TABELA

Pozicija Tim Bodovi Odigrane utakmice Pobjeda Poraza Neriješeno Gol razlika
1 Sutjeska   40 16 13 2  1 53
2 Budućnost 38  16  12  42 
3 Kom 38  16  12  34 
4 Zeta   37 16  12  45 
5 Mladost    35  16  11  38 
6 Dečić 32  16  10  23 
7 Jedinstvo   28  16  13 
8 Bokelj     24  16  -2 
9 Grbalj (-1) 21  16  23 
10 Bratstvo 21  16  -20 
11 Rudar 20  16  -6 
12 Petrovac  15  16  -25 
13 Ibar  10 16  12 -30 
14 Lovćen 10 16  12 -55 
15 Iskra  8 16  12 -46 
16 Čelik (-1)  7 16  12  -35 
17 Jezero 2 16  14  -52 
18 Grafičar 0

Preuzmi tabelu 

 

17 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
04.12. 13:00 Lovćen Čelik 3 : 2 Nema videa
03.12. 13:00 Jezero Jedinstvo 1 : 2 Nema videa
04.12. 10:00 Iskra Dečić 4 : 5 Nema videa
04.12. 13:00 Bokelj Kom 2 : 2 Nema videa 
03.12. 13:00 Bratstvo Zeta 2 : 3  Nema videa 
03.12. 13:00 Ibar  Sutjeska 1 : 6 Nema videa 
04.12. 13:00 Rudar  Grbalj 1 : 0 Nema videa 
04.12. 13:00 Petrovac Budućnost 1 : 7 Nema videa 
    Grafičar Mladost Ponistena Nema videa

 

16 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
    Čelik  Grafičar Poništena Nema videa
27.11. 13:30 Mladost  Petrovac   5 : 0 Nema videa
27.11. 13:00 Budućnost  Rudar  2 : 0 Nema videa
28.11. 13:00 Grbalj  Ibar  8 : 0 Nema videa 
27.11. 13:00 Sutjeska  Bratstvo 6 : 0 Nema videa 
27.11. 13:00 Zeta Bokelj 5 : 0 Nema videa 
26.11. 13:00 Kom Iskra 1 : 0 Nema videa 
27.11. 13:00 Dečić Jezero 3 : 1 Nema videa 
27.11.  13:00  Jedinstvo Lovćen 9 : 2 Nema videa

 

15 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
21.11. 13:00 Jedinstvo Čelik 4 : 0 Nema videa
20.11. 13:00 Lovćen Dečić 1 : 3 Nema videa
19.11. 13:00 Jezero Kom 0 : 6 Nema videa
20.11. 13:00 Iskra Zeta 2 : 6 Nema videa 
20.11. 13:00 Bokelj Sutjeska 1 : 4 Nema videa 
    Bratstvo Grbalj Poništena Nema videa 
19.11. 13:00 Ibar Budućnost 1 : 2 Nema videa 
20.11. 13:30 Rudar Mladost 0 : 3 Nema videa 
    Petrovac  Grafičar Zakazana  

 

14 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
02.11. 13:30 Čelik Petrovac 1 : 3 Nema videa
    Grafičar Rudar Poništena Nema videa
02.11. 13:30 Mladost Ibar 1 : 0  Nema videa
02.11. 13:30 Budućnost Bratstvo 10 : 0 Nema videa 
23.11. 13:30 Grbalj Bokelj 0 : 3 Nema videa 
02.11. 10:00 Sutjeska  Iskra 10 : 0 Nema videa 
02.11. 13:30 Zeta  Jezero 7 : 0 Nema videa 
02.11. 13:30 Kom Lovćen 9 : 0 Nema videa 
02.11. 13:30 Dečić Jedinstvo 1 : 2 Nema videa 

 

13 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
30.10. 13:30 Dečić Čelik 4 : 1 Nema videa
30.10. 13:30 Jedinstvo Kom 1 : 3 Nema videa
30.10. 10:00 Lovćen Zeta 1 : 9 Nema videa
29.10. 13:30 Jezero Sutjeska 0 : 3 Nema videa 
30.10. 13:30 Iskra Grbalj 0 : 8 Nema videa 
30.10. 13:30 Bokelj Budućnost 1 : 4 Nema videa 
31.10. 13:30 Bratstvo Mladost 2 : 0 Nema videa 
    Ibar Grafičar Poništena Nema videa 
30.10. 13:30 Rudar Petrovac 1 : 1 Nema videa 

