 
20.05 15:00 Mladost Danilovgrad 4 : 0 Pogledajte video

 

25. kolo 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
17.05. 16:00 Danilovgrad Ilarion 10 : 0 Nema videa
17.05. 15:00 Zabjelo Mladost 0 : 4 Nema videa 
18.05. 13:00 Fortuna Župa 2 : 2 Nema videa 
18.05. 15:00 Poletarac Budućnost 0 : 16 Nema videa 
17.05. 13:30 Kom Karioke NK 6 : 1 Nema videa 
30.05. 17:30 Zeta Sutjeska 0 : 0 Nema videa
17.05. 09:00 Dečić Karioke 7 : 3 Nema videa 

 

24. kolo 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
14.05. 15:00 Ilarion Karioke 2 : 3 Nema videa
14.05. 11:00 Sutjeska Dečić 8 : 0 Nema videa
14.05. 15:30 Karioke NK Zeta 1 : 7 Nema videa
14.05. 10:00 Budućnost Kom 5 : 0 Pogledajte video
14.05. 13:30 Župa  Poletarac 7 : 1 Nema videa
14.05. 11:00 Mladost Fortune 3 : 0 Nema videa
13.05. 17:00 Danilovgrad Zabjelo 8 : 1 Nema videa

 

23. kolo 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
10.05. 15:00 Zabjelo Ilarion 2 : 1 Nema videa
10.05. 11:00 Fortuna  Danilovgrad 0 : 15 Nema videa
11.05. 14:00 Poletarac Mladost 0 : 8 Nema videa
10.05. 14:00 Kom Župa - : - Nema videa
10.05. 13:00 Zeta Budućnost 0 : 4 Nema videa
10.05. 09:00 Dečić Karioke NK 0 : 2 Nema videa
10.05. 16:00 Karioke Sutjeska 0 : 2 Nema videa

 

22. kolo 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
06.05. 09:00 Ilarion Sutjeska 0 : 7 Nema videa
07.05.  16:30  Karioke NK Karioke 1 : 4 Nema videa 
07.05.  12:00  Budućnost Dečić 12 : 0 Nema videa 
07.05.  18:15  Župa Zeta 1 : 1 Nema videa 
07.05.  11:00  Mladost Kom 1 : 1 Nema videa 
06.05.  10:00  Danilovgrad Poletarac 13 : 0 Nema videa 
06.05.  12:00  Zabjelo Fortuna 6 : 1 Pogledajte video

 

21. kolo 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
    Fortuna Ilarion - : -  
29.04.  09:00 Poletarac Zabjelo 2 : 3 Nema videa
30.04.  10:00  Kom Danilovgrad 2 : 3 Nema videa 
30.04.  09:30  Zeta Mladost 1 : 1 Nema videa 
29.04.  11:00  Dečić Župa 4 : 3 Nema videa 
29.04.  10:00  Karioke Budućnost 0 : 1 Nema videa 
29.04.  12:00  Sutjeska Karioke NK 15 : 0 Nema videa 

 

20. kolo 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
19.04. 13:00 Ilarion Karioke NK 3 : 2 Nema videa
22.04. 10:00 Budućnost Sutjeska 1 : 0 Pogledajte video
02.05. 11:00 Župa Karioke 0 : 3 Nema videa
22.04. 13:30 Mladost Dečić 9 : 0 Pogledajte video 
02.05.  17:00  Danilovgrad Zeta 3 : 0 Nema videa
24.04. 15:30 Zabjelo Kom 2 : 0 Nema videa 
22.04. 08:00 Fortuna Poletarc 4 : 0 Nema videa 

 

19. kolo 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
17.04 15:30 Poletarac Ilarion 0 : 8 Nema videa
15.04. 09:00  Kom Fortuna 7 : 0 Nema videa
16.04.  09:00  Zeta Zabjelo 4 : 1 Nema videa
15.04.  16:00  Dečić Danilovgra 0 : 6 Nema videa
15.04.  15:30  Karioke Mladost 0 : 3 Nema videa
15.04.  17:30  Sutjeska Župa 2 : 1 Nema videa
    Karioke NK Budućnost - : -  

 

18. kolo 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
09.04. 10:00 Ilarion Budućnost 0 : 8 Nema videa 
09.04. 13:00 Župa Karioke NK 4 : 1 Nema videa  
09.04. 10:00 Mladost Sutjeska 1 : 1 Nema videa
09.04. 16:00 Danilovgrad Karioke 6 : 0 Nema videa  
08.04. 15:00 Zabjelo Dečić 0 : 0 Nema videa  
08.04. 15:00 Fortuna Zeta 2 : 5 Nema videa  
08.04. 12:00 Poletarc Kom - : - Nema videa  

 

