TABELA

Pozicija Tim Bodovi Odigrano utakmica Pobjeda Poraza Neriješeno Gol razlika
1 Budućnost 54 32 16 10 6 23
2 Zeta (-3)   54 32 18 8 6 20
3 Mladost  54 32 15 8 9 17
4 Sutjeska 52 32 14 8 10 16
5 Dečić 49 32 14 11 7 -5
6 Iskra          48 32 14 12 6 -3
7 Grbalj 43 32 10 9 13 2
8 Rudar   42 32 11 12 9 6
9 Petrovac 39 32 11 15 6 -19
10 Bokelj   36 32 8 12 12 5
11 Lovćen (-3) 34 32 10 15 7 -6
12 Jedinstvo  14 32 3 24 5 -46

 

33 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
27.05. 17:30 Budućnost Jedinstvo - : -  
27.05. 17:30 Mladost Lovćen - : -  
27.05. 17:30 Zeta  Bokelj - : -  
27.05. 17:30 Dečić Iskra - : -  
27.05. 17:30 Sutjeska Rudar - : -  
27.05. 17:30 Grbalj Petrovac - : -  

 

32 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
20.05. 17:30 Jedinstvo Petrovac 3 : 1 Nema videa
20.05. 17:30 Rudar  Grbalj  0 : 0 Nema videa 
20.05. 17:30 Iskra Sutjeska 1 : 0 Nema videa 
20.05. 17:30 Bokelj Dečić 2 : 1 Nema videa 
20.05. 17:30 Lovćen Zeta 0 : 3 Nema videa 
20.05. 17:30 Budućnost Mladost 0 : 1 Nema videa 

 

31 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
13.05. 17:30 Mladost  Jedinstvo 6 : 2 Nema videa
13.05. 17:30 Zeta Budućnost 1 : 0 Nema videa 
13.05. 17:30 Dečić Lovćen 1 : 0 Nema videa 
13.05. 17:30 Sutjeska Bokelj 1 : 1 Nema videa 
13.05. 17:30 Grbalj Iskra 2 : 3 Nema videa
13.05. 17:30 Petrovac Rudar 3 : 1 Nema videa 

 

30 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
10.05. 17:00 Jedinstvo Rudar 1 : 4 Nema videa
10.05. 17:00 Iskra Petrovac 4 : 0 Nema videa 
10.05. 17:00 Bokelj Grbalj 0 : 0 Nema videa 
10.05. 17:00 Lovćen Sutjeska 0 : 2 Nema videa 
10.05. 17:00 Budućnost Dečić 2 : 0 Nema videa
10.05. 17:00 Mladost Zeta 0 : 1 Nema videa 

 

29 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
06.05. 17:00 Zeta  Jedinstvo 3 : 0 Nema videa
06.05. 17:00 Dečić Mladost 0 : 0 Nema videa 
06.05. 17:00 Sutjeska Budućnost 1 : 0 Nema videa 
06.05. 17:00 Grbalj Lovćen 0 : 3 Nema videa 
06.05. 17:00 Petrovac Bokelj 1 : 3 Nema videa
06.05. 17:00 Rudar Iskra 2 : 0 Nema videa 

 

28 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
29.04. 16:30 Jedinstvo Iskra 0  : 2 Nema videa
29.04. 16:30 Bokelj Rudar 0 : 0 Nema videa 
29.04. 16:30 Lovćen Petrovac 6 : 0 Nema videa 
29.04. 16:30 Budućnost Grbalj 0 : 2 Nema videa 
29.04. 16:30 Mladost Sutjeska 1 : 3 Nema videa 
29.04. 16:30 Zeta Dečić 3 : 0 Nema videa 

 

27 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
22.04. 16:30 Dečić Jedinstvo 2 : 1 Nema videa
22.04. 16:30 Sutjeska Zeta 1 : 2 Nema videa 
22.04. 16:30 Grbalj Mladost 0 : 0 Nema videa 
22.04. 16:30 Petrovac Budućnost 1 : 0 Nema videa 
22.04. 16:30 Rudar Lovćen 2 : 0 Nema videa 
22.04. 16:30 Iskra Bokelj 0 : 0 Nema videa 

 

