FINALE

Domaćin Gost   Rezultat MNESPORT
Winner Elektron   2 : 4 Pogledajte video
Stari Aerodrom Venom   1 : 2 Pogledajte video
Winner  Stari Aerodrom Treće mjesto 0 : 5 Pogledajte video
Venom Elektron FINALE 5 : 5 (9 : 10) Pogledajte video

 

 

24 kolo

Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
Gold Arso Milić 4 : 3 Pogledajte video
Winner Gold 5 : 1 Pogledajte video
Stari Aerodrom Arso Milić 3 : 0 Pogledajte video
Elektron  Calcio 1 3 : 0 Pogledajte video

 

24 kolo

Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
Arena 2  Calcio 1 1 : 5 Pogledajte video
Arena 2  Dadex 4 : 3 Pogledajte video
Elektron Karioke 7 : 5 Pogledajte video
Futura  Ilarion 3 : 1 Pogledajte video
Mladost Lj. Arena 1 3 : 4 Pogledajte video
Olimp Stari Aerodrom 0 : 3 Pogledajte video
Poletarac Calcio 1  2 : 10 Pogledajte video
Porto Junior 4 : 1 Pogledajte video
Prvak  Calcio 1 : 1 Pogledajte video
Prvak  Calcio 1 3 : 7 Pogledajte video
Stari Aerodrom Malesija 2 : 2  Pogledajte video
Winner  Elektron 3 : 2 Pogledajte video

 

23 kolo

Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
Arena Gold 3 : 5 Pogledajte video
Arena 2 Zlatna Lopta 5 : 0 Pogledajte video
Bernabeu Arso Milić 0 : 2 Pogledajte video
Futura  Stari Aerodrom 0 : 5 Pogledajte video
Junior NK Calcio 1 : 7 Pogledajte video
Porto  Stari Aerodrom 2 : 0 Pogledajte video
Dadex Mladost Lj. 6 : 2 Pogledajte video

 

22 kolo

Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
Arena Zlatna lopta 3 : 2 Pogledajte video
Arena 2 Bernabeu 0 : 1 Pogledajte video
Calcio 1 Ilarion 7 : 2 Pogledajte video
Karioke  Junior 7 : 3 Pogledajte video
Stari Aerodrom 2 Calcio 2  2 : 6 Pogledajte video
Venom Poletarac 1 : 0 Pogledajte video
Futura  Ris 6 : 2 Pogledajte video
Mladost Lješkopolje Gold 0 : 2 Pogledajte video
Mladost Lješkopolje Porto 2 : 4 Pogledajte video

 

21 kolo

Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
Gold   Dadex 3 : 1 Pogledajte video
Poletarac Arso Milić 0 : 2 Pogledajte video
Zlatna lopta Mladost Lj.  3 : 5 Pogledajte video

 

20 kolo

Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
Calcio 2  Ris 4 : 2 Pogledajte video
Posrto  Malesija 2 : 3 Pogledajte video
Prvak  Arso Milić 1 : 3 Pogledajte video

 

19 kolo

Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
Arso Milić Junior 4 : 4 Pogledajte video
Gold  Zlatna lopta 0 : 0 Pogledajte video
Malesija Calcio 2  4 : 1 Pogledajte video
Poletarac Arena 1 2 : 0 Pogledajte video
Prvak Arena 2 3 : 2 Pogledajte video
Ris  Calcio 0 : 13 Pogledajte video
Stari Aerodrom Winner 3 : 1 Pogledajte video
Bernabeu  Dadex 2 : 1 Pogledajte video
Stari Aerodrom Karioke 4 : 1 Pogledajte video

 