17. kolo 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
02.04.  11:30 Kom Ilarion 3 : 3 Nema videa 
02.04.   09:00  Zeta Poletara 14 : 0 Nema videa  
    Dečić Fortuna    
01.04.   16:00  Karioke Zabjelo 2 : 1 Nema videa  
02.04.   08:30  Sutjeska Danilograd 3 : 0 Nema videa  
01.04.   15:00  Karioke NK Mladost 1 : 3 Nema videa  
01.04.   10:00  Budućnost Župa 11 : 1 Nema videa  

 

16. kolo 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
25.03. 10:00 Ilarion Župa 2 : 5 Pogledajte video 
26.03.  13:15  Mladost Budućnost 1 : 4 Pogledajte video 
26.03.  16:00  Danilovgrad Karioke NK 11 : 0 Nema videa  
25.03.  09:00  Zabjelo  Sutjeska 0 : 6 Pogledajte video 
25.03.  08:00  Fortuna Karioke 0 : 7 Nema videa  
25.03.  12:00  Poletarac Dečić 2 : 5 Nema videa  
25.03.  10:00  Kom  Zeta 1 : 5 Nema videa  

 

15. kolo 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
18.03. 11:00 Zeta Iliraion 1 : 0 Nema videa 
19.03.  09:00  Dečić Kom 1 : 1 Nema videa  
19.03.   16:00  Karioke Poletarac 7 : 0 Pogledajte video 
19.03.   10:30  Sutjeska Fortuna 3 : 0 Nema videa  
19.03.   12:00  Karioke NK Zabjelo 0 : 1 Nema videa  
18.03. 12:00  Budućnost Danilovgrad 3 : 1 Nema videa  
19.03.   14:00  Župa Mladost 1 : 3 Nema videa  

 

14. kolo 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
13.03. 14:00 Ilarion  Mladost 0 : 2 Pogledajte video 
11.03.  12:00 Danilovgrad Župa 3 : 0 Nema videa  
11.03.   14:00 Zabjelo Budućnost 0 : 5 Nema videa   
11.03.   08:00 Fortuna Karioke NK 0 : 2 Nema videa   
11.03.   12:00 Poletarac Sutjeska 0 : 6 Pogledajte video
12.03.   10:00 Kom Karioke 1 : 5 Nema videa   
11.03.   12:00 Zeta  Dečić 10 : 0 Nema videa   

 

13. kolo 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
04.12. 09:00 Dečić Ilarion 0 : 2 Nema videa 
04.12. 13:00 Zeta Karioke 2 : 1 Nema videa  
03.12. 12:00 Kom Sutjeska 0 : 0 Nema videa  
04.12. 12:00 Poletarac Karioke NK 0 : 2 Nema videa  
03.12. 10:00 Fortuna Budućnost  0 : 9 Pogledajte video 
04.12. 12:00 Zabjelo Župa 2 : 0 Nema videa 
03.12. 11:30 Danilovgrad Mladost 2 : 1 Nema videa  

 

12. kolo 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
27.11. 08:00 Ilarion  Danilovgrad 2 : 4 Nema videa
28.11. 13:00 Mladost  Zabjelo   1 : 0 Nema videa
27.11. 13:00 Župa  Fortuna  1 : 1 Nema videa
27.11. 09:00 Budućnost  Poletarac 5 : 0 Nema videa
27.11. 11:00 Karioke NK Kom 0 : 4 Nema videa
26.11. 10:30 Sutjeska Zeta 6 : 0 Nema videa
26.11. 08:00 Karioke Dečić 8 : 1 Pogledajte video

 

11. kolo 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
19.11. 09:00 Karioke Ilarion 2 : 0 Pogledajte video
20.11. 10:00 Dečić Sutjeska 0 : 5  Nema videa
20.11. 14:00 Zeta Karioke NK 12 : 0  Nema videa
19.11. 13:00 Kom Budućnost 0 : 12  Nema videa
20.11. 08:00 Poletarac Župa 1 : 5  Nema videa
19.11 11:00 Fortuna Mladost 0 : 7  Nema videa
24.11. 13:00 Zabjelo  Danilovgrad 0 : 0  Nema videa

 

10. kolo 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
13.11. 08:00 Ilarion Zabjelo 2 : 1  Nema videa
13.11. 11:00 Danilovgrad Fortuna 1 : 1  Nema videa
12.11. 08:30 Mladost Petrovac 8 : 0  Nema videa
12.11. 15:00 Župa Kom 1 : 4  Nema videa
13.11. 12:00 Budućnost Zeta 7 : 1  Nema videa
12.11. 13:30 Karioke NK Dečić 3 : 0  Nema videa
13.11. 08:30 Sutjeska Karioke 1 : 0  Nema videa

 

9. kolo 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
06.11. 10:30 Sutjeska Ilarion 6 : 0  Nema videa
05.11. 14:00 Karike  Karioke NK 2 : 1 Pogledajte video
06.11. 12:30 Dečić Budućnost 0 : 1  Nema videa
06.11. 09:00 Zeta Župa 7 : 3  Nema videa
06.11. 11:00 Kom Mladost 2 : 4  Nema videa
05.06. 11:30 Poletarac Danilovgrad 0 : 3 pff  Nema videa
06.11. 14:20 Fortuna Zabjelo 0 : 1  Nema videa