26 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
15.04. 16:00 Jedinstvo Bokelj 1 : 3 Nema videa
15.04. 16:00 Lovćen Iskra 0 : 0 Nema videa
15.04. 16:00 Budućnost Rudar 3 : 2 Nema videa
15.04. 16:00 Mladost Petrovac 2 : 0 Nema videa
15.04. 16:00 Zeta Grbalj 0 : 1 Nema videa
15.04. 16:00 Dečić Sutjeska 1 : 0 Nema videa

 

25 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
08.04. 16:00 Sutjeska Jedinstvo 4 : 0 Nema videa
08.04. 16:00 Grbalj Dečić 0 : 1 Nema videa
08.04. 16:00 Petrovac Zeta 3 : 1 Nema videa
08.04. 16:00 Rudar Mladost 0 : 1 Nema videa
08.04. 16:00 Iskra Budućnost 1 : 0 Nema videa
08.04. 16:00 Bokelj Lovćen 0 : 1 Nema videa

 

24 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
01.04. 15:30 Jedinstvo Lovćen 0 : 1 Nema videa
01.04. 15:30 Budućnost Bokelj 2 : 2 Nema videa
01.04. 15:30 Mladost Iskra 1 : 2 Nema videa
01.04. 15:30 Zeta Rudar 1 : 0 Nema videa
01.04. 15:30 Dečić Petrovac 0 : 0 Nema videa
01.04. 15:30 Sutjeska Grbalj 0 : 0 Nema videa

 

23 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
28.03. 15:30 Grbalj Jedinstvo 1 : 0 Nema videa
28.03. 15:30 Petrovac Sutjeska 0 : 1 Nema videa
28.03. 15:30 Rudar Dečić 1 : 0 Nema videa
28.03. 15:30 Iskra Zeta 1 : 0 Nema videa
28.03. 15:30 Bokelj Mladost 0 : 0 Nema videa
28.03. 15:30 Lovćen Budućnost 1 : 0 Nema videa

 

22 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
18.03. 15:00 Grbalj Budućnost 1 : 1 Nema videa
18.03. 15:00 Dečić Iskra 1 : 2 Nema videa
18.03. 15:00 Rudar Petrovac 3 : 2 Nema videa
18.03. 15:00 Sutjeska Jedinstvo 3 : 2 Nema videa
18.03. 15:00 Zeta Lovćen 1 : 0 Nema videa
18.03. 15:00 Bokelj Mladost 1 : 0 Nema videa

 

21 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
11.03. 14:30 Mladost Grbalj 0 : 0 Nema videa
11.03. 14:30 Lovćen  Bokelj 2 : 0 Nema videa
11.03. 14:30 Jedinstvo  Zeta 0 : 3 Nema videa 
11.03. 14:30 Petrovac Sutjeska  0 : 3 Nema videa 
11.03. 14:30 Iskra Rudar 1 : 0 Nema videa 
11.03. 14:30 Budućnost Dečić 0 : 1 Nema videa 

 

20 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
04.03. 14:30 Grbalj Dečić 3 : 0 Nema videa
04.03. 14:30 Rudar Budućnost 1 : 0 Nema videa
04.03. 14:30 Sutjeska Iskra 2 : 1 Nema videa 
05.03. 14:30 Zeta  Petrovac 0 : 0 Nema videa 
04.03. 14:30 Bokelj Jedinstvo 2 : 1 Nema videa 
04.03. 14:30 Mladost Lovćen 0 : 0 Nema videa 

 

19 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
26.02. 14:00 Lovćen Grbalj 2 : 1 Nema videa
27.02. 13:00 Jedinstvo Mladost 0 : 1 Nema videa
26.02. 14:00 Petrovac Bokelj 1 : 1 Nema videa 
26.02. 14:00 Iskra Zeta 0 : 2 Nema videa 
26.02. 14:00 Budućnost  Sutjeska 4 : 2 Nema videa 
26.02. 14:00 Dečić Rudar 2 : 1 Nema videa 

 

18 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
21.02. 14:00 Grbalj Rudar 2 : 1 Nema videa
21.02. 14:00 Sutjeska  Dečić 1 : 1 Nema videa
21.02. 13:00 Zeta  Budućnost  1 : 1 Nema videa 
21.02. 14:00 Bokelj Iskra  0 : 1 Nema videa 
21.02. 14:00 Mladost Petrovac 1 : 0 Nema videa 
21.02. 14:00 Lovćen Jedinstvo 2 : 0 Nema videa 