18 kolo

Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
Calcio 1 Malesija 6 : 1 Pogledajte video
Mladost Lj. Poletarac 6 : 0 Pogledajte video
Arena 1 Prvak 2 : 0 Pogledajte video
Dadex Elektron 4 : 5 Pogledajte video
Gold Bernabeu 2 : 2 Pogledajte video
Venom Stari Aerodrom 6 : 1 Pogledajte video
Arso Milić Ilarion 4 : 1 Pogledajte video
Karioke Ris 3 : 3 Pogledajte video
Stari Aerodrom 2 Arso Milić 0 : 3 Pogledajte video
Stari Aerodrom 1 Venom 1 : 2 Pogledajte video
Winner Stari Aerodrom 1 : 2 Pogledajte video

 

17 kolo

Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
Bernabeu  Zlatna lopta 4 : 0 Pogledajte video
Elektron Gold  5 : 1 Pogledajte video
Futura Calcio 2 2 : 4 Pogledajte video
Karioke Malesija  2 : 5 Pogledajte video
Olimp  Calcio 1 0 : 5 Pogledajte video
Poletarac Dadex 1 : 5 Pogledajte video
Prvak Mladost Lj. 1 : 6 Pogledajte video
Winner  Ris 11 : 1 Pogledajte video

 

16 kolo

Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
Arena  Ilarion 1 : 4 Pogledajte video
Arena 2  Stari Aerodrom  6 : 1 Pogledajte video
Calcio 1  Fortuna 8 : 3 Pogledajte video
Calcio 2  Porto 4 : 1 Pogledajte video
Dadex Prvak 6 : 5 Pogledajte video
Gold Poletarac 4 : 0 Pogledajte video
Karioke  Olimp 3 : 4 Pogledajte video
Winner Mladost Lj. 1 : 5 Pogledajte video
Arso Milić Stari Aerodrom 1 : 2 Pogledajte video
Ris  Venom 0 : 7 Pogledajte video
Zlatna lopta Elektron 1 : 9 Pogledajte video

 

15 kolo

Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
Zlatna lopta  Prvak 0 : 2 Pogledajte video
Stari Aerodrom Arena 1  3 : 1 Pogledajte video
Ris  Arena 2 1 : 12 Pogledajte video
Calcio 1 Calcio 2 9 : 0 Pogledajte video
Bernabeu Poletarac 6 : 1 Pogledajte video
Malesija  Arso Milić 0 : 6 Pogledajte video
Venom Olimp 2 : 1 Pogledajte video

 

14 kolo

Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
Dadex  Ilarion 4 : 3 Pogledajte video
Futura Winner 6 : 1 Pogledajte video
Junior  Gold 3 : 1 Pogledajte video
Karioke Porto 1 : 1 Pogledajte video
Mladost Lj. Stari Aerodrom 5 : 3 Pogledajte video

 

13 kolo

Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
Arena 2  Malesija 3 : 4 Pogledajte video
Dadex Porto 4 : 0 Pogledajte video
Gold Ilarion 4 : 1 Pogledajte video
Olimp  Arso Milić 1 : 1 Pogledajte video
Porto Bernabeu 6 : 0 Pogledajte video
Stari Aerodrom Mladost LJ   Pogledajte video
Stari Aerodrom 2 Dadex 5 : 1 Pogledajte video
Venom Futura 2 : 0 Pogledajte video
Zlatna lopta Junior 4 : 3 Pogledajte video

 

12 kolo

Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
Bernabeu Junior 1 : 2 Pogledajte video
Zlatna lopta   Ilarion 5 : 2 Pogledajte video

 

11 kolo

Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
Ris Dadeks  9 : 1 Pogledajte video
Malesija  Rekreativo 8 : 3 Pogledajte video
Futura  Arena 2  0 : 2 Pogledajte video
Olimp  Arena 1  - : -  odložena 
Prvak Poletarac  4 : 0 Video u pripremi 
Porto  Arso Milić 2 : 5 Video u pripremi  
Junior Nikšić  Elektron  1 : 1 Pogledajte video
Kalćo 1   Viner  2 : 5 Pogledajte video
Kalćo 2  Venom 0 : 6 Pogledajte video
Ilarion  Bernabeu  3 : 1 Pogledajte video
Stari Aerodrom 2  Zlatna lopta  0 : 4 Pogledajte video
Stari Aerodrom 1 Gold  2 : 2 Pogledajte video

