TABELA

Pozicija Tim Bodovi Odigrano utakmica Pobjeda Poraza Neriješeno Gol razlika
1 Budućnost 76 26 25 0 1 121
2 As  65 26 21 3 2 114
3 Arena    60 26 19 4 3 65
4 Kom 55 26 17 5 4 50
5 Sutjeska   52 26 16 6 4 65
6 Elektron 50 26 16 8 2 19
7 Danilovgrad  40 26 13 12 1 -14
8 Karioke  34 26 10 12 4 6
9 Polet Stars  23 26 7 17 2 -32
10 Mladost Lješkopolje 1970  22 26 7 18 1 -50
11 Anderba 21 26 5 15 6 -44
12 Mladost 19 26 6 19 1 -47
13 Ilarion 12 26 3 20 3 -89
14 Zabjelo  0 26 0 26 0 -164

Preuzmi tabelu

 

 

26 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
23.05. 16:00 Elektron Arena 2 : 6 Nema videa
20.05. 16:00 Karioke Danilovgrad 3 : 0 Nema videa 
20.05. 15:00 Sutjeska Kom 2 : 0 Nema videa 
20.05. 17:30 Mladost Lješkopolje 1970 Polet Stars 6 : 2 Nema videa 
20.05. 12:00 Budućnost Anderba 11 : 0 Pogledajte video
20.05. 08:30 As  Zabjelo 22 : 0 Nema videa 
20.05. 17:00 Mladost Ilarion 2 : 3 Nema videa 

 

25 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
17.05. 11:00 Ilarion Elekton 1 : 1 Nema videa
17.05. 17:00 Zabjelo Mladost 0 : 1 Nema videa 
16.05. 18:00 Anderba As 0 : 0 Nema videa 
16.05. 16:00 Polet Stars Budućnost 0 : 2 Nema videa 
17.05. 15:30 Kom Mladost Lješkopolje 1970 5 : 1 Nema videa 
17.05. 18:00 Danilovgrad Sutjeska 0 : 2 Nema videa 
18.05. 13:00 Arena Karioke 1 : 0 Nema videa 

 

24 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
14.05. 08:30 Elektron Karioke 0 : 0 Nema videa
14.05. 09:00 Sutjeska Arena 1 : 2 Nema videa
14.05. 14:30 Mladost Lješkopolje 1970 Danilovgrad 1 : 5 Pogledajte video
14.05. 12:00 Budućnost Kom 3 : 0 Pogledajte video
14.05. 10:00 As Polet Stars 3 : 0 Nema videa
14.05. 09:00 Mladost Anderba 3 : 0 Nema videa
14.05. 17:00 Ilarion Zabjelo 4 : 1 Nema videa

 

23 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
10.05. 17:00 Zabjelo Elektron 0 : 6 Nema videa
10.05. 18:00 Anderba Ilarion 1 : 0 Nema videa
10.05. 16:00 Polet Stars Mladost 3 : 1 Nema videa
10.05. 15:00 Kom As 0 : 2 Nema videa
10.05. 13:00 Danilovgrad Budućnost 0 : 5 Nema videa
11.05. 14:00 Arena Mladost Lješkopolje 1970 10 : 1 Nema videa
10.05. 17:30 Karioke Sutjeska 1 : 2 Nema videa

 

22 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
06.05. 11:00 Elektron Sutjeska 3 : 0 Nema videa
06.05.  15:30  Mladost Lješkopolje 1970 Karioke 0 : 2 Nema videa 
07.05.  10:00  Budućnost Arena 2 : 0  Nema videa 
06.05.  09:30  As Danilovgrad 4 : 1 Nema videa 
07.05.  13:00  Mladost Kom 0 : 5 Nema videa 
06.05.  11:00  Ilarion Polet Stars 1 : 2 Nema videa 
06.05.  10:00  Zabjelo Anderba 2 : 6 Pogledajte video

 

