TABELA

Pozicija Tim Bodovi Odigrano utakmica Pobjeda Poraza Neriješeno Gol razlika
1 Mladost 46 17 15 1 1 44
2 Zeta   41 17 13 2 2 48
3 Grbalj 40 17 12 1 4 50
4 Budućnost  38 17 11 1 5 40
5 Sutjeska 36 17 11 3 3 42
6 Lovćen  35 17 11 4 2 24
7 Igalo   30 17 9 5 3 16
8 Berane (-1) 29 17 9 5 3 25
9 Mornar 25 17 6 4 7 0
10 Jedinstvo 23 17 6 6 5 -1
11 Dečić 17 17 5 10 2 -26
12 Rudar 16 17 5 11 1 -21
13 Cetinje   16 17 5 11 1 -26
14 Iskra   10 17 3 13 1 -29
15 Bokelj  9 17 2 12 3 -20
16 Petrovac  9 17 2 12 3 -29
17 Otrant Olympic 7 17 2 14 1 -84
18 Radnički  6 17 1 13 3 -53

Preuzmi tabelu

  

17 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat Video
29.11. 13:00 Rudar Otrant-Olympic 2 : 1 Nema videa
29.11. 13:30 Mornar Lovćen 1 : 1 Nema videa 
29.11. 13:00 Igalo Petrovac 0 : 0 Nema videa 
29.11. 13:00 Radnički Grbalj 0 : 3 Nema videa 
29.11. 10:30 Berane Jedinstvo 2 : 1 Nema videa 
29.11. 13:00 Dečić  Mladost 2 : 5 Nema videa 
29.11. 13:00 Cetinje Zeta 0 : 4 Nema videa 
29.11. 13:00 Bokelj Budućnost 1 : 2 Nema videa 
29.11. 13:00 Iskra  Sutjeska 0 : 4 Nema videa 

 

16 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat Video
26.11. 13:00 Otrant - Olympic  Iskra 0 : 2 Nema videa
26.11. 11:00 Sutjeska  Bokelj  3 : 0 Nema videa 
26.11. 11:00 Budućnost  Cetinje  2 : 1 Nema videa 
26.11. 13:30 Zeta  Dečić  6 : 1 Nema videa 
26.11. 11:00 Mladost  Berane 1 : 0 Nema videa 
26.11. 11:00 Jedinstvo Radnički 0 : 0 Nema videa 
26.11. 09:30 Grbalj Igalo 2 : 1 Nema videa 
26.11. 11:00 Petrovac Mornar 1 : 4 Nema videa 
26.11. 13:00 Lovćen Rudar 2 : 0 Nema videa 

 

15 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat Video
19.11. 10:00 Lovćen Otrant - Olympic 4 : 1 Nema videa
20.11. 11:00 Rudar Petrovac 2 : 0 Nema videa 
19.11. 13:00 Mornar Grbalj 0 : 0 Nema videa 
19.11. 13:00 Igalo Jedinstvo 3 : 0 Nema videa 
19.11. 11:00 Radnički Mladost 0 : 7 Nema videa 
19.11. 13:00 Berane Zeta 1 : 3 Nema videa 
19.11. 09:30 Dečić Budućnost 1 : 4 Nema videa 
19.11. 13:00 Cetinje Sutjeska 0 : 6 Nema videa 
19.11. 11:00 Bokelj Iskra 4 : 2 Nema videa 

 

14 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat Video
12.11. 13:30 Otrant Olympic Bokelj 1 : 0 Nema videa
12.11. 11:00 Iskra Cetinje 1 : 3 Nema videa 
12.11. 11:00 Sutjeska Dečić 5 : 1 Nema videa 
12.11. 11:00 Budućnost Berane 1 : 0 Nema videa 
12.11. 11:00 Zeta Radnički 5 : 0 Nema videa 
12.11. 11:00 Mladost Igalo 0 : 1 Nema videa 
12.11. 11:00 Jedinstvo  Mornar 2 : 0 Nema videa 
12.11. 13:30 Grbalj Rudar 2 : 0 Nema videa 
12.11. 10:00 Petrovac Lovćen 0 : 5 Nema videa 

 

13 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat Video
05.11. 13:30 Petrovac Otrant Olympic 0 : 0 Nema videa
05.11. 10:00 Lovćen Grbalj 1 : 2 Nema videa 
06.11. 11:00 Rudar Jedinstvo 1 : 1 Nema videa 
05.11. 13:30 Mornar Mladost 0 : 3 Nema videa 
05.11. 13:30 Igalo Zeta 0 : 0 Nema videa 
05.11. 11:00 Radnički Budnost 0 : 8 Nema videa 
05.11. 13:30 Berane Sutjeska 0 : 0 Nema videa 
05.11. 10:00 Dečić Iskra 2 : 2 Nema videa 
05.11. 13:30 Cetinje Bokelj 4 : 2 Nema videa 