 

10 kolo

Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
Viner Karioke 10 : 3  Pogledajte video
Dadeks  Malesija 5 : 2  Pogledajte video
Arena 1 Futura 2 : 2 Pogledajte video
Arena 2 Porto 1 : 0  Pogledajte video
Venom Kalćo 1 1 : 0  Pogledajte video
Arso Milić  Kalćo 2 2 : 1 Pogledajte video
Rekreativo Olimp 0 : 11 Pogledajte video
Poletarac Junior Nikšić 2 : 4  Pogledajte video
Gold Ris 3 : 1 Pogledajte video
Zlatna lopta Stari Aerodrom 1 3 : 4  Pogledajte video
Bernabeu Stari Aerodrom 2 7 : 0  Pogledajte video
Ilarion Elektron 2 : 8 Pogledajte video

 

9 kolo

Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
Kalćo2 Arena II 1 : 4 Pogledajte video
Junior Nikšić Prvak 5 : 2 Pogledajte video
Malesija Gold 1 : 1 Pogledajte video
Karioke Venom  0 : 3  Video u pripremi
Ris Zlatna lopta 2 : 2  Video u pripremi 
Porto Arena I   Pogledajte video
Olimp  Dadeks 3 : 1 Pogledajte video
Kalćo I Arso Milić 3 : 4 Pogledajte video
Stari Aerodrom II Elektron 0 : 2  Pogledajte video
Futura Rekreativo 2 : 1 Pogledajte video
Ilarion Poletarac 2 : 4  Pogledajte video 
Stari Aerodrom I Bernabeu 2 : 1  Pogledajte video 
Slobodan: Viner    

 

8 kolo

Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
Prvak  Ilarion 5 : 1 Pogledajte video
Poletarac  Stari Aerodrom II 4 : 1 Pogledajte video 
Elektron Stari Aerodrom I 2 : 5 Pogledajte video
Bernabeu Ris 4 : 1 Pogledajte video 
Zlatna lopta Malesija 2 : 4 Video u pripremi
Gold Olimp 0 : 2 Pogledajte video
Dadeks Futura 4 : 1 Pogledajte video 
Arena I Kalćo II 2 : 1 Pogledajte video 
Arena II Kalćo I  (odloženo)  
Rekreativo Porto (odloženo)  
Arso Milić Karioke 4 : 1 Pogledajte video
Venom Viner 2 : 2 Pogledajte video 
Slobodan: Junior Nikšić    

 

7 kolo

Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
Stari Aerodrom I  Poletarac 9 : 0 Video u pripremi 
Olimp  Zlatna lopta 5 : 1 Video u pripremi  
Porto Dadex 3 : 2 Video u pripremi  
Stari Aerodrom II  Prvak 1 : 4 Video u pripremi  
Kalćo II Rekreativo 6 : 4 Pogledajte video
Kalćo I Arena I 7 : 2 Pogledajte video
Karioke Arena II 1 : 3 Pogledajte video
Malesija Bernabeu  3 : 0 Pogledajte video
Viner Arso Milić 3 : 0 Pogledajte video 
Futura Gold 0 : 1 Video u pripremi 
Ris Elektron 1 : 4 Pogledajte video 
Ilarion Junior Nikšić 3 : 4 Pogledajte video
Slobodan: Venom    

 

6 kolo

Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
Gold Porto 2 : 1 Pogledajte uživo
Bernabeu Porto 4 : 3 Pogledajte uživo
Poletarac Ris 2 : 2 Pogledajte uživo
Junior Nikšić Stari Aerodrom 2 7 : 0 Video u pripremi 
Prvak Stari Aerodrom 1 2 : 4 Video u pripremi  
Zlatna lopta Futura 2 : 3 Video u pripremi  
Arso Milić Venom 1 : 3 Pogledajte uživo 
Dadeks Kalćo 2 1 : 3 Pogledajte uživo
Rekreativo Kalćio 1 0 : 8 Pogledajte uživo 
Arena 1  Karioke 1 : 3 Video u pripremi  
Arena 2  Viner 1 : 5 Video u pripremi  
Elektron Malesija 7 : 3 Video u pripremi 
Slobodan: Ilarion    