21 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
02.05. 15:00 Anderba Elektron 0 : 1 Nema videa
02.05.  17:00  Polet Stars Zabjelo 3 : 0  Nema videa
27.04. 18:00 Kom Ilarion 8 : 0 Nema videa
02.05.  15:00  Danilovgrad Mladost 3 : 0 Nema videa
29.04.  09:00  Arena As 1 : 5 Nema videa
04.05.  15:00  Karioke Budućnost 0 : 5 Nema videa
30.04.  11:00  Sutjeska Mladost Lješkopolje 1970 6 : 1 Nema videa

 

20 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
22.04. 14:30 Elektron Mladost Lješkopolje 1970 4 : 1 Nema videa
23.04. 10:00 Budućnost Sutjeska 3 : 1 Nema videa 
23.05. 18:00 As Karioke 2 : 0 Nema videa
22.04. 15:30 Mladost Arena 0 : 5 Pogledajte video 
22.04. 10:00 Ilarion Danilovgrad 1 : 2 Nema videa 
24.04. 17:30 Zabjelo Kom 0 : 7 Nema videa
22.04. 10:00 Anderba Polet Stars 2 : 0 Nema videa 

 

19 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
15.04. 10:00 Polet Stars Elektron 0 : 3 Nema videa
15.04.  11:00  Kom Anderba 2 : 1 Nema videa 
15.04.  09:30  Danilovgrad Zabjelo 6 : 1 Nema videa 
15.04.  18:00  Arena Ilarion 2 : 0 Nema videa 
15.04.  17:30  Karioke Mladost 1 : 0 Nema videa 
15.04.  13:30  Sutjeska As 3 : 1 Nema videa 
15.04.  13:30  Mladost Lješkopolje 1970 Budućnost 1 : 4 Nema videa 

 

18 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
09.04. 12:00 Elektron  Budućnost 1 : 7 Nema videa
08.04. 13:00 As Mladost Lješkopolje 1970 - : - Nema videa 
09.04. 12:00 Mladost Sutjeska - : - Nema videa
09.04. 12:00 Ilarion Karioke 0 : 2 Nema videa 
08.04. 17:00 Zabjelo Arena 0 : 6 Nema videa
09.04. 12:00 Anderba Danilovgrad 0 : 2 Nema videa
09.04. 10:00 Polet Stars Kom 0 : 1 Nema videa 

 

17 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
13.04. 18:00 Kom Elektron 0 : 3 Nema videa
02.04. 17_00 Danilovgrad Polet Stars 1 : 0 Nema videa 
02.04. 13:30 Arena  Anderba 7 : 0 Nema videa
02.04. 17:30 Karioke  Zabjelo 4 : 0 Nema videa 
02.04. 10:30 Sutjeska Ilarion 7 : 0 Nema videa
01.04. 10:30 Mladost Lješkopolje 1970 Mladost 0 : 2 Nema videa
01.04. 12:00 Budućnost As 2 : 1 Nema videa 

 

16 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
25.03. 12:00 Elektron As 1 : 7 Nema videa
26.03.  16:30  Mladost Budućnost 0 : 5 Nema videa 
25.03.  12:00  Ilarion Mladost Lješkopolje 1970 1 : 2 Pogledajte video
25.03.  11:00  Zabjelo Sutjeska 0 : 7 Pogledajte video
25.03.  10:30  Andreba Karioke 0 : 0 Nema videa
25.03.  09:00  Polet Stars Arena 0 : 6 Nema videa
26.03.  16:00  Kom Danilovgrad 1 : 0 Nema videa 

 

15 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
19.03. 12:00 Danilovgrad Elekron 3 : 2 Nema videa
29.03. 17:00 Arena Kom 2 : 2 Nema videa
19.03.  14:00 Karioke  Polet Stars 2 : 0 Pogledajte video
19.03.  08:30 sutjeska  Anderba 1 : 1 Nema videa 
18.03. 10:00 Mladost Lješkopolje 1970 Zabjelo 10 : 0 Pogledajte video
18.03.  10:00 Budućnost Ilarion 9 : 1 Nema videa 
18.03.  09:00 As  Mladost 9 : 1 Nema videa 