 

12 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat Video
29.10. 13:30 Otrant Olympic Cetinje 0 : 3 Nema videa
29.10. 11:00 Bokelj Dečić 0 : 2 Nema videa 
29.10. 11:00 Iskra Berane 0 : 1 Nema videa 
29.10. 11:00 Sutjeska Radnički 3 : 0 Nema videa 
29.10. 11:00 Budućnost  Igalo 2 : 1 Nema videa 
29.10. 10:00 Zeta Mornar 2 : 1 Nema videa 
29.10. 11:00 Mladost Rudar 5 : 0 Nema videa 
29.10. 11:00 Jedinstvo Lovćen 0 : 2 Nema videa 
28.10. 14:00 Grbalj Petrovac 3 : 0 Nema videa 

 

11 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat Video
12.10. 14:30 Grbalj Otrant Olympic 26 : 0 Nema videa
12.10. 14:30 Petrovac Jedinstvo 0 : 2  Nema videa 
12.10. 14:30 Lovćen Mladost 0 : 2 Nema videa 
12.10. 14:30 Rudar Zeta 0 : 2 Nema videa 
12.10. 14:30 Mornar Budućnost 0 : 0 Nema videa 
12.10. 14:30 Igalo Sutjeska 0 : 2 Nema videa 
12.10. 14:30 Radnički Iskra 1 : 0  Nema videa 
12.10. 14:30 Berane Bokelj 5 : 0 Nema videa 
12.10. 14:30 Dečić Cetinje 2 : 1 Nema videa 

  

10 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat Video
08.10. 15:00 Otrant Olympic Dečić 1 : 2 Nema videa
08.10. 15:00 Cetinje Berane 0 : 8 Nema videa 
08.10. 11:00 Bokelj Radnički 4 : 4  Nema videa 
08.10. 11:00 Iskra Igalo 0 : 2 Nema videa 
08.10. 11:00 Sutjeska Mornar 0 : 0 Nema videa 
08.10. 11:00 Budućnost Rudar 3 : 0 Nema videa 
08.10. 11:00 Zeta  Lovćen 3 : 2 Nema videa 
08.10. 11:00 Mladost Petrovac 1 : 0 Nema videa 
08.10. 11:00 Jedinstvo Grbalj 1 : 1 Nema videa 

 

9 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat Video
01.10. 11:00 Jedinstvo Otrant Olympic 4 : 0 Nema videa
01.10. 10:00 Grbalj Mladost 1 : 4 Nema videa 
01.10. 10:00 Petrovac Zeta 1 : 5 Nema videa 
01.10. 11:00 Lovćen Budućnost 2 : 2 Nema videa 
01.10. 12:30 Rudar Sutjeska 0 : 5 Nema videa 
01.10. 10:00 Mornar Iskra 1 : 0 Nema videa 
01.10. 15:00 Igalo Bokelj 2 : 0 Nema videa 
01.10. 11:00 Radnički  Cetinje 2 : 4 Nema videa 
02.10. 11:00 Berane  Dečić 6 : 0 Nema videa 

  

8 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat Video
24.09. 15:00 Otrant Olympic Berane 0 : 1 Nema videa
24.09 15:00 Dečić Radnički 6 : 1 Nema videa 
24.09 15:00 Cetinje  Igalo 0 : 1 Nema videa 
24.09 15:00 Bokelj Mornar 0 : 0 Nema videa 
24.09 15:00 Iskra  Rudar 3 : 1 Nema videa 
24.09 15:00 Sutjeska Lovćen 3 : 0 Nema videa 
24.09 15:00 Budućnost Petrovac 6 : 2 Nema videa 
24.09 15:00 Zeta  Grbalj 0 : 1 Nema videa 
24.09 15:00 Mladost  Jedinstvo 4 : 0 Nema videa 

 

7 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat Video
20.09. 15:00 Petrovac Sutjeska 1 : 3 Nema videa
21.09. 11:00 Igalo Dečić 0 : 1 Nema videa 
21.09. 15:00 Mladost Otrant Olypic 8 : 0 Nema videa 
21.09. 15:00 Lovćen Iskra 1 : 0 Nema videa 
21.09. 15:00 Rudar Bokelj 1 : 0 Nema videa 
22.09. 15:00 Jedinstvo  Zeta 1 : 4 Nema videa 
22.09. 15:00 Grbalj Budućnost 2 : 0 Nema videa 
22.09. 15:00 Mornar  Cetinje 1 : 0 Nema videa 
22.09. 15:00 Radnički  Berane 0 : 4 Nema videa 