 

17 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
03.12. 13:00 Jedinstvo Grbalj 2 : 2 Nema videa
03.12. 13:00 Petrovac Lovćen 1 : 0  Nema videa
04.12. 13:00 Iskra  Mladost  1 : 3  Nema videa 
03.12. 18:30 Budućnost Bokelj  3 : 0  Nema videa 
03.12. 13:00 Dečić   Zeta 2 : 0  Nema videa 
03.12. 13:00 Rudar Sutjeska  1 : 0  Nema videa 

 

16 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
26.11. 13:00 Grbalj   Sutjeska 2 : 2 Nema videa
26.11. 13:00 Zeta  Rudar  3 : 0 Nema videa
26.11. 13:00 Bokelj  Dečić  1 : 1 Nema videa 
26.11. 13:00 Mladost Budućnost 1 : 2 Nema videa 
26.11. 13:00 Lovćen Iskra 1 : 0 Nema videa 
26.11. 13:00 Jedinstvo Petrovac 1 : 3 Nema videa 

 

15 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
19.11. 13:00 Petrovac  Grbalj 1 : 0 Nema videa
19.11. 13:00 Iskra Jedinstvo 1 : 2 Nema videa
19.11. 13:00 Budućnost Lovćen 5 : 0 Nema videa 
19.11. 13:00 Dečić Mladost 2 : 0 Nema videa 
19.11. 13:00 Rudar Bokelj 2 : 0 Nema videa 
19.11. 13:00 Sutjeska Zeta 0 : 0 Nema videa 

 

14 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
16.11. 13:00 Grbalj Zeta 1 : 0 Nema videa
16.11. 13:00 Bokelj Sutjeska 1 : 2 Nema videa
16.11. 13:00 Mladost Rudar 2 : 1 Nema videa 
16.11. 13:00 Lovćen Dečić 0 : 0 Nema videa 
16.11. 13:00 Jedinstvo Budućnost 0 : 0  Nema videa 
16.11. 13:00 Petrovac Iskra 2 : 1 Nema videa 

 

13 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
05.11.  13:30  Iskra  Grbalj 0 : 1 Nema videa
 05.11. 13:30   Budućnost Petrovac 5 : 0 Nema videa
05.11.  13:30   Dečić Jedinstvo 2 : 1 Nema videa 
05.11.  13:30   Rudar Lovćen 1 : 1 Nema videa 
05.11.  16:00  Sutjeska Mladost 1 : 1 Nema videa 
05.11.  13:30   Zeta Bokelj 1 : 0 Nema videa 


12 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
29.10. 13:30 Grbalj Bokelj 0 : 0 Nema videa
29.10. 13:30 Mladost Zeta 1 : 0 Nema videa
29.10. 13:30 Lovćen Sutjeska 0 : 2 Nema videa 
29.10. 13:30 Jedinstvo Rudar 0 : 0 Nema videa 
29.10. 13:30 Petrovac Dečić 3 : 0 Nema videa 
29.10. 13:30 Danilovgrad Budućnost 0 : 3 Nema videa 

11 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
22.10. 13:30 Budućnost Grbalj 2 : 0 Nema videa
22.10. 13:30 Iskra Dečić 0 : 0 Nema videa
22.10. 15:00 Petrovac Rudar 1 : 2 Nema videa 
22.10. 13:30 Jedinstvo Sutjeska 0 : 0 Nema videa 
22.10. 13:30 Lovćen Zeta 0 : 1 Nema videa 
22.10. 13:30 Mladest Bokelj 3 : 1 Nema videa 

10 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
15.10. 14:30 Grbalj Mladost 1 : 0 Nema videa
15.10. 14:30 Bokelj Lovćen 0 : 0 Nema videa
15.10. 14:30 Zeta Jedinstvo 1 : 0 Nema videa 
15.10. 14:30 Sutjeska Petrovac 0 : 0 Nema videa 
15.10. 14:30 Rudar Iskra 0 : 0 Nema videa 
15.10. 14:30 Dečić Budućnost 1 : 2 Nema videa 

9 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
01.10. 15:00 Dečić Grbalj 1 : 0 Nema videa
02.10 18:00 Budućnost Rudar 0 : 2 Nema videa 
01.10. 15:00 Iskra Sutjeska 0 : 3 Nema videa 
01.10. 15:00 Petrovac Zeta 1 : 1 Nema videa 
01.10. 15:00 Jedinstvo  Bokelj 1 : 0 Nema videa 
01.10. 15:00 Lovćen Mladost 0 : 0 Nema videa 