 

13 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
04.12. 14:00 Arena Elektron 2 : 1 Nema videa
03.12. 09:30 Danilovgrad Karioke 2 : 0 Nema videa 
03.12. 14:00 Kom Sutjeska 2 : 1  Nema videa 
03.12. 10:00 Polet Stars Mladost Lješkopolje 1970 3 : 0 Nema videa 
03.12. 12:00 Anderba Budućnost 0 : 2 Nema videa 
04.12. 10:00 Zabjelo  As 0 : 9 Nema videa 
04.12. 11:00 Ilarion Mladost 2 : 8 Nema videa 

 

12 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
26.11. 08:30 Elektron  Ilarion 7 : 1 Nema videa
26.11. 08:30 Mladost  Zabjelo  7 : 0 Nema videa
27.11. 09:00 As  Anderba  8 : 0 Nema videa
27.11. 11:00 Budućnost  Polet Stars 7 : 0 Nema videa 
26.11. 14:00 Mladost Lješkopolje 1970 Kom 0 : 2 Nema videa 
26.11. 08:30 Sutjeska Danilovgrad 3 : 0 Nema videa 
26.11. 09:30 Karioke Arena 1 : 5 Pogledajte video

 

11 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
19.11. 11:00 Karioke Elektron 0 : 1 Pogledajte video
20.11. 14:00 Arena Sutjeska 1 : 1 Nema videa
20.11. 14:00 Danilovgrad Mladost Lješkopolje 1970 1 : 0 Nema videa
19.11. 15:00 Kom Budućnost 0 : 0 Nema videa 
19.11. 10:00 Polet Stars As 0 : 3 Nema videa 
19.11. 12:00 Anderba Mladost 1 : 1 Nema videa 
24.11. 14:30 Zabjelo Ilarion 1 : 2 Nema videa 

 

10 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
13.11. 09:00 Elektron Zabjelo 6 : 1 Nema videa
13.11. 10:00 Ilarion Anderba 3 : 3 Nema videa
13.11. 10:00 Mladost Polet Stars 1 : 2 Nema videa
123.11. 14:15 As  Kom 0 : 0 Nema videa 
13.11. 10:00 Budućnost Danilovgrad 10 : 0 Nema videa 
13.11. 14:00 Mladost Lješkopolje 1970 Arena 1 : 3 Nema videa 
13.11. 10:00 Sutjeska Karioke 3 : 0 Nema videa 

 

9 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
06.11. 12:30 Sutjeska Elektron 0 : 1 Nema videa
05.11. 15:30 Karioke Mladost Lješkopolje 1970 4 : 0 Pogledajte video
06.11. 09:00 Arena Budućnost 1 : 5 Pogledajte video
05.11. 09:30 Danilovgrad As 0 : 3 Nema videa 
06.11. 13:00 Kom  Mladost 4 : 0 Nema videa 
06.11. 10:00 Polet Stars Ilarion 4 : 0 Nema videa 
06.11. 12:00 Anderba Zabjelo 3 : 0 Nema videa 

 

8 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
30.10. 09:00 Elektron Anderba 1 : 0 Nema videa
30.10. 11:30 Zabjelo Polet Stars 0 : 3 Nema videa 
29.10. 09:30 Ilarion Kom 1 : 4 Pogledajte video
30.10. 12:00 Mladost Danilovgrad 1 : 2 Nema videa 
29.10. 14:00 As  Arena 3 : 2 Nema videa 
29.10. 10:00 Budućnost Karioke 2 : 0 Nema videa 
30.10. 11:00 Mladost Lješkopolje 1970 Sutjeska 0 : 9 Nema videa

 

 