 

12 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
26.10. 13:30 Čelik Rudar 2 : 2 Nema videa
26.10. 13:30 Petrovac Ibar 5 : 3 Nema videa
    Grafičar Bratstvo Poništena Nema videa
27.10. 13:30 Mladost Bokelj 3 : 2 Nema videa 
27.10. 13:30 Budućnost Iskra 6 : 0 Nema videa 
25.10. 13:30 Grbalj Jezero 7 : 1 Nema videa 
26.10. 10:00 Sutjeska Lovćen 9 : 1 Nema videa 
26.10. 13:30 Zeta Jedinstvo 2 : 0 Nema videa 
26.10. 13:30 Kom Dečić 2 : 1 Nema videa 

 

11 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
22.10. 10:00 Lovćen  Grbalj 0 : 8 Nema videa
22.10. 14:30 Kom Čelik 5 : 1 Nema videa
22.10. 14:30 Dečić Zeta 1 : 0 Nema videa
22.10. 14:30 Jedinstvo Sutjeska 0 : 2 Nema videa 
22.10. 14:30 Lovćen Grbalj 0 : 8 Nema videa 
22.10. 14:30 Jezero Budućnost 1 : 2 Nema videa 
23.10. 14:30 Iskra Mladost 0 : 15 Nema videa 
    Bokelj Grafičar Poništena Nema videa 
22.10. 14:30 Bratstvo Petrovac 5 : 2 Nema videa 
22.10. 14:30 Ibar Rudar 1 : 2 Nema videa 

 

10 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
19.10. 14:30 Čelik Ibar 1 : 2 Nema videa
19.10. 14:30 Rudar  Bratstvo 0 : 0 Nema videa
18.10. 14:30 Petrovac  Bokelj 1 : 1 Nema videa 
    Grafičar Iskra Poništena Nema videa 
19.10. 14:30 Mladost Jezero 7 : 0 Nema videa 
19.10. 14:30 Budućnost Lovćen 5 : 1 Nema videa 
19.10. 14:30 Grbalj Jednstvo 1 : 2 Nema videa 
19.10. 14:30 Sutjeska Dečić 5 : 1 Nema videa 
19.10. 14:30 Zeta Kom 1 : 1 Nema videa 

 

9 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
09.10. 15:00 Zeta Čelik 5 : 2 Nema videa
08.10. 14:00 Kom Sutjeska 1 : 0 Nema videa 
09.10. 15:00 Dečić Grbalj 3 : 0 Nema videa 
08.10. 15:00 Jedinstvo Budućnost 2 : 2 Nema videa 
09.10. 10:00 Lovćen Mladost 1 : 5 Nema videa 
    Jezero Grafičar Poništena Nema videa 
09.10. 15:00 Iskra Petrovac 4 : 0 Nema videa 
09.10. 15:00 Bokelj Rudar 1 : 1 Nema videa 
08.10. 15:00 Bratstvo Ibar 3 : 3 Nema videa 

 

8 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
01.10. 15:00 Čelik Bratstvo 2 : 4 Nema videa
01.10. 15:00 Ibar Bokelj 0 : 1 Nema videa 
02.10. 15:00 Rudar Iskra 2 : 2 Nema videa 
01.10. 18:30 Petrovac Jezero 3 : 2 Nema videa 
    Grafičar Lovćen Poništena Nema videa 
02.10. 15:00 Mladost Jedinstvo 3 : 3 Nema videa 
02.10. 15:00 Budućnost Dečić 2 : 1 Nema videa 
02.10. 15:00 Grbalj Kom 1 : 4 Nema videa 
02.10. 15:00 Sutjeska Zeta 2 : 0 Nema videa 

 

7 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
24.09. 15:00 Jezero Rudar 1 : 1 Nema videa
24.09. 15:30 Sutjeska Čelik 2 : 0 Nema videa 
25.10. 11:00 Kom Budućnost 0 : 4 Nema videa 
25.10. 11:00 Lovćen Petrovac 1 : 9 Nema videa 
25.10. 17:00 Zeta Grbalj 3 : 0 Nema videa 
25.10. 17:00 Iskra Ibar 2 : 4 Nema videa 
25.10. 17:00 Bokelj Bratstvo 3 : 0 Nema videa 
    Jedinstvo Grafičar Poništena Nema videa 
05.10. 17:00 Dečić Mladost 1 : 1 Nema videa 