8 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
24.09. 15:00 Grbalj Lovćen 2 : 0 Nema videa
24.09. 15:00 Mladost Jedinstvo 5 : 0 Nema videa 
24.09. 15:00 Bokelj Petrovac 3 : 0 Nema videa 
24.09. 15:00 Zeta Iskra 3 : 1 Nema videa 
25.09. 16:00 Sutjeska Budućnost 1 : 1 Nema videa 
24.09. 15:00 Rudar Dečić 0 : 0 Nema videa 

7 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
17.09. 15:30 Rudar Grbalj 1 : 1 Nema videa
17.09. 15:30 Dečić Sutjeska 1 : 0 Nema videa 
18.09. 18:00 Budućnost Zeta 1 : 0 Nema videa 
17.09. 15:30 Iskra Bokelj 1 : 0 Nema videa 
17.09. 15:30 Petrovac Mladost 0 : 3 Nema videa 
17.09. 15:30 Jedinstvo Lovćen 0 : 2 Nema videa 

6 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
10.09. 16:00 Grbalj Jedinstvo 1 : 0 Nema videa
10.09. 16:00 Lovćen Petrovac 0 : 1 Nema videa 
10.09. 16:00 Mladost Iskra 0 : 0 Nema videa 
10.09. 16:00 Bokelj Budućnost 2 : 2 Nema videa 
10.09. 16:00 Zeta Dečić 0 : 1 Nema videa 
11.09. 18:30 Sutjeska Rudar 1 : 0 Nema videa 

5 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
27.09. 17:00 Sutjeska Rudar 1 : 1 Nema videa
27.09. 17:00 Rudar Zeta 1 : 1 Nema videa 
27.09. 17:00 Dečić Bokelj 1 : 3 Nema videa 
28.09. 19:00 Budućnost Mladost 1 : 0 Nema videa 
27.09. 17:00 Iskra Lovćen 1 : 0 Nema videa 
28.09. 19:30 Petrovac Jedinstvo 0 : 0 Nema videa 

4 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
24.09. 17:00 Grbalj Petrovac 0 : 1 Nema videa
24.09. 17:00 Jedinstvo Iskra 1 : 2 Nema videa 
24.09. 17:00 Lovcen Budućnost 0 : 2 Nema videa 
24.09. 17:00 Mladost Dečić 1 : 0 Nema videa 
24.09. 17:00 Bokelj Rudar 2 : 1 Nema videa 
24.09. 17:00 Zeta Sutjeska 1 : 2 Nema videa 

3 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
21.08. 17:00 Zeta Grbalj 2 : 1 Nema videa
20.08. 17:00 Sutjeska Bokelj 2 : 0 Nema videa 
20.08. 17:00 Rudar Mladost 0 : 1 Nema videa 
20.08. 17:00 Dečić Lovćen 2 : 1 Nema videa 
20.08. 20:00 Budućnost Jedinstvo 2 : 0 Nema videa 
20.08. 17:00 Iskra Petrovac 1 : 0 Nema videa 

2 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat MNESPORT
13.08. 17:00 Grbalj Iskra 1 : 1 Nema videa
13.08. 19:30 Petrovac Budućnost 0 : 2 Nema videa 
13.08. 17:00 Jedinstvo Dečić 0 : 1 Nema videa 
13.08. 17:00 Lovćen Rudar 0 : 0 Nema videa 
13.08. 17:00 Mladost Sutjeska 2 : 1 Nema videa 
13.08. 17:00 Bokelj Zeta 0 : 1 Nema videa 

1 kolo

Datum Vrijeme Domaćin Gost Rezultat Video
06.08. 17:30 Bokelj Grbalj 0 : 0  Nema videa
07.08. 17:30 Zeta Mladost 0 : 0 Nema videa 
07.08. 20:00 Sutjeska Lovćen 1 : 0 Nema videa 
06.08. 17:30 Rudar Jedinstvo 5 : 0 Nema videa 
06.08. 17:30 Dečić Petrovac 1 : 4 Nema videa 
06.08. 20:00 Budućnost Iskra 2 : 0 Nema videa