7 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
22.10. 10:30 Mladost Lješkopolje 1970 Elektron 0 : 3 Nema videa
23.10. 09:00 Sutjeska Budućnost 1 : 2 Nema videa 
23.10. 11:00 Karioke As 0 : 2 Nema videa 
23.10. 11:00 Arena Mladost 6 : 1 Nema videa 
23.10. 09:00 Danilovgrad Ilarion 3 : 3 Nema videa 
23.10. 09:00 Kom Zabjelo 11 : 0 Nema videa 
23.10. 10:00 Polet Stars Anderba 0 : 2 Nema videa 

 

6 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
15.10. 14:00 Elektron Polet Stars 2 : 1 Nema videa
15.10. 11:00 Anderba Kom 1 : 3 Nema videa 
15.10. 11:00 Zabjelo  Danilovgrad 0 : 6 Nema videa 
15.10. 10:00 Ilarion Arena 0 : 7 Nema videa 
15.10. 11:00 Mladost Karioke 1 : 0 Nema videa 
15.10. 11:00 As  Sutjska 1 : 1 Nema videa 
15.10. 12:00 Budućnost Mladost Lješkopolje 1970 5 : 0 Pogledaj video

 

5 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
09.10. 11:30 Budućnost Elektron 1 : 2 Pogledajte video
08.10. 11:00 Mladost Lješkopolje 1970 As 0 : 8 Nema videa 
09.10. 14:00 Sutjeska Mladost 3 : 0 Nema videa 
08.10. 16:30 Karioke Ilarion 5 : 0 Pogledaj video
09.10. 09:00 Arena Zabjelo 3 : 0 Nema videa 
08.10. 15:00 Danilovgrad Anderba 2 : 0 Nema videa 
08.10. 09:00 Kom Polet Stars 3 : 0 Nema videa 

 

4 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
01.10. 09:00 Elektron Kom 1 : 2 Nema videa 
01.10. 10:00 Polet Stars Danilovgrad 0 : 1 Nema videa 
01.10. 12:00 Anderba Arena 0 : 2 Nema videa 
01.10. 10:00 Zabjelo Karioke 0 : 3 Nema videa 
01.10. 11:00 Ilarion Sutjeska 0 : 8 Nema videa 
01.10. 14:00 Mladost Mladost Lješkopolje 0 : 1 Nema videa 
01.10. 09:00 As Budućnost 1 : 3 Nema videa 

 

3 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
25.09. 09:00 As Elektron 8 : 2 Nema videa
24.09. 12:00 Budućnost Mladost 5 : 0 Pogledaj video
24.09. 15:30 Mladost Lješkopolje Ilarion 2 : 1 Pogledaj video
25.09. 09:00 Sutjeska Zabjelo 13 : 0 Nema videa 
25.09. 10:00 Karioke Anderba 6 : 0 Pogledaj video
25.09. 09:00 Arena Polet Stars 7 : 1 Nema videa 
25.09. 08:00 Danilovgrad Kom 0-5 Nema videa 

 

2 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
18.09. 09:00 Elektron Danilovgrad 4 : 0 Nema videa
18.09. 09:00 Kom Arena 2 : 2 Nema videa 
17.09. 10:00 Polet Stars Karioke 2 : 2 Nema videa 
18.09. 09:00 Anderba Sutjeska 0 : 4 Nema videa 
18.09. 15:00 Zabjelo Mladost Lješkopolje 0 : 3 Pogledajte video
18.09. 09:00 Ilarion Budućnost 0 : 9 Nema videa 
17.09. 08:00 Mladost As 2 : 11 Nema videa 

 

1 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
10.09. 09:00 Mladost Elektron 0 : 1 Nema videa
10.09. 16:00 As Ilarion 13 : 0 Nema videa 
10.09. 10:00 Budućnost Zabjelo 10 : 0 Nema videa 
10.09. 14:30 Mladost Lješkopolje Anderba 4 : 0 Nema videa 
10.09. 15:00 Sutjeska Polet Stars 1 : 1 Nema videa 
10.09. 15:30 Karioke Kom 1 : 3 Pogledaj video
11.09. 10:00 Arena Danilovgrad 4 : 1 Nema videa