 

6 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
    Grafičar Dečić Poništena Nema videa
17.09. 17:30 Grbalj Sutjeska 1 : 2 Nema videa 
18.09. 13:00 Bratstvo Iskra 2 : 1 Nema videa 
18.09. 17:30 Čelik Bokelj 3 : 1 Nema videa 
18.09. 17:30 Ibar Jezero 3 : 0 Nema videa 
18.09. 17:30 Rudar Lovćen 2 : 0 Nema videa 
18.09. 17:30 Petrovac Jedinstvo 2 : 4 Nema videa 
18.09. 17:30 Mladost Kom 3 : 0 Nema videa 
18.09. 17:30 Budućnost Zeta 0 : 4 Nema videa 

 

5 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
09.09. 17:00 Jedinstvo Rudar 0 : 0 Nema videa
10.09. 13:00 Grbalj Čelik 6 : 0 Nema videa 
10.09. 13:00 Sutjeska Budućnost 1 : 1 Nema videa 
10.09. 13:00 Zeta Mladost 5 : 2 Nema videa 
10.09. 13:00 Lovćen Ibar 1 : 0 Nema videa 
    Kom Grafičar Poništena Nema videa 
10.09. 18:00 Jezero Bratstvo 0 : 2 Nema videa 
10.09. 18:00 Iskra Bokelj 2 : 3 Nema videa 
10.09. 18:00 Dečić Petrovac 5 : 2 Nema videa 

 

4 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
03.09. 12:00 Bratstvo Lovćen 4 : 2 Nema videa
    Grafičar Zeta Poništena Nema videa 
03.09. 18:30 Ibar Jedinstvo 0 : 3 Nema videa 
03.09. 18:30 Petrovac Kom 1 : 5 Nema videa 
04.09. 18:30 Čelik Iskra 4 : 3 Nema videa 
04.09. 18:30 Bokelj Jezero 5 : 0 Nema videa 
04.09. 18:30 Rudar Dečić 1 : 1 Nema videa 
04.09. 18:30 Mladost Sutjeska 1 : 3 Nema videa 
04.09. 18:30 Budućnost Grbalj 3 : 1 Nema videa 

 

3 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
27.08. 19:00 Kom Rudar 3 : 1 Nema videa
27.08. 19:00 Jezero Iskra 0 : 2 Nema videa 
    Sutjeska Grafičar Poništena Nema videa 
28.08. 13:00 Jedinstvo Bratstvo 3 : 3 Nema videa 
28.08. 13:00 Lovćen Bokelj 0 : 1 Nema videa 
28.08. 19:00 Budućnost Čelik 10 : 3 Nema videa 
28.08. 19:00 Grbalj Mladost 0 : 2 Nema videa 
28.08. 19:00 Zeta Petrovac 6 : 1 Nema videa 
28.08. 19:00 Dečić Ibar 7 : 0 Nema videa 

 

2 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
20.08. 11:30 Bratstvo Dečić 0 : 4 Nema videa
20.08. 19:00 Čelik Jezero 1 : 1 Nema videa 
20.08. 19:00 Ibar Kom 0 : 2 Nema videa 
    Grafičar Grbalj Poništena Nema videa 
20.08. 19:00 Iskra Lovćen 2 : 2 Nema videa 
21.08. 19:00 Bokelj Jedinstvo 3 : 1 Nema videa 
21.08. 19:00 Rudar Zeta 2 : 1 Nema videa 
21.08. 19:00 Petrovac Sutjeska 0 : 6 Nema videa 
21.08. 19:00 Mladost Budućnost 1 : 0 Nema videa 

 

1 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
13.08. 13:00 Kom Bratstvo 7 : 1 Nema videa
14.08. 13:00 Lovćen Jezero 6 : 0 Nema videa 
14.08. 19:00 Mladost Čelik 4 : 0 Nema videa 
    Budućnost Grafičar Poništena Nema videa 
14.08. 19:00 Grbalj Petrovac 2 : 2 Nema videa 
14.08. 19:00 Sutjeska Rudar 4 : 0 Nema videa 
14.08. 19:00 Zeta Ibar 4 : 0 Nema videa 
14.08. 19:00 Dečić Bokelj 5 : 1 Nema videa 
14.08. 19:00 Jedinstvo Iskra 4 : 2 Nema videa