 

5 kolo

Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
Venom Arena II 2 : 1 Pogledajte video 
Viner Arena I 6 : 0 Video u pripremi 
Karioke  Rekreativo 4 : 3 Pogledajte video
Kalćo I Dadeks 4 : 1 Pogledajte video
Kalćo II Gold 2 : 4 Video u pripremi  
Porto Zlatna lopta 5 : 1 Pogledajte video
Futura Bernabeu 1 : 4 Video u pripremi  
Olimp Elektron 0 : 4 Pogledajte video
Malesija Poletarac 5 : 1 Pogledajte video
Ris Prvak 4 : 3 Pogledajte video
Stari Aerodrom I Junior Nikšić 6 : 1 Pogledajte video
Stari Aerodrom II  Ilarion 1 : 8 Video u pripremi  
Slobodan: Arso Milić    

 

4 kolo

Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
Ilarion Stari Aerodrom I 1 : 7 Pogledajte video 
Junior Nikšić Ris 7 : 4 Video u pripremi
Prvak Malesija 2 : 6 Pogledajte video
Poletarac Olimp 2: 4 Pogledajte video 
Bernabeu Porto 1 : 3 Pogledajte video 
Zlatna lopta Kalćo II 5 : 2 Pogledajte video
Gold Kalćo I 0 : 6 Pogledajte video
Dadeks Karioke 6 : 3 Pogledajte video 
Rekreativo Viner 1 : 8 Pogledajte video
Arena I Venom 0 : 7 Pogledajte video
Arena II Arso Milić 4 : 2 Pogledajte video
Elektron Futura (odloženo)  
Slobodan: Stari Aerodrom II    

 

3 kolo

Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
Arso Milić Arena I 2 : 0  
Venom Rekreativo 5 : 1  
Viner Dadeks 4 : 0  
Karioke Gold 2 : 1  
KAlćo I Zlatna lopta  8 : 1  
Kalćo II Barnabeu 1 : 4  
Porto Elektron 3 : 7  
Futura Poletarac 3 : 1  
Olimp Prvak 2 : 2  
Malesija Junior Nikšić 4 : 6  
Ris Ilarion 3 : 0  
Stari Aerodrom I Stari Aerodrom II 9 : 2  
Slobodna: Arena II    

 

2 kolo

Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
Enfild Stari Aerodrom I 2 : 6  
Stari Aeridrom II Ris 2 : 1  
Ilarion Malesija 2 : 8  
Junior Nikšić Olimp 1 : 1  
Prvak Futura 2 : 4  
Poletarc Porto 3 : 2  
Elektron Kalćo II 5 : 0  
Barnabeu Kalćo I 2 : 1  
Zlatna lopta Karioke 1 : 6  
Gold Viner 0 : 3  
Dadeks Venom 2 : 8  
Rekreativo Arso Milić 2 : 5  
Arena I Arena II (odloženo)  

 

1 kolo

Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
Ris Stari Aerodrom I 2 : 6 Pogledajte video
Malesija Stari Aerodrom II 5 : 0 Pogledajte video 
Futura Junior Nikšić  0 : 3 Video u pripremi
Viner Zlatna lopta 5 : 0 Pogledajte video
Karioke Barnabeu 3 : 6 Pogledajte video
Kalćo I Elektron 3 : 3 Pogledajte video
Kalćo II Poletarc 3 : 1 Pogledajte uživo
Arena II Rekreativo 8 : 1 Pogledajte video 
Porto Prvak 2 : 0 Pogledajte video
Venom Gold 2 : 1 Pogledajte video
Olimp Ilarion 5 : 0 Pogledajte video