 

8. kolo 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
29.10. 08:00 Ilarion Fortuna 0 : 1 Pogledajte video
30.10. 13:30 Zabjelo Poletarac 6 : 0 Nema videa  
29.10. 10:00 Danilovgrad Kom 1 : 0 Nema videa  
29.10. 00:00 Mladost Zeta 3 : 2 Nema videa  
30.10. 13:00 Župa Dečić 2 : 0 Nema videa  
08.11. 00:00 Budućnost Karioke 2 : 0 Nema videa  
29.10. 15:00 Karioke NK Sutjeska 0 : 7 Nema videa

 

 

7. kolo 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
22.10. 08:00 Karioke NK Iliarion 1 : 1 Nema videa 
23.10. 12:00 Sutjeska Budućnost 2 : 4 Nema videa  
23.10. 09:00 Karioke  Župa 3 : 0 Nema videa  
23.10. 10:00 Dečić Mladost 0 : 4 Nema videa  
23.10. 09:00 Zeta Danilovgrad 3 : 1 Nema videa  
23.10. 11:30 Kom Zabjelo 4 : 1 Nema videa  
23.10. 10:00 Poletarac Fortuna 0 : 4 Nema videa

 

6. kolo 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
15.10. 08:00 Ilarion Poletarac 4 : 0 Nema videa 
15.10. 12:00 Fortuna Kom 2 : 0 Nema videa  
15.10. 09:00 Zabjelo Zeta 1 : 4 Pogledaj video
15.10. 10:00 Danilovgrad Dečić 6 : 0 Nema videa  
15.10. 09:00 Mladost Karioke 3 : 0 Nema videa  
15.10. 11:30 Župa Sutjeska 0 : 5 Nema videa  
15.10. 10:00 Budućnost Karioke NK 13:0 Pogledaj video

 

5. kolo 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
09.10. 09:00 Budućnost  Ilarion 4 : 1 Pogledajte video
08.10. 16:00 Karioke NK Župa 0 : 11 Nema videa  
09.10. 15:30 Sutjeska  Mladost 0 : 1 Nema videa  
08.10. 15:00 Karioke Danilovgrad 0 : 1 Pogledajte video
09.10. 09:00 Dečić Zabjelo 2 : 3 Nema videa 
09.10. 09:00 Zeta Fortuna 3 : 0 Nema videa  
08.10. 11:00 KOm Poletarac 7 : 0 Nema videa  

 

4. kolo 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
01.10. 13:00 Ilarion Kom 0 : 2 Nema videa 
02.10. 11:00 Poletarc Zeta 0 : 7 Nema videa  
01.10. 16:30 Fortuna Dečić 1 : 3 Pogledaj video
02.10. 12:00 Zabjelo Karioke 1 : 3 Pogledajte video
02.10. 16:00 Danilovgrad  Sutjeska  0 : 2 Nema videa  
01.10. 08:00 Mladost Karioke NK 6 : 0 Nema videa  
01.10. 12:00 Župa  Budućnost 0 : 9 Nema videa  

 

3. kolo 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
24.09. 11:30 Župa  Ilarion 2 : 2 Nema videa 
24.09. 14:00 Budućnost Mladost 4 : 1 Pogledaj video
24.09. 10:00 Karioke NK Danilovgrad 0 : 3 Nema videa  
25.09. 10:30 Sutjeska Zabjelo 5 : 1 Nema videa  
25.09 10:00 Karioke Fortuna 3 : 0 Nema videa  
25.09. 09:00 Dečić Poletarac 3 : 0 Nema videa  
25.09. 11:00 Zeta Kom 2 : 1 Nema videa  

 

2. kolo 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
18.09. 10:30 Ilarion Zeta  0 : 3 Nema videa 
18.09. 11:00 Kom Dečić 5 : 1 Nema videa  
17.09. 00:00 Poletarac Karioke 0 : 3 Pff Nema videa  
18.09. 11:00 Fortuna Sutjeska 0 : 8 Pogledaj video
18.09. 17:00 Zabjelo Karioke NK 2 : 0 Pogledaj video
17.09. 08:00 Danilovgrad Budućnost 0 : 1 Nema videa  
17.09. 10:00 Mladost Župa 6 : 0 Nema videa  

 

1. kolo 

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
10.09. 11:00 Mladost Ilarion 0 : 0 Pogledaj uživo
11.09. 11:00 Župa Danilovgrad 0 : 6 Nema videa  
10.09. 12:00 Budućnost Zabjelo 10 : 0 Nema videa  
10.09. 13:00 Karioke NK Fortuna 1 : 2 Nema videa  
10.09. 16:30 Sutjeska Poletarac 3 : 0 Pff Nema videa  
10.09. 14:00 Karioke Kom 2 : 0 Pogledaj uživo
17.09. 09:00 Dečić Zeta 0 : 2 Nema videa