 

6 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat Video
17.09. 11:00 Dečić Mornar 0 : 2 Nema videa
17.09. 11:00 Bokelj  Lovćen 0 : 2 Nema videa 
17.09. 11:00 Iskra Petrovac 3 : 0 Nema videa 
17.09. 11:00 Budućnost Jedinstvo 0 : 0 Nema videa 
17.09. 11:00 Zeta Mladost 0 : 2 Nema videa 
17.09. 12:00 Berane  Igalo 0 : 0 Nema videa 
17.09. 15:30 Otrant Olypic Radnički 3 : 2 Nema videa 
17.09. 15:30 Cetinje  Rudar 1 : 0 Nema videa 
18.09. 11:00 Sutjeska  Grbalj 1 : 1 Nema videa

 

5 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat Video
10.09. 15:30 Igalo Radnički 2 : 0 Nema videa
11.09. 11:00 Zeta Otrant Olympic 12 : 0 Nema videa 
11.09. 11:00 Mladost Budućnost 0 : 0 Nema videa 
11.09. 11:00 Jedinstvo Sutjeska 1 : 3 Nema videa 
11.09. 11:00 Grbalj Iskra 2 : 0 Nema videa 
11.09. 11:00 Petrovac Bokelj 1 : 4 Nema videa 
11.09. 11:00 Lovćen Cetinje 5 : 2 Nema videa 
11.09. 11:00 Rudar Dečić 3 : 0 Nema videa 
11.09. 11:00 Mornar Berane 2 : 2 Nema videa 

 

4 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat Video
03.09. 11:00 Otrant Olympic Igalo 1 : 2 Nema videa
03.09. 11:00 Radnički Mornar 0 : 0 Nema videa 
03.09. 11:00 Dečić Lovćen 1 : 3 Nema videa 
03.09. 11:00 Cetinje Petrovac 0 : 2 Nema videa 
03.09. 11:00 Bokelj Grbalj 0 : 0 Nema videa 
03.09. 11:00 Sutjeska  Mladost 0 : 1 Nema videa 
03.09. 11:00 Budućnost Zeta 0 : 0 Nema videa 
04.09. 11:00 Iskra Jedinstvo 0 : 1 Nema videa 
04.09. 11:00 Berane Rudar 3 : 0 Nema videa 

 

3 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat Video
27.08. 11:00 Budućnost Otrant Olympic 9 : 0 Nema videa
27.08. 11:00 Zeta  Sutjeska 1 : 0 Nema videa 
27.08. 11:00 Mladost Iskra 2 : 1 Nema videa 
27.08. 11:00 Jedinstvo Bokelj 3 : 0 Nema videa 
27.08. 11:00 Grbalj Cetinje 4 : 1 Nema videa 
27.08. 11:00 Petrovac Dečić 1 : 1 Nema videa 
27.08. 11:00 Lovćen Berane 2 : 1 Nema videa 
27.08. 17:00 Mornar Igalo 0 : 3 Nema videa 
28.08. 11:00 Rudar Radnički 3 : 0 Nema videa 

 

2 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat Video
20.08. 11:00 Radnički Lovćen 0 : 8 Nema videa
20.08. 11:00 Dečić  Grbalj 1 : 7 Nema videa 
20.08. 11:00 Bokelj Mladost 0 : 1 Nema videa 
20.08 11:00 Iskra Zeta 1 : 10 Nema videa 
20.08 11:00 Sutjeska Budućnost 0 : 2 Nema videa 
20.08 17:00 Otrant Olympic Mornar 1 : 2 Nema videa 
20.08 17:00 Igalo Rudar 5 : 0 Nema videa 
20.08 17:00 Berane Petrovac 2 : 0 Nema videa 
20.08 17:00 Cetinje Jedinstvo 1 : 1 Nema videa 

 

1 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat Video
17.08. 17:00 Sutjeska Otrant Olympic 12 : 0 Nema videa
17.08. 17:00 Budućnost Iskra 9 : 0 Nema videa 
17.08. 17:00 Zeta Bokelj 2 : 0 Nema videa 
17.08. 17:00 Mladost Cetinje 3 : 0 Nema videa 
17.08. 17:00 Jedinstvo Dečić 2 : 0 Nema videa 
17.08. 17:00 Grbalj Berane 3 : 0 Nema videa 
17.08. 17:00 Petrovac Radnički 4 : 1 Nema videa 
17.08. 17:00 Lovćen Igalo 2 : 0 Nema videa 
17.08. 17:00 Rudar Mornar 0 : 1 Nema videa